Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dasara Malltezi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mbesa e Berishës vazhdon të mbajë anën e serbëve - IndeksiOnline

Dasara Malltezi, mbesa e Sali Berishës, vazhdon të mbajë anën e serbëve për ngjarjet që ndodhen në ndeshjen e futbollit Serbi vs Shqipëri.
- Shtuar 1 javė mė parė


»‘Dasara Malltezi përkrah huliganët’, lajmi jehonë në mediat serbe - BalkanWeb

TIRANE- Gazeta Blic, Telegraf, Kurir, etj në Serbi i kanë bërë jehonë statusit të mbesës së ish-kryeministrit Berisha, Desara Malltezit. Mediat serbe e
- Shtuar 1 javė mė parė


»Mbesa e BerishĆ«s: Futja e flamurit nĆ« fushĆ«n e SerbisĆ«, mungesĆ« civilizimi - News of Albania

Transmetuar më 15.10.2014 - 19:58 Mbesa e ish kryeministrit tĆ« ShqipĆ«risĆ«, Sali Berisha, e njohur edhe si ā€œsupermbesa Dasara Mallteziā€ e ka cilĆ«s
- Shtuar 1 javė mė parė


»Desara, mbesa e Sali Berishės pėrkrah huliganėt serbė - BalkanWeb

TIRANE-E pabesueshme, por e vėrtetė. Mbesa e ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berishės, Dasara Malltezi pėrkrah huliganėt serbė. Vajza e vajzės sė Berishės, ka postuar mbrėmė njė status ku pėr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Mbesa e Berishës:S’ka vend për krenarivajtët të luani,pse u zutë për flamurin - Shqiptarja.com

E ndërsa të gjithë shqiptarët, e jo vetëm kanë dënuar incidentin e ndodhur në stadiumin e Partizanit të Beogradit gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri,
- Shtuar 1 javė mė parė


»Berisha Familjaret e mi te lire per te garuar ne PD - Panorama

e Merkure 8 Tetor 20141206 pm p classwp-caption-text Berisha dje gjate konferences per mediatbrbrZgjedhjet e reja ne Partine Demokratike dhe vendimi per lar-gimin e Sali Berishes
- Shtuar 3 javė mė parė


»Parada me “Enverin”, mbesa eBerishės: I paskeni merituar torturat - Shqiptarja.com

TIRANE - E paskeni merituar torturėn e 50 viteve diktaturė. Ky ėshtė “mesazhi” qė mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha i con veteranėve qė dy ditė mė parė bėnė paradė nė 70-vjetorin e cl
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Mbesa e Berishës: E paskeni merituar torturën e Enver Hoxhës - BalkanWeb

TIRANE- Ajo njihet për ‘shpërthimet’ e saj në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për mbesën e Sali Berishës, Dasara Malltezi, e cila ka një shqet&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Supermbesa e Berishës: E meritoni torturën e 50 viteve diktaturë - IndeksiOnline

Dasara Malltezi, mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, ose siç njihet ndryshe si “supermbesa”, nëpërmjet një postimi në profilin e saj në “F
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Mbesa e Berishës ironi me VIP-at: Dasara: Me siguri jeni të palarë - BalkanWeb

Është cilësuar si një nismë “virus”, pasi kush pranon të hedhë kovën me akull në kokë në nismën “Ice Bucket Challenge&rdqu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mbesa e Berishes ironi me VIP-at Dasara Me siguri jeni te palare - Panorama

e Diele 24 Gusht 20141025 am shte cilesuar si nje nisme virus pasi kush pranon te hedhe koven me akull ne koke ne nismen Ice Bucket Challenge duhet te nominoje te tjere persona q
- Shtuar 3 muaj mė parė
»Kampionati Botëror, ja për kë bëjnë tifo VIP-at - BalkanWeb

TIRANE - Futbolli do të jetë kryefjala e kësaj vere. Tashmë ethet e Botërorit kanë përfshirë të gjithë botën. Skuadra si Gjermania, Italia, Brazi
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kampionati Botėror, ja pėr kė bėjnė tifo VIP-at - BalkanWeb

TIRANE - Futbolli do tė jetė kryefjala e kėsaj vere. Tashmė ethet e Botėrorit kanė pėrfshirė tė gjithė botėn. Skuadra si Gjermania, Italia, Brazili, Holanda dhe Spanja do t’i bėjnė shqiptarėt qė
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Mbesa e Sali Berishës drejtkatapultimit në politikën e PD - Shqiptarja.com

TIRANE- E cilësuar si “Super-mbesa e Berishës”, Dasara Malltezi po katapultohet në politikë. Pjesëmarrja në tubimi ne djeshëm la të kuptohet se
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Tė larguarit nė ditėn e dytė tėgrevės sė urisė, PD nė krye - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Berisha thirrje nė FB: Tė gjithė urgjent te Piramida! Rama asnjė koment: Sot, 10 masa pėr shėndetėsinė VIDEO FOTOGALERI FOTOLAJM/ Edhe mbesa e Berishės solidariozohet m
- Shtuar 6 muaj mė parė»FOTOLAJM/ Mbesa e Berishësmerr pjesë në grevën e urisë - Shqiptarja.com

TIRANE - Në grevën e urisë të nisur sot nga të larguarit nga puna krah Kryeministrisë, krahas deputetëve të Partisë Demokratike, iu është bashkua
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Dasara, mbesa e ish-Kryeministrit Berisha: Si ā€œpulĆ« e lagurā€ nĆ« Gjirin e Lalzit - News of Albania

Transmetuar më 03.05.2014 - 20:56 Ajo Ć«shtĆ« Dasara Malltezi, mbesa e ish Kryeministrit tĆ« ShqipĆ«risĆ«, Sali Berisha, dhe kohĆ«t e fundit ka qenĆ« mja
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 48 ->48 0 total_found -> total_found 1 48 ->48 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dasara ->dasara 0 docs[0] -> docs[0] 1 92 ->92 0 hits[0] -> hits[0] 1 151 ->151 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 malltezi ->malltezi 0 docs[1] -> docs[1] 1 928 ->928 0 hits[1] -> hits[1] 1 2126 ->2126

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos