Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bujar Kllogjri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Meta Nervozizmi ne politiken shqiptare demton paqen sociale - News of Albania

Transmetuar me 26092014 - 1808 brbrElbasan 26 shtator 2014 NOAal- Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Ilir Meta zhvilloi nje takim me anetare dhe sim
- Shtuar 5 javė mė parė


»Ermonela Jaho:Mungova 7 vite, Teatri i Operës s'ishte korrekt - BalkanWeb

TIRANE-Përreth dy orë ka pushtuar skenën e Teatrit të Operës dy net më parë në provën gjenerale, siç do ta bëjë sonte në premierë
- Shtuar 7 muaj mė parė»Kėrkesa e 51 deputetėve tėPS - LSI: Tė shkarkohet Xhuka - Shqiptarja.com

TIRANE- Inspektorja e Pėrgjithshme e ILDKP, pritet qė tė jetė tė martėm nė Komisionin e Ligjeve, ku do tė njihet edhe me kėrkesėn e mazhorancės pėr shkarkimin e saj nga detyra pas shkeljeve tė rėnda k
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Kuvendi publikon kryetarėt e Grupeve tė Miqėsisė me Parlamentet e shetteve tė tjera - Ora News

Pas konsultimeve me Grupet Parlamentare tė Kuvendit tė Shqipėrisė u miratuan Kryetarėt e Grupeve tė Miqėsisė mes Parlamentit tė Shqipėrisė dhe Parlamenteve tė shteteve tė tjera. Mė p
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Kuvendi: Ja emrat e Kryetarėt e Grupeve tė Miqėsisė me Parlamentet e vendeve te tjera - BalkanWeb

TIRANE- Pas konsultimeve me Grupet Parlamentare tė Kuvendit tė Shqipėrisė u miratuan Kryetarėt e Grupeve tė Miqėsisė mes Parlamentit tė Shqipėrisė dhe Parlamenteve tė shteteve tė tjera.
- Shtuar 9 muaj mė parė
»Sherr pėr mandatet, nė Elbasan e Dibėr burrat kundėr grave - BalkanWeb

TIRANE- Pėrzgjedhja e 11 deputetėve nė postet ministrore ka shkaktuar amulli tek pjesa e kandidatėve pėr deputetė qė do t’i zėvendėsojnė ata. Nė fakt problemi nuk ėshtė nė tė gjitha qarqet nga u
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kolegji vijon certifikimin ezgjedhjeve, debate PS-PD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PS-Kolegjit: Shpėrndani mandatet! Shpenzimet e fushatės, ekspertė kontabėl pėr partitė TIRANE-  Kolegji Zgjedhor ka nisur shpėrndarjen e mandateve, qė do tė thot
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kolegji Zgjedhor pranon kėrkesėn e PS, shpėrndan mandatet nė qarqe - BalkanWeb

TIRANE –  Kolegji Zgjedhor vendosi tė shqyrtojė kėrkesė/padinė e Partisė Socialiste pėr shpėrndarjen e mandateve tė deputetėve, nė kushtet kur KQZ-ja nuk mund tė bėjė certifikimin e zgjedhjeve p
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kolegji Zgjedhor pranon kėrkesėn e PS, shpėrndan mandatet nė 12 qarqe - BalkanWeb

TIRANE –  Kolegji Zgjedhor vendosi tė shqyrtojė kėrkesė/padinė e Partisė Socialiste pėr shpėrndarjen e mandateve tė deputetėve, nė kushtet kur KQZ-ja nuk mund tė bėjė certifikimin e zgjedhjeve p
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ministrat lënë mandatin e deputetit, ja emrat e rinj që hyjnë në Parlament - BalkanWeb

TIRANE-Me deklarimin e emrave të rinj në postet ministror, shumë deputetë do të duhet të lënë mandatin e tyre, duke sjellë në këtë mëny
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ja lista e kandidatëve që zgjidhen deputetë - IndeksiOnline

Lista e kandidatëve që zgjidhen deputetë Qarku Tiranë PS 16 mandate 1.Pandeli Sotir Majko 2. Saimir Bashkim Tahiri 3. Vasilika Llambi Hysi
- Shtuar 1 vit mė parė


»Pėrfundon numėrimi nė 7 qarqe, ASHE 84 mandate, APMI 56, mbeten ende 367 kuti - BalkanWeb

TIRANE- Kush do tė fitojė zgjedhjet e 23 Qershorit? Deri mė tani duket se e majta kryeson nė shkallė vendi, nga jugu nė veri.PS-ja kryeson nė 11 nga 12 qarqet, respektivisht nė Tiranė, Fier, Elb
- Shtuar 1 vit mė parė


»Parlamenti i ri, ja emrat që kanë siguruar karriget - BalkanWeb

TIRANË-Dhe shumë pak vota kanë mbetur për numërim, por tashmë ka një pasqyrë të qartë të deputetëve që pritet të ulen në Parl
- Shtuar 1 vit mė parė


»Parlamenti i ri, ja emrat qė kanė siguruar karriget - BalkanWeb

TIRANĖ-Dhe shumė pak vota kanė mbetur pėr numėrim, por tashmė ka njė pasqyrė tė qartė tė deputetėve qė pritet tė ulen nė Parlament. Nė diskutim mbetet njė mandat nė Tiranė pasi nė kutitė qė mbeten pėr
- Shtuar 1 vit mė parė


»Korēa dhe Elbasani i japin tė majtės 15 mandate - Tirana Observer

Koalicioni i majtė fiton bindshėm nė Korēė, me njė diferencė prej 32 mijė e 900 votash
- Shtuar 1 vit mė parė»Zgjedhjet, vritet simpatizanti i LSI nė njė QV nė Laē, shpallen nė kėrkim 7 persona - BalkanWeb

TIRANE- Zgjedhjet e pėrgjithshme tė 23 qershorit 2013 janė tė tetat qė zhvillohen nė Shqipėri, qė nga vendosja e sistemit pluralist politik nė vitin 1991. Shqiptarėt vendosin me votė pėr ata qė do na
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 74 ->74 0 total_found -> total_found 1 74 ->74 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bujar ->bujar 0 docs[0] -> docs[0] 1 17690 ->17690 0 hits[0] -> hits[0] 1 25593 ->25593 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kllogjri ->kllogjri 0 docs[1] -> docs[1] 1 105 ->105 0 hits[1] -> hits[1] 1 130 ->130

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos