Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bullica"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Policia e Tiranes kryen arrestime per perdhunim kanosje dhe prostitucion - ABC News

Persona të akuzuar për përdhunim, prostitucion dhe kanosje të ish-bashkëshortes, kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës gjatë 24 or
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kol Tivari ngrihet nga varri - BalkanWeb

Kur e pyeta një herë një mikuntim se ku ndryshonte radioja nga televizori, atij nuk iu desh shumë kohë të më përgjigjej “Ndërsa në radio vet&eum
- Shtuar 4 vite mė parė


»Angli denohet i riu shqiptar perdhunoi nje 28 vjecare - BalkanWeb

LONDER- Nje adoleshent shqiptar i cili jetonte si emigrant i paligjshem ne Southend te Anglise eshte denuar me tre vjet burg per perdhunimin e nje 28 vjecareje me 8 maj te ketij viti.Ervis
- Shtuar 4 vite mė parė


»Nje dreke peshku tek "Ali Kali" Redinalda Caushaj - Koha Jonë

Hipur mbi nje kale te bardhe, me nje zgare ne dore ne te cilen jane shtruar njeri pas tjetrit peshq te pjekur, ulet ne mes te restorantit. Ky eshte Aliu, i njohur si "Ali Kali", nje burre rreth te 50-
- Shtuar 5 vite mė parė


»Burgjet "rrėzojnė" dekretin e Moisit pwr faljen - Metropol

28/12/2004   “Gabimi” kuptohet pak orė para lirimit tė lushnjarit Burgjet "rrwzojnw" dekretin e Moisit pwr faljen Arnold Durri i
- Shtuar 6 vite mė parė


»Presidenca kėrkon llogari pėr Durrin - Metropol

29/12/2004   Mesditėn e djeshme nė Presidencė, ka shkuar njė material pėr ēėshtjen e amnistimit tė Arnold Durrit
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 6 ->6 0 total_found -> total_found 1 6 ->6 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bullica ->bullica 0 docs[0] -> docs[0] 1 6 ->6 0 hits[0] -> hits[0] 1 9 ->9

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos