Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bleros"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Këngëtarët kanë shije për... - IndeksiOnline

Edhe pse koha nuk ju premton shumë, këngëtarët tanë tregojnë se janë të pasionuar pas filmit dhe librave. Ndonëse me shije të ndryshme, duket
- Shtuar 4 javė mė parė


»Blero inspirohet nga Ibrahim Tatlises - IndeksiOnline

Blero duket se për muzikën që bën inspirim ka këngëtarin turk Ibrahim Tatlises, gjë që ai e dëshmon edhe përmes një postimi në rrjet
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Bleros e Dhuratës "Shumë o ka ia u don" - IndeksiOnline

Blero ka marrë një dhuratë tejet të mirë për ditëlindjen e tij të 36-të, pasi Dhurata Ahmetaj sot ka lansuar duetin e kënduar me të.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Dhurata Ahmetaj me sy ka J.Lo - IndeksiOnline

Këngë, videoklip, fotosesion. Të gjitha këto i ka relaizuar këto ditë këngëtarja Dhurata Ahmetaj. Ajo, ende është nën men
- Shtuar 3 muaj mė parė


Ȃka ka Dhurata Ahmetaj me Loni Gashin? - IndeksiOnline

Ndryshe nga këngëtaret tjera, Dhurata Ahmetaj ende nuk e ka prezantuar këngën e veres. Mësojmë se Dhurata dhe ‘’Elephant’’, produksioni q&
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kur Blero ndjenë dashurinë … (Foto) - IndeksiOnline

Këngëtari i njohur, Blerim Muharremi, përveç suksesit në muzikë, kohë të mjaftueshme gjenë edhe për më të dashurit e tij, familjen
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Stresi një natë të tërë me Bleron - IndeksiOnline

Reperi i njohur nga Shqipëria, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka krijuar miqësi me disa nga artistët kosovar. Ne fakt, ai kryesisht shoqerohet me këngëtarë dh
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Stresi sot me Crazy n' Wild - IndeksiOnline

Pak javë më parë Indeksonline publikoi lajmin e shkëputjes së Stresit nga ThreeDots dhe nisjen e bashkëpunimit të tij me studion muzikore Elephant të Bl
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ja dashuria e Bleros (Foto) - IndeksiOnline

Këngëtari i njohur Blerim Muharremi, është bërë tejet aktiv në rrjetet sociale. Ai së fundmi ka postuar një foto me bijën e tij, Tarën.
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Teuta e lumtur në krahët e Bleros (Foto) - IndeksiOnline

U përfol shumë se çifti Teuta- Blero janë ndarë, dhe se shkaktare për ndarjen e tyre ishte bukuroshja Morena Taraku. Megjithatë një lajm i tillë
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Stresi largohet nga Three Dots? - IndeksiOnline

Është parë shpesh në Prishtinë këtë periudhë dhe kjo nuk ka të bëjë me koncertet por me projektin e ri muzikor. Duket se
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Dhurata Ahmetaj në krahët e një djaloshi bjond (Foto) - IndeksiOnline

Këngëtarja e njohur, Dhuarata Ahmetaj, flet shumë pak për jetën e saj personale. Çdo herë deklarohet se është “single” dhe se ës
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Blero dhe Teuta, tifo për Barcelonën (Foto) - IndeksiOnline

Çifti i famshëm, Teuta dhe Blero, përveç aktrimit dhe muzikës, duket se në qejf kanë edhe sportin. Madje, sportin e pëlqen edhe va
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Divorcohen Blero dhe Teuta, Morena Taraku: Nuk i ndava unë - BalkanWeb

PRISHTINE - Ndarja e çiftit Blerim Muharremi, i njohur si Blero, dhe bashkëshortes së tij Teuta Krasniqi, ka bërë bujë të madhe këto ditë në Ko
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Morena e Blero “My Love” - IndeksiOnline

Morena Taraku sapo ka publikuar videoklipin e ri për Shën Valentin në bashkëpunim me Bleron. Kënga është pop baladë, në videoklip shfaqet buku
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Blero, skena “hot” në videoklip - BalkanWeb

TIRANE - Ai është bashkëshort dhe baba i devotshëm, por kur bëhet fjalë për punën, Blero është i gatshëm t’i bëjë të gjitha.
- Shtuar 1 vit mė parė


»Blero promovon aviokompaninë serbe - IndeksiOnline

Në sekondat e parë të videokliptit të këngës “Një Moment”, kënduar nga Blero, shihet një aeroplan duke fluturuar në qiell. Me ose pa da
- Shtuar 1 vit mė parė


»Blero skena të nxehta me Marian - IndeksiOnline

Kënga e bukur e titulluar “Një Moment” nuk ka mundur të kompletohej ndryshe nga videoklipi i punuar nga produksioni Asha, i cili është xhiruar në bukurit&e
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ramës i sjell fat Norvegjia“flirt” me këngëtaren - Shqiptarja.com

TIRANE - Goli përballë Norvegjisë i ka hapur ‘dyert’ Ramës jo vetëm në fushën e blertë, por në jetën private. Kështu, mesfushori i ta
- Shtuar 1 vit mė parė


»Blero “çmendet” pas Beyonce - IndeksiOnline

Kush mund ta ketë ndjekur mbrëmë ngjarjen e ‘Super Bowl’ ku pa dyshim që e tërë vëmendja ka qenë e drejtuar nga këngëtarja super seksi,
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 51 ->51 0 total_found -> total_found 1 51 ->51 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bleros ->bleros 0 docs[0] -> docs[0] 1 51 ->51 0 hits[0] -> hits[0] 1 60 ->60

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos