Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Belgjik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kapllani shënon në humbjen e ekipit, Hasi drejt stolit të kombëtares belge - BalkanWeb

Edmond Kapllani dhe Valdet Rama kanë mbajtur lart flamurin shqiptar në Bundesliga 2 në Gjermani. Sulmuesi durrsak i FSV Frankfurt ka shënuar sot ndaj pretendetëve të Boku
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Januzaj në janar, te Juve ose Fiorentina? - IndeksiOnline

Talenti nga Kosova e që luan për kombëtaren e Belgjikës, Adnan Januzaj, mund t’i bashkëngjitet futbollit italian, për gjysmë sezoni.
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Skuadra e Hasit, e vetmja pa humbje në Belgjikë - IndeksiOnline

Besnik Hasi po vazhdon që më shumë sukses të udhëheq Anderlechtin drejt një tjetër sezoni të paharruar. Skuadra e trajnerit gjakovar, e
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Iphone 6 më 26 shtator në shitje në 22 shtete të tjera - BalkanWeb

Apple prezantoi iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus më 9 shtator, dhe vetëm disa ditë më vonë kompania njoftoi se të gjithë klientët që duan të marrin një
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ekstradohet nga Belgjika, Sulakërkohej për trafikim automjetesh - Shqiptarja.com

TIRANE- Zyra Qendrore Kombëtare e Interpol Tirana ka kryer ekstradimin, nga Brukseli drejt vendit tonë, të shtetasit shqiptar Luan Sula.Luan Bajram Sula, 35 vje[, nga Kruja, ish
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Shtatë fëmijë nga Maqedonia kanë ikur për në Siri? - IndeksiOnline

Të paktën shtatë fëmijë nga Maqedonia kanë ikur në Siri, të cilat janë të moshës 10, 13, dhe 15 vjeçare, sipas pretendimeve të
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Shqipëria, ambasadë të përbashkët në Belgjikë dhe pranë BE - BalkanWeb

TIRANE- Këshilli i Ministrave vendosi sot bashkimin e funksioneve të kreut të Ambasadës së Republikës së Shqipërisë në Mbretërinë e Belgjik&
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Shqipëria dhe Belgjika, marrëveshjebinjakëzimi për shkollat profesionale‏ - Shqiptarja.com

TIRANË - Binjakëzohet shkolla Hoteleri –Turizëm me një grup shkollash të të njëjtit profil në Belgjikë.Në ditën e dytë të fillimi
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Hasi në Turqi, për fitore - IndeksiOnline

Trajneri i mirënjohur kosovar, Besnik Hasi, i cili drejton skuadrën kampione të Belgjikës, Anderlecht, në konferencë për gazetarë ka folur për r&eu
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Një luftë e gjatë është përpara - BalkanWeb

Konferenca kundër terrorizmit në Paris nuk solli gjëra të reja. Rëndësi ka që tani të veprohet kundër milicëve terroristë të IS, mjaft ë
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Sezoni i ri, me risi, në Formula 1 - IndeksiOnline

Sezoni i ri i Formula 1, po vjen me risi. Në kalendarin e zbuluar nga FIA për vitin 2015, garën më atraktive të shpejtësisë e pret një axhendë shum
- Shtuar 1 javė mė parė


»Netflix, plane zgjerimi në Evropë - Zėri i Amerikės

Netflix, kompania gjigande amerikane e filmave online ka vendosur tƫ nis fazƫn e dytƫ tƫ planit tƫ saj tƫ zgjerimit evropian javƫn e ardhshme nƫ Gjermani, Austri, Zvicƫr, Belgjikƫ dh
- Shtuar 1 javė mė parė


»100 kriminelët më të mëdhenj të shekullit - IndeksiOnline

Shekulli i kaluar përveç revolucionit ekonomik dhe shkencor, pas vetes ka lënë disa njerëz, që do kujtohen me shekuj nga shoqëria botërore. Nuk jan&eu
- Shtuar 1 javė mė parė


»Britney Spears shet mbathjet |FOTO - News of Albania

Transmetuar më 11.09.2014 - 15:49 NĆ«se flasim pĆ«r tĆ« brendshme dhe mĆ« saktĆ«sisht pĆ«r m bathjet e Britney Spears, kemi shumĆ« pĆ«r tĆ« thĆ«nĆ«. Ish
- Shtuar 2 javė mė parė


»Hazard me lëvdata për Costan dhe Fabregasin - IndeksiOnline

Mesfushori i Chelsea, Eden Hazard, ka lavdëruar dy blerjet e reja të bluve të Londrës, Cesc Fabregas dhe Diego Costa. Reprezentuesi i Belgjikës beson s
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ahmeti: Hyrja nė NATO e BE, ilaēi pėr Maqedoninė - BalkanWeb

SHKUP- Lideri i BDI-sė, Ali Ahmeti ėshtė shprehur se marrėdhėniet ndėretnike po tensionohen nga mungesa e angazhimit tė drejtpėrdrejt pėr integrim Euroatlantik nėpėrmjet tė zgjidhjes sė ēėshtjes sė em
- Shtuar 2 javė mė parė


»Pse po takohet Januzaj me Van Gaalin? - IndeksiOnline

Talenti istogas, Adnan Januzaj dhe trajneri i ri i Manchester United, Luis Van Gaal, kanë vendosur që të diskutojnë sy me sy për situatën e 19 vjaçarit n&e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Sot Festivali Ndėrkombėtar Veror i Filmit, Rama: Mė vjen keq qė s'do jem - BalkanWeb

DURRES- Starton sot nė mbrėmje edicioni i 7-tė i Festivalit Ndėrkombėtar Veror tė Filmit, qė do tė zhvillohet nė datat 9 –14 Shtator 2014, nė qytetin e Durrėsit dhe nė katėr qytete tė tjera tė S
- Shtuar 2 javė mė parė


»Francë: Gazetari e ka identifikuar rrëmbyesin e tij në Siri - IndeksiOnline

Gazetari francez, Nicolas Henin, që ishte mbajtur i zënë peng nga militantët islamikë në Siri, thotë se njëri nga rrëmbyesit e tij ishte një f
- Shtuar 3 javė mė parė


»3 ushtarė britanikė i shpėtuanvdekjes nga Bibla,bilbili e 1 aparat - Shqiptarja.com

Nga tė gjitha historitė e fatit qė kanė dalė gjatė Luftės sė Parė Botėrore, kėto 3 histori janė mė tė veēantat pėr ushtrinė britanike, tre ushtarėt i kanė bėrė bisht vdekjes pasi nė xhepat e tyre kanė
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4868 ->4868 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 belgjik ->belgjik 0 docs[0] -> docs[0] 1 4868 ->4868 0 hits[0] -> hits[0] 1 7821 ->7821

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos