Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Blerim Maqastena"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Policia: Arrestuam 63 qytetarë - IndeksiOnline

(E plotësuar) Të arrestuarit e konfirmuar deri më tani sipas Lëvizjes Vetëvendosje " 1. Abdyl Gashi, 2. Ahmet Krasniqi, 3. Aida Dërguti,
- Shtuar 2 vite mė parė


»Arrestohen aktivistėt e Vetėvendosjes, shtyhet pėr nė 2 mars seanca pėr Kurtin - Gazeta Sot

Policia e Kosovės, ka arrestuar ditėn e djeshme aktivistėt e lėvizjes Vetėvendosje, Glauk Konjufcėn, Zgjim Hysenin nė Prishtinė, ndėrsa aktivisti i tretė, Blerim Maēastena, u arrestua nė Podujevė nė k
- Shtuar 5 vite mė parė


»Lirohen tre aktivistėt e Vetėvendosjes - News of Albania

Prishtinė, 23 shkurt, NOA - Janė liruar gjatė orėve tė pasdites tre aktivistėt e Lėvizjes Vetėvendosje, tė cilėt u arrestuan paradite nga gjykata Komunale e Prishtinės.
- Shtuar 5 vite mė parė


»Arrestohen tre aktivistė tė Vetvendosjes - News of Albania

Prishtinė, 23 shkurt, NOA - Gjykata Komunale e Prishtinės ka arrestuar sot trė aktivistė tė lėvizjes Vetėvendosje. Lajmi bėhet i dituar nga zyra e shtypit tė Vevendosjes, ku sqa
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kosovė, arrestohen 3 aktivistė tė “Vetėvendosja” - BalkanWeb

PRISHTINE- 3 aktivistė tė lėvizjes “Vetėvendosja” janė arrestuar sot nga policia kosovare, nė kuadėr tė njė urdhėrarresti tė lėshuar nga Gjykata Komunale nė Prishtinė. Glauk Konjufca dhe Z
- Shtuar 5 vite mė parė


»Lirohen aktivistėt e “Vetėvendosjes” - Gazeta Express

(E plotėsuar) Tre aktivistėt e Lėvizjes “Vetėvendosje”, Glauk Konjufca, Zgjim Hyseni dhe Blerim Maēastena, janė liruar gjatė orėve tė pasdites, ka konfirmuar policia. “Po, kam marrė vesh
- Shtuar 5 vite mė parė


»EULEX lė tė lirė aktivistėt e “Vetėvendosjes” - BalkanWeb

PRISHTINE- Tre aktivistėt e Lėvizjes “Vetėvendosje”, Glauk Konjufca, Zgjim Hyseni dhe Blerim Maēastena, janė liruar gjatė orėve tė pasdites, ka konfirmuar policia. Lirimin e tre aktivistėv
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 7 ->7 0 total_found -> total_found 1 7 ->7 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 blerim ->blerim 0 docs[0] -> docs[0] 1 3844 ->3844 0 hits[0] -> hits[0] 1 5167 ->5167 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 maqastena ->maqastena 0 docs[1] -> docs[1] 1 11 ->11 0 hits[1] -> hits[1] 1 12 ->12

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos