Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Blerje Medikamente"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Keqmenaxhuan fondet, KLSH kallëzon në prokurori ish-drejtorin e QSUT dhe 4 drejtues - BalkanWeb

TIRANË-Kontrolli i Lartë i shtetit ka kallëzuar në prokurori ish-drejtorin e QSUT dhe dhe 4 drejtues të tjerë të këtij institucioni për keqmenaxhim fondesh
- Shtuar 4 javė mė parė


»350 mije dollare dem KLSH kallezon ne Prokurori ish-drejtorin dhe 4 drejtues te QSUT - News of Albania

Tirane 1 tetor 2014 NOAal- Kontrolli i Larte i Shtetit ne perfundim te auditimit ne Qendren Spitalore Universitare Nene Tereza ne Tirane ka konstatuar keqmenaxhim fondesh ne vleren 560 mije dollare dh
- Shtuar 4 javė mė parė


»Abuzim me fondet dhe barnat eskaduara, padi Edmond Rrushit - Shqiptarja.com

TIRANE- Ish-drejtori i Qendrės Spitalore Universitare “Nėnė Tereza” Edmond Rrushi dhe 4 ish-drejtues tė tjerė janė kallėzuar penalisht nga KLSH pėr shpėrdorim detyre. Nė pėrfundim tė audit
- Shtuar 4 javė mė parė


»Keqmenaxhuan fondet, KLSH kallėzon nė prokurori ish-drejtorin e QSUT dhe 4 drejtues - BalkanWeb

TIRANĖ-Kontrolli i Lartė i shtetit ka kallėzuar nė prokurori ish-drejtorin e QSUT Edmond Rrushaj dhe 4 drejtues tė tjerė tė kėtij institucioni pėr keqmenaxhim fondesh. Nga auditi i KLSH rezulton se pe
- Shtuar 4 javė mė parė


»QSUT Ska me mungese ilaccedilesh - Top Channel

Pas një krize të thellë të ilaçeve në QSUT, ku çdo pacienti i duhej të blinte medikamente në farmacitë private përreth, pasi në spitale
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kontrabanda, vendimi i cakton 3 mlnlek gjobë mikut të Arben Imamit - Shqiptarja.com

TIRANE- Dënohet me 3 milion lekë të vjetra Bardhyl Imami, kushëriri i ish-ministrit të Mbrojtjes Arben Imami. Vendimi është dhënë nga gjyqtarja Klorin
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kontrabanda, vendimi i cakton 3 mlnlekė gjobė mikut tė Arben Imamit - Shqiptarja.com

TIRANE- Dėnohet me 3 milion lekė tė vjetra Bardhyl Imami, kushėriri i ish-ministrit tė Mbrojtjes Arben Imami. Vendimi ėshtė dhėnė nga gjyqtarja Klorinda Ēela nė datėn 8 maj, e cila ka deklaruar fajtor
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Padi penale pėr nėn Drejtorinekonomik tė spitalit tė Krujės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Paditet ish-drejtori i planifikimit financiar nė MSH KRUJE- Kontrolli i Lartė i Shtetit, nė zbatim tė programit tė auditim
- Shtuar 10 muaj mė parė


»KLSH kallėzon nė prokurori njė zyrtar tė lartė tė Ministrisė sė Shėndetėsisė - BalkanWeb

TIRANE - Kontrolli i Lartė i Shtetit kallėzon nė prokurori drejtorin e Drejtorisė sė Planifikimit Financiar nė Ministrinė e Shėndetėsisė, nė cilėsinė e pėrgjegjėsit pėr zbatimin e projektit “Mod
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Beci: Shëndetësia falas? Në fillim do heqim disa tarifa - BalkanWeb

Hapat e parë për shëndetësi falas janë ndërmarrë me ndërhyrjet për kategoritë 'gra shtatzëna' dhe 'pacientët me sëmundje të rë
- Shtuar 1 vit mė parė


»Qeveria nė dietė, ministritė nuk do lejohen tė shpenzojnė as pėr arredime - Tirana Observer

Buxhetit i hiqen 16 mld lekė. Nuk preket fondi i pagave, pensioneve dhe buxheti i Shėndetėsisė Buxheti i shtetit do shkurtohet me 16 miliardė lekė. Drafti qė pritet tė firmoset
- Shtuar 1 vit mė parė


»Mania e blerjeve,si të shmangim stresin - Shqiptarja.com

Blerës i pandreqshëm. Një figurë e pranishme në shumë seri televizive. Megjithatë, sindromi i blerësit të pandreqshëm është larg nga të
- Shtuar 1 vit mė parė


»“QSUT, ka marrė masa pėrfrenimin e borxhit nė spital” - Shqiptarja.com

TIRANE - Pas lajmit tė publikuar nė gazetėn “Shqiptarja.com”, nė lidhje me borxhin qė Qendra Sipitalore Universitare “Nėnė Tereza”, u ka firmave farmaceutike ka reaguar drejtor
- Shtuar 1 vit mė parė


»QSUT, masa pėr frenimin eborxhit, stoku i ilaēeve 60 mln lekė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit U mblenė barna qė ngelėn stok TIRANE - Pas lajmit tė publikuar nė gazetėn “Shqiptarja.com”, nė lidhje me borxhin qė Qendra Sipitalore Universitare &ld
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kosova: Pėrfunduam furnizimin me medikamente tė spitaleve - Gazeta Idea

Tiranė- Ministri i Shėndetėsisė, Halim Ko
- Shtuar 1 vit mė parė


»Bashkėbisedim i Kryeministrit Berisha me fermerė tė rrethit tė Lushnjes   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha zhvilloi sot një bashkëbisedim me fermerë të rrethit të Lushnj
- Shtuar 2 vite mė parė


»Vidhen 17 farmaci grabitesit tashme marrin ilacet jo parate - Shekulli

pBrenda nje viti jane vjedhur 17 farmaci e fundit para dy ditesh ne kryeqytet duke e cuar ne 7 numrin e farmacive te sulmuara ne Tiranep pSipas te dhenave nga urdheri i famacisteve pervec Tiranes kan
- Shtuar 2 vite mė parė


»Shėndetėsia, qeveria i pėrgjigjet Ramės: Faktet flasin ndryshe Eva Gjura - Koha Jonë

Kryetari i PS-se Edi Rama eshte ne hallin e tij me te madh, ne diten e tij me te veshtire, i zhytur ne nje kaos dhe konfuzion total konceptual dhe po firmos fundin e tij, se po beson ne genjeshtrat e
- Shtuar 2 vite mė parė


»Bode dha urdhėr me 3 janar Ende asnjė pagė pėr buxhetorėt - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit 2013, Qeveria merr borxh 195 mln € VIDEO URDHERI I MINISTRIT MBAN DATEN 3 JANAR TIRANE - Edhe pse sot ėshtė 8 janar, 88 mijė buxhetorė pėrfshi punonjės tė
- Shtuar 2 vite mė parė


»Barnat spitali ne krize - Top Channel

Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” asnjëherë nuk i ka të gjitha medikamentet e nevojshme. Drejtuesit e qendrës në vite kanë thënë
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 76 ->76 0 total_found -> total_found 1 76 ->76 0 time -> time 1 0.021 ->0.021 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 blerje ->blerje 0 docs[0] -> docs[0] 1 5115 ->5115 0 hits[0] -> hits[0] 1 6827 ->6827 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 medikamente ->medikamente 0 docs[1] -> docs[1] 1 2217 ->2217 0 hits[1] -> hits[1] 1 3069 ->3069

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos