Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bregu I Fildishte"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mourinho Me Drogba jemi me te forte - News of Albania

10 vjet me pare Didier Drogba u transferua nga Marseille te Chelsea ku fitoi gjithcka pergjate 8 sezoneve ne Stamford Bridgebr br Ne moshen 34-vjecare sulmuesi nga Bregu i Fildishte u largua nga Blu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Drogba rikthehet tek Chelsea - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Drogba rikthehet te Chelsea - News of Albania

Jose Mourinho me siguri nuk e kishte fjalen per Didier Drogba ne momentin kur e cilesoi te mbyllur merkaton e skuadres se tij per kete vere pasi lojtari nga Bregu i Fildishte eshte si i shtepise ne St
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Drogba rikthehet te Chelseaiken Torres - Vizion Plus

brbrDidier Drogba po pergatitet te beje nje rikthim te madh tek skuadra e Chelsea Sulmuesi nga Bregu i Fildishte ka perfunduar kontraten dyvjecare me skuadren e Gallatasarait dhe tashme eshte vetem nj
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Yaja Ture besnikeri Man City-it - Vizion Plus

brbrPerfundon telenovela per Yaya Ture Zerave te merkatos i ka dhene fund vete futbollisti i cili nuk ka ndermend te largohet nga Manchester City Une do te respektoj kontraten deri ne vitin 2017 ka de
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Toure do te qendroje te Manchester City - Vizion Plus

brbrYaya Toure nuk do te largohet nga Manchester City Lojtari nga Bregu i Fildishte ka konfirmuar se do te respektoje kontraten me skuadren kampione te Anglisebrbr brbrManchester United Liverpool dhe
- Shtuar 4 muaj mė parė


»OBSH Ebola ne Afrike jashte kontrollit - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Yaya Toure Askush nuk do tia dije per ekipet afrikane - News of Albania

Yaya Toure hedh akuza te renda per drejtuesit me te larte te futbollit boteror pas eliminimit te Bregut te Fildishte nga Kupa e Botesbr br Per mesfushorin askush nuk do tia dije qe Bregu i Fildishte
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Italia lufton sot per ne fazen tjeter te boterorit - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Futbollistet e Bregut te Fildishte Kolo dhe Yaya Toure ne zi - News of Albania

Kolo dhe Yaya Toure ne zi Dy futbollistet e Bregut te Fildishte nga vendgrumbillimi i kombetares afrikane ne Brazil mesuan lajmin e hidhur per ndarjen nga jeta te vellait te tyre Oyala Ibrahim Tourebr
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ndeshjet e fundit shenuesit me te mire te Brazil 2014 - News of Albania

Shenuesit me te mire te Boterorit te Futbollit Brazil 2014 pas ndeshjeve te luajtura te premten janebr br Me 3 gola BenzemaFrance Mller Gjermani Robben Holande E Valencia Ekuador van Persie Holandeb
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Botërori 2014, shënuesit më të mirë - BalkanWeb

TIRANE-Shenuesit me te mire te Boterorit 2014 ne futboll pas ndeshjeve te luajtura te premten jane: 3 gola: Benzema (France), Müller (Gjermani), Robben (Holande), E. Valencia (Ekuador), v
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kolumbia mund B e Fildishte kalon grupin - Top Channel

Pas Holandës dhe Kilit është përfaqësuesja e Kolumbisë që ka siguruar kualifikimin për në raundin tjetër në Brazil 2014. Përfaqësuesja
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Perse qau mesfushori i Bregut te Fildishte - Top Channel

Kanë bërë xhiron e botës imazhet e Geoffroy Serey Die, 30 vjeç mesfushor i Bregut të Fildishtë  i cili ka shpërthyer në lot gjatë himnit n&eum
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Boterori Kolumbia mund 2 8211 1 Bregun e Fildishte - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Barazim i bardhe Japoni-Greqi - Vizion Plus

brbrJaponia dhe Greqia kane ndare nga nje pike ne ate barazim te bardhe 0 me 0 ne ndeshjet e dyta te grupit C te kupes se botes Brazil 2014 Skuadra japoneze megjithese ka luajtur me nje lojtar me shum
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kolumbia mposht Greqine 3 - 0 - News of Albania

Kolumbia e filloi me kemben e mbare boterorin e saj me nje fitore te paster 3-0 ndaj Greqise qe i dha amerikanojugoreve 3 piket e para ne grupin Cbr br Me nje tifoz te vecante ne shkallet e estadio
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Boterori 2014 Italia mund Angline - Klan TV

0
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Italia zbut luanet - Vizion Plus

Italia ka zbutur luanet e Anglise ne fitoren 2-1 te takimit te vlefshem per Grupin D ne kupen e botes Brazil 2014 Ndonese vinte me disa mungesa ne kete ndeshje pas demtimit te Bufon e Deshiljo
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Rikthehet klasikja Angli - Itali - News of Albania

Ne Europianin e fundit penalltite e mallkuara sic parapelqejne ti etiketojne anglezet nxorren jashte tre luanet ndaj Italise ne cerekfinalet e kompeticionitbr br Kur kane kaluar dy vjet klasikja e g
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 169 ->169 0 total_found -> total_found 1 169 ->169 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bregu ->bregu 0 docs[0] -> docs[0] 1 8077 ->8077 0 hits[0] -> hits[0] 1 16641 ->16641 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 fildishte ->fildishte 0 docs[1] -> docs[1] 1 299 ->299 0 hits[1] -> hits[1] 1 408 ->408

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos