Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "DRSSH"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Korccedile prokuroria ne pyetje drejtoreshen e sigurimeve - Top Channel

Vetëvrasja e ish-punonjëses së sigurimeve shoqërore në Korçë, Brunilda Meka, ka çuar në prokurori drejtoreshën e viktimës.
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Korēė, prokuroria merr nė pyetje drejtoreshėn rajonale tė sigurimeve - Gazeta Shqip

Brunilda Meka Verushi ka dhėnė shpjegime pėr rrethanat e vetėvrasjes
- Shtuar 6 muaj mė parė»Punonjėsja e vetėvrarė nė Korēė, nis hetimi pėr shkaktim vetėvrasjeje - Gazeta Shqip

Prokuroria e Korēės do tė verifikojė dokumentet pėr Brunilda Mekėn Prokur
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Helmoi veten pėr vendin e punės, protestė homazh nė Korēė pėr 52-vjeēaren - Gazeta Shqip

Tubimi u organizua prej shoqatės sė tė shkarkuarve nga administrata Protestuesit kanė ndezur qirinj dhe kanė vendosur lule te Drejtoria
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Shoqata pėr mbrojtjen e tė larguarve nga administrata-Ramės: Shkarko Drejtoreshėn e DRSSH Korēė - Ora News

Shoqata pėr Mbrojtjen e tė Larguarve nga Administrata Publike i ėshtė drejtuar kryeministrit Edi Rama me anė tė njė letre publike ku i kėrkon shkarkimin nga puna tė Drejtoreshės sė DRSSH Korēė, Ana
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Tė larguarit nga puna letėr Ramės: Shkarkoni drejtoreshėn e DRSSH, Korēė - BalkanWeb

TIRANĖ- Shoqata e punonjėsve tė larguar nga administrata i ka drejtuar ditėn e sotme njė letėr tė hapur kryeministrit Edi Rama ku I kėrkon qė tė shkarkojė nga detyra Drejtoreshėn e Drejtorisė Rajonale
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Korēė, tė larguarit nga puna nė protestė para DRSSH-sė, qirinj nė nder tė 52-vjeēares - BalkanWeb

KORCE- Shoqata e tė larguarve nga administrata ka zhvilluar ditėn e sotme njė protestė nė qytetin e Korēės. Protestuesit, nė shenjė nderimi dhe kujtese, vendosėn qirinj para Drejtorisė Rajonale tė Sig
- Shtuar 7 muaj mė parė


»I arratisuri Luan Hoxha kėrkon pension tė mirė si ish-ushtarak - Gazeta Shqip

Gazeta ShqipGjykatė Luan Hoxha, i dėnuar me 6 vite burg pėr ngjarjen e Gėrdecit, pad
- Shtuar 3 vite mė parė


»Dalin listat e 113 ish-ushtarakëve që u lidhet pensioni - Gazeta Start

Pėrfituesit i pėrkasin kategorisė sė pensioneve suplementare tė pleqėrisė, si dhe pensioneve tė parakohshme. ISSH, po ashtu bėn tė ditur se pensionet pėr pėrfituesit e radhės janė kaluar nė llogaritė
- Shtuar 3 vite mė parė


»Dokumentacioni dhe kriteret per perfitimin e pensionit te invaliditetit - Gazeta Standard

ISSH-ja zbardh kriteret per perfitimin e pensionit te plote te invaliditetit si dhe masen e kontributit te domosdoshem Personi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pensionet suplementare, zbardhet udhėzimi i Ministrisė sė Mbrojtjes - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Jonida Tashi 07-10-2011 11:48Zbardhet udhėzimi i Ministrisė sė Mbrojtjes, ku detajohen procedurat qė duhet tė ndjekin ushtarakėt nė rezervė, lirim dhe pension pėr tė marrė pagesat suplem
- Shtuar 4 vite mė parė»Pensionet, 95 ushtarakėt qė do tė marrin paratė - Panorama

Janė rreth 95 ish-ushtarakė, pėr tė cilėt ka pėrfunduar procedura e llogaritjes sė pensionit dhe qė u ėshtė bėrė lidhja e pėrfitimit qysh nė datė 23 shtator. Instituti i Sigurimeve Shoqėrore publik
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ushtarakėt, del vendimi pėr pensionet - Panorama


- Shtuar 4 vite mė parė


»Lezhe asnje femer kandidate per vendoret - Shekulli

Gjate 20 viteve te fundit ne qarkun e Lezhes perfaqesimi i grave ne politike ne institucionet rajonale apo lokale vazhdon te jete ne shifra teper te uleta. Konkretisht nga 7 deputete qe ka qarku i
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 107 ->107 0 total_found -> total_found 1 107 ->107 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 drssh ->drssh 0 docs[0] -> docs[0] 1 107 ->107 0 hits[0] -> hits[0] 1 357 ->357

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos