Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Besnik Dervishi Ndricim"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin - BalkanWeb

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Zbulohet SMS Mitro i shkruajti Prefektit te Vlores 4 dite para kapjes - News of Albania

PUBLICITET Marjon Mitro personi i dyshuar si porositesi per bomben e vendosur ne makinen e prefektit te Vlores Besnik Dervishi ka tentuar te komunikoje me kete te fundit diten e arrestimit te
- Shtuar 9 muaj mė parė»Berisha Banda e tritolit eshte banda e Partise - News of Albania

Transmetuar me 09022014 - 1342 Ish-kryeministri Berisha PUBLICITET br br Tirane 9 shkurt 2014 NOAal- Ish-kryeministri Sali Berisha k
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Arrest me burg Mitros e Gjokonajt - Vizion Plus

Gjykata e Krimeve te Renda u ka komunikuar kete te premte masen e sigurise te arrestit me burg dy te arrestuarve Marjon Mitro dhe Ndricim Gjokonaj te dyshuar si pjese ne te ashtuquajturen band
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit - BalkanWeb

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Asambleja e re e PS-se ja emrat qe u spastruan - Gazeta Standard

Te rikthyerit Angjeli Hajdaraga Zeneli Legisi e Zela pjese e asamblese se re Prurjet e reja te asamblese Luarasi Veliaj Sollaku dhe Hila perfshihen ne strukturat e PS-se
- Shtuar 3 vite mė parė


»Behen publik emrat e rinj te Asamblese Kombetare te PS - Gazeta Standard

Partia Socialiste ka shpallur sot listen e anetareve te Asamblese kombetare. Delegatet nga i gjithe vendi votuan ne Kongresin e PS-se te shtunen duke zgjedhur 120 prej tyre ku 80 do te jene bu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Prurjet e reja dhe rikthimi i “te vjeterve” ne Asamble - Koha Jonë

Zgjedhja e kandidateve per Asamblene Kombetare e Partise Socialiste vec nje procesi rifreskimi te strukturave eshte dhe nje nisme e kreut te PS-se per te korrigjuar gabimet qe ka bere gjate 6 viteve t
- Shtuar 3 vite mė parė


»Rezultatet paraprake te dhena nga KQZ - Koha Jonë

BASHKIA TIRANE 264/ 485 EDI RAMA Aleanca per te Ardhmen : 67023 HYSNI MILLOSHI: 765 | LULZIM BASHA Aleanca per Qytetarin: 66726 Qarku Berat /Bashkia BERAT 74 / 74
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista e plotë e kandidatëve të zgjedhjeve të 8 maj - BalkanWeb

QARKU BERATBashkia BeratPD Ilir DeçolliPS Fadil Nasuf Bashkia KuçovëPD- LSI Selfo KapllaniPS Bardhyl GjyzeliBashkia Ura-VajgurorePD-
- Shtuar 4 vite mė parė


»Asambleja e PS shtohet me 14 anetare te rinj - BalkanWeb

TIRANE-Asambleja Kombetare e vendosi dje perfshirjen ne radhet e saj te 14 anetareve te rinj mes te cileve ish-deputete ish-anetaret e LSI-se Pellumb Xhufi e Ndre Legisi e ish-kreun e G99 Erion Veliaj
- Shtuar 4 vite mė parė


»Asambleja Rama Mocion mosbesimi per Topallin dhe Berishen - Shekulli

TIRAN - Partia Socialiste do te kerkoje nje seance te jashtezakonshme te Kuvendit ne lidhje me refuzimin e statusit kandidat per Shqiperine ku njekohesisht do te kerkoje votebesim per kryetaren Joz
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rama Mocion mosbesimi per Topallin dhe Berishen - Shekulli

Kryetari i PS-se ben te ditur aksionin e radhes politik te opozites se bashkuar per te thirrur nje seance te jashtezakonshme Kuvendi Ne nje seance te posacme per refuzimin e statusit k
- Shtuar 4 vite mė parė


»VETEM MATERIALET-Oferta e re e PS RamaHetim pa fletet e votimit - Panorama

/ / EMRAT E RINJ NE ASAMBLENE E PS/ Kreu i PS Edi Rama i ka kerkuar dje maxhorances hetimin e zgjedhjeve pa fletet e votimit. Rama ne Asamblene e PS Asnje fjale nuk ka ne
- Shtuar 4 vite mė parė


»Asambleja e PS protesta por pa nje date - Gazeta Start

Sekretari Organizativ Blendi Klosi deklaroi se protestat do te nise dhe do te jene te vazhdueshme por nuk percaktoi ndonje date per to. Asambleja Kombetare vendosi qe protestat do te vazhdojne
- Shtuar 4 vite mė parė


»"Zevendesimi i deputeteve, qe tani" - Koha Jonë

Mandati i deputeteve socialiste mund te hiqet qe ne momentin e pare qe te kerkohet ne menyre institucionale dhe kete nuk e pengon as Kodi Zgjedhor dhe as Kushtetuta e vendit. Ish-kryetari i Komisionit
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ristani: Deputetet e PS, ne rrezik - Koha Jonë

Deputetet socialiste rrezikojne te humbasin mandatin e tyre, nese Keshilli per Mandatet dhe Imunitetin ne Kuvend, do te ankohet ne Komisionin Qendror te Zgjedhjeve. Kryetari i ketij komisioni, Arben R
- Shtuar 5 vite mė parė


»Legalizimet, emrat e rinj qė marrin tapitė - Panorama

 lista e legalizimeveBashkia TiranėEmėrtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI H
- Shtuar 6 vite mė parė


»Zgjedhjet, ja lista e kandidatėve tė partive politike - Ora News

Lista e kandidatėve tė Partisė Demokratike Qarku Tiranė 1. Sali Berisha 2. Aldo Bumci 3. Rajmonda Bulku 4. Majlinda Bregu 5. Gerti Bogdani 6. Bujar N
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 33 ->33 0 total_found -> total_found 1 33 ->33 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 besnik ->besnik 0 docs[0] -> docs[0] 1 17185 ->17185 0 hits[0] -> hits[0] 1 24029 ->24029 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 dervishi ->dervishi 0 docs[1] -> docs[1] 1 4395 ->4395 0 hits[1] -> hits[1] 1 7991 ->7991 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 ndricim ->ndricim 0 docs[2] -> docs[2] 1 795 ->795 0 hits[2] -> hits[2] 1 989 ->989

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos