Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bleona Mataj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rinisin kerkimet per Bleona Mataj - ABC News

Policia e Shtetit deklaroi se do të rinisin kërkimet për Bleona Matën, vogëlushen e zhdukur, në Zapod të Kukësit që prej 22 majit të vitit 2010.
- Shtuar 4 vite mė parė»Zhdukja e Bleonės, merret nė pyetje ēifti i divorcuar - Metropol

21/02/2011  Akuzat e ndėrsjella nė gjykatė mes Zamir e Bukurije Matės, pėrfundojnė nė Prokurori TIRANE- Akuzat e ndėrsjella tė bėra nė gjykatė mes Zamir dhe Bukurije Matės, se secil
- Shtuar 4 vite mė parė


»Sherri mes prindėrve, akuza rihap ēėshtjen e Bleonės - Metropol

27/12/2010  Analiza me drejtorin e ri Tonin Vocaj TIRANE-Ardhja nė krye tė Tonin Vocaj nė Drejtorinė e Krimeve tė Rėnda ka bėrė qė sė shpejti prokurorė e specialistė tė kėsaj drejtor
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ne dy vjet regjistrohen 25 vrasje qe nuk kane autor - Metropol

25/10/2010Rekord vrasjesh ne Tirane Durres etj. Motivet Banale dhe interesa ekonomike TIRANE- Plot 25 vrasje pa autor kane mbetur pa u zbardhur nga policia e shtetit dhe Prokuroria gjate periu
- Shtuar 4 vite mė parė


»Prinderit e Bleones Tani vetegjyqesi - BalkanWeb

TIRANE-Familjareve te vogelushes 7-vjecare u soset durimi per mungesen e zbulimit te zhdukjes se saj. Bleona Mataj rezulton e zhdukur prej 22 majit te ketij viti diten kur ajo ndoqi kusherirat e saj m
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kėrkojmė qė tė krijohet njė grup i ri hetimor pėr vajzėn - Gazeta Shqip

Letra e familjes “Ne, familjart e voglushes 6-vjeare Bleona Mataj, nga fshati Zapod, e humbur q m 22 maj t ktij viti, krkojm nga ana juaj zbardhjen e problemit, pasi q n ditt e para ju na pr
- Shtuar 5 vite mė parė


»Letra e familjes: Shteti ka harruar Bleonėn tonė - Gazeta Shqip

Prindrit i bjn apel ministrit t Brendshm, Prokurores s Prgjithshme dhe kreut t Policis Dje u mbushn tre muaj nga zhdukja e t miturs prej Zapodit t Kuksit Tre muaj nga dita e zhdukjes s 6-vjeares B
- Shtuar 5 vite mė parė


»“Njerez te Humbur” 75 njerez te gjetur per sezonin 2009 – 2010 - Koha Jonë

Ne sezonin e peste e transmetimit te tij, “Njerez te Humbur” ka mbyllur te premten mbrema puntaten e fundit te tij, drejtperdrejt ne televizionin “Klan”. Tashme prej 5 vitesh ky emision vazhdon te jet
- Shtuar 5 vite mė parė


»"Facebook": Bleona Mata gjendet e vrarė - Shekulli

Prokuroria dhe policia: "Lajm i pavėrtetė qė ka si qėllim tė hedhė mjegull mbi hetimet, por qė do tė hetohet". Sokol Bizhga, specialist i Krimeve tė Rėnda: "Ngjarja mė e vėshtirė qė
- Shtuar 5 vite mė parė


»“Bleona u zhduk pesė minuta pas kontaktit tė fundit me mua” - Panorama

Nga i dėrguari ynė, Ferdinand DervishiNė Zapod tė Kukėsit, nė shtėpinė ngjitur me atė tė Bleonės, jeton njė personazh, njė vajzė 14-vjeēare, qė di mė shumė se tė gjithė detaje nga
- Shtuar 5 vite mė parė


»Zhdukja e Bleonės, njė telefonatė rikthen shpresat - Panorama

Nga i dėrguari ynė, Ferdinand Dervishi“E sigurt! Vajzat e rritura e morėn nė qafė!” Pak mė shumė se tri javė pas zhdukjes sė Bleonės 6 vjeēe, familjarėt e saj nė fshati
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kukės, asnjė gjurmė nga vajza e zhdukur - Top Channel

Forcat e policisė sė Kukėsit vijojnė kėrkimet e vajzės sė zhdukur Bleona Mataj. Qė nga dita e hėnė, nė bashkėpunim me policinė kosovare po kontrollohet zona kufitare, por ende asnjė gjurmė nuk ėshtė g
- Shtuar 5 vite mė parė


»Zhdukja e 6-vjeēares Bleona Mata, operacione masive kėrkimi - Albania

KUKĖS - Pasditja e 22 majit shėnon kohėn e ndarjes sė vogėlushes 6-vjeēare Bleona Mataj nga prindėrit, Bukurie dhe Zamir, si dhe nga vėllai i saj i vogėl 3-vjeēar. Kanė kaluar 13 ditė nga koh
- Shtuar 5 vite mė parė


»Nėna e 6 vjecares: Tė na kthejnė vajzėn - Top Channel

Pasditja e 22 majit shėnon kohėn e ndarjes sė vogėlushes 6 vjecare Bleona Mataj nga prindėrit, Bukurija dhe Zamiri, si dhe nga vėllai i saj i vogėl 3 vjecar.
- Shtuar 5 vite mė parė


»11 ditė pa Bleonėn e vogėl Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','276','9'); - Klan TV

Duhen m shum se dy or e gjysm q nj automjet i lart, t mbrrij nga Kuksi n fshatin Zapod, atu ku prej ditsh forca t shumta policie por edhe banor t zons, vijojn krkimet pr gjetjen e voglushes Bleona Mat
- Shtuar 5 vite mė parė


»Zhdukja e 6-vjeēares, familjarėt apel pėr gjetjen e vogėlushes - Ora News

E vetmja gjė qė i ka mbetur ėshtė tė shpresoj se vajza e saj Bleona Mataj, e zhdukur prej 11 ditėsh tė rikthehet nė shtėpi. Me lot nė sy nėna e 6-vjeēarės tė zhdukur nė Zabod tė Kukėsit, tregon me det
- Shtuar 5 vite mė parė


»Zhdukja e 6-vjeēares, policia heton pistėn e rrėmbimit - Albania

KUKĖS - Misteri ka mbuluar zhdukjen e 6-vjeēares nga fshati Zapod i Kukėsit. Policia lokale pėrfundimisht ka bėrė tė ditur se ėshtė duke hetuar vetėm nė pistėn e rrėmbimit tė sė miturės dhe n
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kukes, kerkime per vajzen e zhdukur - Top Channel

Ende nuk ka asnje shenje nga 6-vjecarja Bleona Mataj e cila u zhduk disa dite me pare ne komunen Zapod te Kukesit. Banoret e zones jane vene ne ndihme te policise qe po kerkon vajzen.
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 19 ->19 0 total_found -> total_found 1 19 ->19 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bleona ->bleona 0 docs[0] -> docs[0] 1 814 ->814 0 hits[0] -> hits[0] 1 2329 ->2329 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 mataj ->mataj 0 docs[1] -> docs[1] 1 400 ->400 0 hits[1] -> hits[1] 1 722 ->722

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos