Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Blv Zog I"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dita pa makina Bashkia nis projektin e 20 km korsi te dedikuara per bicikletat - ABC News

Bashkia e Tiranës ka nisur zbatimin e projektit që i shton qytetit 20 km korsi të dedikuara për biçikletat. Kryebashkiaku Lulzim Basha ka marrë pjesë në nisje
- Shtuar 1 vit mė parė


»Dita pa makina, Bashkia nis projektin e 20 km korsi tė dedikuara pėr biēikletat - Gazeta 55

22-09-2013 / Gazeta 55 Basha: “Të angazhuar për një Tiranë të shëndetshme me më shumë përdorues të biçikletave dhe transporti
- Shtuar 1 vit mė parė


»Bashkia qė e nxiu natėn - Tema


- Shtuar 3 vite mė parė


»Hapet sot sheshi "Skėnderbej" - Ora News

Sot merr fund gangrena e trafikut në sheshin “Skëndërbej”. Përfundimisht sheshi do tu rikthehet qytetarëve dhe automjeteve duke siguruar një frymëmarr
- Shtuar 3 vite mė parė
»Hapet sheshi “Skënderbej”, por jo trafiku! - Gazeta Start

Por, edhe pse pritej qė hapja tė lehtėsonte trafikun nė kryeqytet, mėngjesin e sotėm thuajse ka ndodhur e kundėrta. Rrugėt kryesore qė vijnė drejt qendrės thuajse janė tė bllokuara nga automje
- Shtuar 3 vite mė parė»Sheshi Skėndėrbej, nga nesėr edhe pėr automjetet - Ora News

Nesër merr fund gangrena e trafikut në sheshin “Skëndërbej”. Përfundimisht sheshi do tu rikthehet qytetarëve dhe automjeteve duke siguruar njëm frym
- Shtuar 3 vite mė parė»Bashkia normalizon Sheshin Skenderbej tregon harten e rrugeve - ABC News

Bashkia e Tiranës mban premtimin për kthimin në normalitet të sheshit “Skënderbej”, në qendër të kryeqytetit. Sipas një njoftimi,
- Shtuar 3 vite mė parė


»Hapja e sheshit “Skënderbej”, ndryshon skema e qarkullimit - Gazeta Start

 Tashmė me rehabilitimin e kėtij sheshi, do tė ndryshojė disi edhe skema e qarkullimit. Megjithėse pėrfundimet nuk kanė pėrfunduar plotėsisht, Bashkia ka menduar tė hapė sheshin pėr qarku
- Shtuar 3 vite mė parė


»Sheshi Skenderbej gati neser dhe per automjetet - Gazeta Standard

Neser gjithcka merr fund ne sheshin Skenderbej. Perfundimisht sheshi do tu rikthehet qytetareve dhe automjeteve duke siguruar nje frymemarrje te re per qarkullimin.
- Shtuar 3 vite mė parė


»Nesėr rikthehet qarkullimi nė sheshin “Skėnderbej” - Gazeta 55

13-11-2011 / Gazeta 55 Të hënën pritet që lëvizja në sheshin “Skënderbej” t’i kthehet normalitetit. Bashkia e Tiranës ka publikuar
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 14 ->14 0 total_found -> total_found 1 14 ->14 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 blv ->blv 0 docs[0] -> docs[0] 1 49 ->49 0 hits[0] -> hits[0] 1 80 ->80 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 zog ->zog 0 docs[1] -> docs[1] 1 1923 ->1923 0 hits[1] -> hits[1] 1 3655 ->3655

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos