Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ceshte"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»De Rada dhe perkthimi i pare i Dantes ne shqip - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20141207 pm MOIKOM ZEQObrbrĀ Ā  Poeti arberesh i pari qe botoi shqiperimin e Luigji LorekiobrbrSMe perpara gjithe poeteve shqiptare ne perzgjedhjen e stilit dhe
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ylli Baka Lerm o Zot te rroj kenga ime e keqkuptuar - News of Albania

Transmetuar me 16102014 - 1507 Ne saje te zerit te tij te vecante Ylli Baka keto vite ka nje emer te shume folur ne tregun muzikor dhe kjo e ka bere pjesemar
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vucic qendrim me dy standarde - Vizion Plus

brbrKryeministri serb Aleksander Vucic edhe kete te shtune vijon te mbaje dy standarde ne reagimet e tij Ne kohen kur ne deklaratat zyrtare intervistat apo postimet ne rrjetet sociale shprehet me nje
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Me ke duhet te gjithe perfshihemi - Panorama

e Merkure 15 Tetor 20141208 pm GENT STRAZIMIRIbrbrĀ Ā  Ie nderuar zonjezoteri ambasadorbrJu ndjek vazhdimisht dhe miratoj plotesisht ato qe ne menyre periodike detyra qe kryeni Ju
- Shtuar 1 javė mė parė


»Seriozisht per Drejtesine - Panorama

e Shtune 11 Tetor 20141306 pm brbrPRE ZOGAJ Ā brTryeza per pushtetin gjyqe sor e thirrur nga Presidenti i Republikes Bujar Nishani ne fillim te kesaj jave eshte nje ngjarje e shen
- Shtuar 2 javė mė parė


»Rama inspekton punimet ne Fier Fillimi i nje transformimi te madh - News of Albania

Transmetuar me 01102014 - 1813 Fier 1 tetor 2014 NOAal- Ā Kryeministri Edi Rama u ndal ne qytetin e Fierit per te pare inspektimin ne terren te punimeve qe p
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kaljari gjunjezon Interin Milani barazon me ezenen - Panorama

e Hene 29 Shtator 20141401 pm Kaljari i Zeman poshteron Interin e Maxarrit Nje film i trishtueshem i pare edhe me pare nga tifozet zikalter pothuajse cdo here qe Interi mund te be
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gjiknuri mimi i energjise do kete surpriza - News of Albania

mimi i energjise elektrike dhe problemet e tjera te sektorit energjetikĀ ishin ne fokus te emisionit Te besh ekonomi te gazetares Aurora Sulce tek News24 Per ti dhene pergjigje pyetjeve ne lidhje me e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»A ka dobi ardhja e Papes per Shqiperine - Panorama

e Shtune 20 Shtator 20141218 pm ZHIRAR MOKINIbrbrĀ  Neser Papa Francesku shkel token e Shqiperise Arsyeja e kesaj letre eshte ndjesia se per shume nga ne lajmi rrezikon te mbetet
- Shtuar 1 muaj mė parė


»ISIS tjeter ekzekutim mizor - Vizion Plus

brbrEkstremistet e grupimit Shteti Islamik ne Siri dhe Irak vijojne me ekzekutimet demonstrative ndersa SHBA po lobon per nje koalicion global kunder tyrebr Militantet i kane prere koken nje tjeter nj
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Mourinho deshiron Ronaldon te Chelsea - News of Albania

Jo vetem Manchester United por edhe Chelsea Cristiano Ronaldo eshte kthyer ne nje objekt deshire edhe per Blute e Londresbr br Sic raporton e perditshmja angleze Daily Express Jose Mourinho enderron
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ligj i ri per dhenien dhe heqjen e azilit ne Shqiperi - News of Albania

Transmetuar me 09092014 - 1548 Ministri i Brendshem Saimir Tahiri sot te Komisioni Parlamentar PUBLICITET Komisioni Parlamentar
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Hysni Milloshi dashuria tragjike e poetit vuajti gjithe jeten per gruan e vdekur - Panorama

e Diele 7 Shtator 20141547 pm p classwp-caption-text Hysni MilloshibrbrEdhe ta dinte fatin e tij do ti kishte shkuar pas njesoj Nuk eshte fjala per fatin e Partise por per ate qe
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Nje vit qeverisje nga oligarkia Rama-Meta perkeqesim i mireqenies se shqiptareve - News of Albania

Transmetuar me 06092014 - 1628 Ekonomia shqiptare eshte renduar ne nje vit qeverisje si pasoje e keqqeverisjes se Rames dhe Metes duke sjelle uljen e punesim
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Perendimi orientimi yne historik - Panorama

e Diele 7 Shtator 20141221 pm p classwp-caption-text Ndricim KullabrbrNDRIIM KULLAbrbrbrĀ  Ā  Ā  Ā Nje perfaqesuese e denje e mendimit te hershem politiko-historik e vecanerisht
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Lubonja Dhunimi akt urrejtjeje ndaj simbolit - Panorama

e Marte 2 Shtator 20141130 am Nje akt urrejtjeje profanimi qe drejtohet kunder simbolikes se ketij memoriali Keshtu e quan nje nga autoret Fatos Lubonja dhunimin e memorialit Pos
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kujtimet e Jovanka Broz qe po trondisin Serbine - Panorama

e Hene 25 Gusht 20141543 pm p classwp-caption-text Jovanka Broz dhe Josip Broz TitobrbrJosip Brozi i vertete ishte nje djalosh qe perpara se te arratisej nga Rusia kishte punuar
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Shqiperia mbeshtetje Irakut - Vizion Plus

brbrShqiperia rikonfirmon mbeshtetjen e koalicionit nderkombetar ne luften kunder organizates radikal islamike ISIS Permes nje komunikate per shtyp qeveria shqiptare thekson se do te asistoje me arm
- Shtuar 3 muaj mė parė


»SHBA mund te ndermarre sulmje ajrore edhe ne Siri - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 448 ->448 0 total_found -> total_found 1 448 ->448 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ceshte ->ceshte 0 docs[0] -> docs[0] 1 448 ->448 0 hits[0] -> hits[0] 1 503 ->503

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos