Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Belgjike Behar Bajri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ekstradohet i shumėkėrkuar me precedentė kriminalė - BalkanWeb

Ekstradohet nga Belgjika i shumė kėrkuari pėr vrasje Behar Bajri. 28 vjeēari nga Shkodra rezulton person me precedent tė theksuar kriminalė Arrestimi Bajrit ėshtė bėrė nė lokalitetin Gent/Belgjikė, ku
- Shtuar 6 vite mė parė


»Belget sjellin Bajrin, te fortin e Shkodres - Koha Jonë

TIRANE - I shumekerkuari Behar Bajri, i denuar me 9 vjet burg dhe i dyshuar per disa krime, mes tyre dhe vrasjen e gruas se tij, e cila u gjet e vdekur ne shtepi, do te ekstradohet shume shpejt ne ven
- Shtuar 7 vite mė parė


»Belgjika OK ekstradimit tė nje shqiptari - BalkanWeb

Nje 28 vjecar eshte arrestuar ne 2007-en nė Belgjike per llogari te drejtesise shqiptare. Behar Bajri ėshtė i njohur si kontigjent kriminal pėr shkak tė kryerjes sė disa krimeve tė rėnda nė qytetin e
- Shtuar 7 vite mė parė


»“Nuk i besojme drejtesise per Bajrin” - Koha Jonë

Te aferm te viktimave ne qytetin e Shkodres, perfshi edhe te policit Petrit Demiri, ende jane te pasigurt te drejtesia shqiptare. Edhe pse dy dite me pare Behar Bajri u arrestua ne Gent, te Belgjikes,
- Shtuar 7 vite mė parė


»Belgjike, arrestohet nje shqiptar i shumekerkuar - Albania

Policia belge ka arrestuar per llogari te Interpol Tiranes nje shume te kerkuar. Behar (Rustemi) Bajri eshte ndaluar ne Gent te Belgjikes pasi ishte shpallur ne kerkim nderkombetar nga autoritetet pol
- Shtuar 7 vite mė parė


»Kapet Bajri, vrasesi i policit dhe tutori Kane - Koha Jonë

Agjentet e Interpolit fusin ne kurth pas disa vitesh dy persona shume te kerkuar ne Gent te Belgjikes dhe Milano te Italise. Burime zyrtare te policise thane mbreme se te ndaluarit jane Behar Bajri (R
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 6 ->6 0 total_found -> total_found 1 6 ->6 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 belgjike ->belgjike 0 docs[0] -> docs[0] 1 754 ->754 0 hits[0] -> hits[0] 1 1033 ->1033 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 behar ->behar 0 docs[1] -> docs[1] 1 1560 ->1560 0 hits[1] -> hits[1] 1 2312 ->2312 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 bajri ->bajri 0 docs[2] -> docs[2] 1 169 ->169 0 hits[2] -> hits[2] 1 483 ->483

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos