Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dallku"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»De Biasi: Jo më eksperimente, tani na duhet evolucioni - IndeksiOnline

Gianni De Biasi garantoi se u ka dhënë fund eksperimenteve me skuadrën dhe se edicioni i ri do ketë objektiv të qartë, që është kualifikimi pë
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Dallku s’e çanë kokën për ‘luftën’ në Ukrainë, bënë foto me ushtarë - IndeksiOnline

Armend Dallku, mesfushori kosovar i skuadrës nga Ukraina, Vorskla Poltava, duket se nuk është i shqetësuar nga zhvillimet në këtë vend të trazuar.
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Skuqen Mavraj dhe Kaēe - Sporti Shqiptar


- Shtuar 8 muaj mė parė


»Fillojnė lamtumirat nga kombėtarja - Gazeta Shqip

Dallku largohet zyrtarisht. Pritet qė shembullin e tij ta ndjekin tė tjerė Ermal Kuka Kombėtarja shqiptare e futbollit po ndahet
- Shtuar 8 muaj mė parė


»De Biasi  e “injoroi” Dallku shpalldivorcin, largohet nga Kombëtarja - Shqiptarja.com

Armend Dallaku ka deklaruar tërheqjen nga Kombëtarja kuqezi pas 64 pjesëmarrjeve. Mbrojtësi kosovar ka reaguar menjëherë pas deklaratave të trajnerit të ekipit
- Shtuar 8 muaj mė parė»Xhani De Biazi: Januzaj do të luajë për Anglinë - BalkanWeb

Është prezantuar të hënën në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit stafi i ekipit kombëtar, që do të drejtojë kuqezinjtë pë
- Shtuar 8 muaj mė parė


»De Biazi i prerė: Koha qė kosovarėt tė bėjnė zgjedhjen! - Gazeta Shqip

Mendoj se Januzaj ka vendosur pėr Anglinė Ermal Kuka
- Shtuar 8 muaj mė parė


»De Biasi: Januzaj zgjodhi Anglinë - Shqiptarja.com

Në prag të ndeshjes miqësore që Shqipëria do të zhvillojë përballë ekipit të Maltës më datë 5 Mars në stadiumin ‘Niko Dovana
- Shtuar 8 muaj mė parė»Kuqezinjtë, sot grumbullimi për miqësoren me Maltën - BalkanWeb

Trajneri i Shqipërisë, Xhani De Biazi, ka publikuar listën për miqësoren e parë të këtij viti, që do të luhet më 5 mars ndaj Maltës në
- Shtuar 8 muaj mė parė»De Biazi zbardh listën, ftohet edhe Taulant Xhaka - IndeksiOnline

Të mërkurën më 5 mars, ekipi Kombëtar do të zhvillojë, takimin miqësor kunder Maltes. Do te jetë ky, takimi i parë për vitin 2014, pë
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Kombëtarja, ja lojtarët që rrezikojnë mosgrumbullimin - BalkanWeb

Pas ardhjes edhe të dy futbollistëve të fundit, Elseid Hysajt dhe Armando Sadikut, që ishin të impenjuar ditën e hënë me ekipet e tyre, përkatësisht E
- Shtuar 12 muaj mė parė»Vajushi e Gjasula dopietë nëBullgari, Dallku e bën sefte - Shqiptarja.com

Armando Vajushi e Jurgen Gjasula sërish protagonistë të fitores së Liteksit me nga dy gola.Serinë e golave e ka hapur Vajushi i cili ka shënuar dy gola të
- Shtuar 12 muaj mė parė


»De Biazi lė jashtė lojtarėt nė formė - Gazeta Shqip

Ndaj Bjellorusisė injorohen Vajushi, Gjasula dhe Kapllani. Jashtė shumė prej veteranėve Ermal Kuka
- Shtuar 12 muaj mė parė


»De Biazi i sugjeron Juves mesfushorin Odise Roshi - BalkanWeb

Nuk është hera e parë që trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani De Biazi, ka sugjeruar legjionarët kuqezi drejt kampionatit italian, në Serinë
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Kombetarja ne Qipro - ABC News

Ka qenë pasditja e djeshme kur kombëtarja shqiptare e futbollit u nis drejt Qipros. Itinerari Tiranë-Athinë-Nikozia. Pak interes, por jo ndeshje pa vlerë, e fundit në ele
- Shtuar 1 vit mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1440 ->1440 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dallku ->dallku 0 docs[0] -> docs[0] 1 1440 ->1440 0 hits[0] -> hits[0] 1 2343 ->2343

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos