Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bombav"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bombavënësi i Oslos është një norvegjez ekstremist ksenofob - Gazeta Start

Organet policore kanė raportuar se personi qė qėndron pas sulmeve tė dyfishta nė Oslo dhe atij me armė nė Utųya, nė kampin e tė rinjve, ėshtė i njėjti individ, i arrestuari 32-vjeēar me origjinė etnik
- Shtuar 4 vite mė parė


»40 viktima nga autobomba - Gazeta Shqip

Pakistan Policia nė Pakistan thotė se sulmues vetėvrasės kanė shkaktuar vdekjen e mė shumė se 40 personave nė njė vend tė shenjtė nė qytetin Lahore. Mė shumė se 170 persona tė tjerė mendohet tė je
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bombav ->bombav 0 docs[0] -> docs[0] 1 2 ->2 0 hits[0] -> hits[0] 1 2 ->2

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos