Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ben Qimja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Numri IMEI dhe qimja ne tra - Panorama

e Merkure 13 Gusht 20141203 pm FATOS LUBONJAbrbrbrĀ  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Lexova para disa ditesh nepermjet rrjetit nje pergjigje shpjegueseĀ qe ka dhene zedhenesja e ministres Hari
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Liruan tre persona VIP, prokuroria i kėrkon KLD-sė hetimin e gjyqtarėve - Gazeta Shqip

Pėrplasja Organi i akuzės kėrkon inspektim pėr lirimin e Ben Qimes, Arben Gropės dhe Erjon Sadikajt KLD ka reaguar menjėherė pas prokur
- Shtuar 3 muaj mė parė


»"Verifikim vendimeve pėr BenQimen dhe Gropėn, u shkel ligji" - Shqiptarja.com

TIRANE - Prokuroria e Pėrgjithshme i kėrkon Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė dhe Ministrisė sė Drejtėsisė tė verifijojnė vendimet e Gjykatave sa i pėrket rasteve tė Arben Gropės dhe Arben Isufajt (Ben
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vendimet e Gjykatave pėr “Ben Qimen” e Arben Gropėn, prokuroria kėrkon verifikim - BalkanWeb

TIRANE - Prokuroria e Pėrgjithshme kėrkon nga Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė dhe Ministria e Drejtėsisė vlerėsimin e procedurave tė vendimmarrjes pėr disa gjyqtarė. Nė njė konferencė pėr mediat, drejto
- Shtuar 3 muaj mė parė


»KLD-ja te verifikoje vendimet gjyqesore - Top Channel

Prokuroria e Përgjithshme, nëpërmjet drejtoreshës së kabinetit, i ka kërkuar Ministrisë së Drejtësisë dhe Këshillit të Lartë të Dr
- Shtuar 3 muaj mė parė
»Vendime flagrante per Ben Gropen e Ben Qimen - Vizion Plus

brbrTre vendime te dhena nga gjykatat per persona me rrezikshmeri te larte shoqerore kane alarmuar Prokurorine Organi qendror i akuzes ka kerkuar nga Keshilli i Larte i Drejtesise dhe Ministria e Drej
- Shtuar 3 muaj mė parė


»“Liruan” Ben Qimen e Sadikajn, KLD: Verifkojmë ligjshmërinë e vendimeve  - Shqiptarja.com

TIRANE - Këshilli i Lartë i Drejtësisë thotë se dy gjyqtarët, Igerta Hysi dhe Laurent Fucia të cilët kanë lënë në “arrest sht&eum
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Prokuroria KLD-se Kontroll gjykatesve - Top Channel

Prokuroria e Përgjithshme, nëpërmjet drejtoreshës së kabinetit, i ka kërkuar Ministrisë së Drejtësisë dhe Këshillit të Lartë të Dr
- Shtuar 3 muaj mė parė»Ben Qimja apelon prokuroria - Top Channel

Pak ditë pasi e ka konsideruar të papreçedentë ndryshimin e masës së sigurisë për Arben Isufajn, i njohur si Ben Qimja, Prokuroria e Fierit apeloi vendimin e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Lirohet nga qelia “Ben Qimja”11 ditë në arrest shtëpie - Shqiptarja.com

TIRANE- Gjykata e Fierit ka pranuar kërkesën e avokatëve të Arben Isufajt ose siç njihet ndryshe,“Ben Qimja”, për të vendosur masën e siguris
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Gjykata e Fierit gjen rrugėn e mesme, e lė nė arrest shtėpie Ben Qimen - Gazeta Shqip

Vendimi Do tė jetė vendimi i formės sė prerė i ēėshtjes nė themel pėr ekstradimin qė do tė vendosė pėr fatin e biznesmenit fierak
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Lirohet nga qelia “Ben Qimja” - IndeksiOnline

Gjykata e Fierit ka pranuar kërkesën e avokatëve të Arben Isufajt ose siç njihet ndryshe,“Ben Qimja”, për të vendosur masën e sigurisë
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ben Qimja vetëm 11 ditë në qelimbarojnë afatet, rrezikon ekstradimin - Shqiptarja.com

FIER- Gjykata e Fierit me vendimin e 15 korrikut 2014, ka refuzuar kërkesën e prokurorisë së rrethit për zgjatjen e afatit të masës së sigurisë “arre
- Shtuar 4 muaj mė parė»Dorėhiqen dy gjyqtarė, e treta i jep lirinė Ben Qimes - Gazeta Shqip

Fier Prokuroria e Pėrgjithshme e cilėson si akt tė paprecedentė vendimin e gjyqtares Igerta Hysi
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Arben Isufaj ne arrest shtepie - Top Channel

Arben Isufaj, i njohur me emrin Ben Qimja është lënë mëngjesin e sotëm me masën e ndalimit “arrest shtëpie”. Ai u arrestua disa mua
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ben Qimja vetėm 11 ditė nė qelimbarojnė afatet,rrezikon ekstradimin - Shqiptarja.com

FIER- Gjykata e Fierit me vendimin e 15 korrikut 2014, ka refuzuar kėrkesėn e prokurorisė sė rrethit pėr zgjatjen e afatit tė masės sė sigurisė “arrest me burg” pėr shtetasin Arben Isufaj
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 200 ->200 0 total_found -> total_found 1 200 ->200 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ben ->ben 0 docs[0] -> docs[0] 1 26468 ->26468 0 hits[0] -> hits[0] 1 35546 ->35546 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 qimja ->qimja 0 docs[1] -> docs[1] 1 252 ->252 0 hits[1] -> hits[1] 1 507 ->507

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos