Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bostonit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vaniteti bosh i kovës me ujë të akullt - BalkanWeb

Para një viti e gjysmë, ritmi i saj i ditës fi lloi të ngadalësohej. Nga një njeri energjik e superaktiv, çdo veprim e kryente me përtesë, e madje f
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Diplomaci kulturore pa kornize - Top Channel

Ndue Dedaj - Nuk dimë dhe aq se si punon diplomacia jonë për të promovuar kulturën shqiptare nëpër botë, veçse e para gjë që të vjen nd&eu
- Shtuar 2 muaj mė parė


»DIPLOMACI KULTURORE PA KORNIZĖ - Gazeta Shqip

NDUE DEDAJ A e veshim sėrish kostumin kombėtar tė Konicės?… Nuk dimė dhe aq se si punon diplomacia jonė pėr tė promovuar kulturėn shqiptare nėp
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Fan Noli, jeta pa luks nė rrugėn Blagden   - Gazeta Shqip

Jeta e Nolit nė apartamentin e tij tė thjeshtė nė 26 Blagden Street ishte spartane. Dyshemenė e kishte tė shtruar me lecka dhe dhomėn me mobilie tė vjetra. Njė tavolinė nė dhomėn e nden
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Agjenti i rremė i FBI-sė, ja si i mashtroi shqiptari dy bashkombasit e tij nė Amerikė - Ora News

Melsore- Njė shqiptar me banim nė Melrose, Massachusett tė SHBA-sė ėshtė hequr si agjent i FBI-sė, madje u gjatė bisedave deklaronte se ka qenė duke patrulluar nė Maratonėn e Bosto
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Agjenti i rremë i FBI-së, ja si i mashtroi shqiptari dy bashkombasit e tij në Amerikë - IndeksiOnline

Një shqiptar me banim në Melrose, Massachusett të SHBA-së është hequr si agjent i FBI-së, madje u gjatë bisedave deklaronte se ka qenë duke patrull
- Shtuar 2 muaj mė parė


»SHBA, shqiptari hiqet si agjent i FBI-sė, rrezikon 3 vjet burg - Ora News

Melsore- Njė shqiptar me banim nė Melrose, Massachusett tė SHBA-sė ėshtė hequr si agjent i FBI-sė, madje u gjatė bisedave deklaronte se ka qenė duke patrulluar
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Transformimi i aktorit Johnny Deep - Ora News

Cilėsohet si njė ndėr aktorėt mė seks simbol i hollivudit por nė rolin e ri Black Mass ai pothuajse nuk njihet fare. Johnny Depp shfaqet me bark, dhėmbė tė thyer e me flokė tė rėna, nė rolin e Whit
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Transformimi i Johnny Depp - Top Channel

Johnny Depp është konsideruar si sex simboli më i lakmuar i Hollywoodit, por tashmë ai nuk njihet më. Transformimi i Depp, si pasojë e rolit të tij më të r
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Punimet artizanale shqiptare veshin urėn e Bostonit - Gazeta Shqip

Artistja e re, Silvi Naēi, tėrheq vėmendjen e medias vendase.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Transformimi i Johnny Deep - Top Channel

Johnny Deep është konsideruar si sex simboli më i lakmuar i Hollywoodit, por tashmë ai nuk njihet më. Transformimi i Deep, si pasojë e rolit të tij më të r
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ish-presidenti i Gjeorgjisë MikheilSaakashvili këshilltar i Ramës? - Shqiptarja.com

Burime nga qeveria e Shqipërisë i thanë Balkan Insight se ish-presidenti i Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili, do t’i bashkohet numrit të madh të këshilltarëv
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Artizania shqiptare qė pushtoi Amerikėn - Ora News

SHBA - Artistėt shqiptarė gjithnjė e mė shumė po njihen jashtė kufijve, pėr pikturė, muzikė, aktrim por sė fundmi njė pjesė e traditės shqiptare, apo mė mirė e grave shqiptare, pun
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mamatë më të “vjetra” jetojnë më gjatë - BalkanWeb

TIRANE - Një studim i ri amerikan ka zbuluar se femrat që lindin për herë të parë në moshë të madhe kanë mundësi që të jetojnë m&e
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mamatė mė tė vjetra jetojnė mė gjatė - Gazeta Shqip

Njė studim i ri amerikan ka zbuluar se femrat qė lindin pėr herė tė parė nė moshė tė madhe kanė mundėsi qė tė jetojnė mė gjatė. Kėtė e bėn tė mundur njė gjen i tyre i veēantė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Lindur më 4 të Korrikut - BalkanWeb

Çerek mijëvjeçari përpara, në kontenë e Sufolkut të Britanisë së Madhe, një grup kontrabandistësh kundërshtonin taksën e re mbi &cc
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Eliza Dushku ndahet nga basketbollisti Rick Fox (Fotot) - News of Albania

Transmetuar më 25.06.2014 - 23:29 Ata ishin njĆ« nga Ƨiftet mĆ« solide nĆ« Hollivudit, por E! News ka bĆ«rĆ« tĆ« ditur se aktorja me origjinĆ« shqiptare
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Eliza Dushku i jep fund lidhjes 5 vjeccedilare me 44-vjeccedilarin - Top Channel

Ata ishin një nga çiftet më solide në Hollivudit, por të martën E! News ka bërë të ditur se aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku ësht&eu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Eliza Dushku ndahet nga ylli I basketbollit - Tema


- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 824 ->824 0 total_found -> total_found 1 824 ->824 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bostonit ->bostonit 0 docs[0] -> docs[0] 1 824 ->824 0 hits[0] -> hits[0] 1 1379 ->1379

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos