Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dasma"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Fotot e para te dasmes se George Clooney-t - Klan TV

0 brbr brbrPasi jane perfolur kaq shume ditet e fundit aktori George Clooney dhe juristja Amal Alamuddin kane vendosur te publikojne albumin e tyre te fotografivebrbr brbrRevista People ka marre eksk
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Greta Garbo, jeta sekrete e aktores biseksuale - BalkanWeb

Fytyra e Hollivudit në vitet ’30, aktorja suedeze është përfolur për marrëdhëniet e saj të dashurisë sidomos me gra të njohura të kohë
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rovena Stefa viziton Skënderbeun (Foto) - IndeksiOnline

Rovena Stefa gjindet në Zvicërr kjo gjë tregohet me anë të një fotografie që ka bërë vetë këngëtarja në rrjetin social Facebook
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Martohet George Clooney, dasma zgjat tre ditė - Ora News

Tė hėnėn martohen zyrtarisht, por festa me 150 tė ftuar ka nisur qė tė shtunėn. Beqari mė i famshėm nė botė George Clooney ishte i rrethuar nga fansat e shumtė dhe gazetarėt teksa beri rrugėn drejt
- Shtuar 5 ditė mė parė


»George Clooney martohet nė Venecia - Ora News

George Clooney dhe Amal Alamuddin tashmė janė burrė e grua: ylli i Hollywood-it dhe avokatja britanike me origjinė libaneze, shkėmbyen unazat dhe thanė “po”-tė e famshme, nė njė ceremon
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Reforma nė Arsimin e Lartė, fund arsimit si njė mall qė blihet - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama nė prezantimin e raportit pėrfundimtar tė Reformės pėr Arsimin e Lartė dhe Kėrkimin Shkencor nė Shqipėri:
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Olta Xhaçka: Martohem në tetor, dasma intime - BalkanWeb

TIRANE- Një tjetër dasmë pritet të zhvillohet në selinë rozë. Bëhet fjalë për deputeten e qarkut të Korçës, Olta Xhaçka, dhe d
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Shtyhet dy dite dasma e Clooney-t - Klan TV

0 brbr brbrEdhe per yjet e Hollywood-it si George Clooney mund te ndodhin incidente perpara dasmesĀ Teksa ishte lajmeruar se martesa e aktorit Clooney me avokaten Amal Alamuddin do te behej me 27 sht
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Deputetja e PS martohet me kolegun e partisĆ«, dasma mĆ« 4 tetor - News of Albania

Transmetuar më 27.09.2014 - 09:05 Dy deputetĆ« tĆ« PartisĆ« Socialiste martohen bashkĆ«. Deputetja e KorƧƫs, Olta XhaƧka do tĆ« vĆ«rĆ« kurorĆ«
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Clooney dhe Amal ne Venecia pak para dasme - Panorama

e Premte 26 Shtator 20141547 pm Ne forme te shkelqyer dhe shume te dashuruar jane fotografuar George Clooney dhe bashkeshortja e tij e ardhshme Amal Alamuddin Dasma e tyre tashme
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Miriam Cani drejt altarit - Klan TV

0 brbr brbrShume shpejt do te kemi nje tjeter dasme VIPbrbr brbrifti i kengetareve Alban Skenderaj dhe Miriam Cani prej disa vitesh te fejuar ende nuk e kane bere te njohur se kur do te shkojne ne al
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ulpiana Lama nuk i thotë jo dasmes - IndeksiOnline

Ulpiana Lama së fundi është dukshëm më e lirë, pasi më nuk është pjesë e "Pasdite në Top Channel". Gazetarja e njohur tani ka k
- Shtuar 1 javė mė parė


»Manastiri qė ka mbetur jashtė UNESCO-s - Shekulli

Pirro Naēi Trashėgimia kulturore ėshtė e rrėnjosur thellė nė ēdo pėllėmbė tė vendit tonė dhe mbrojtja e saj ėshtė mbi tė gjitha pėrgjegjėsi kombėtare. Bukuria dhe peizazhi i n
- Shtuar 2 javė mė parė


»Berisha Qeveria Rama 24 skandale brenda nje viti - Panorama

e Enjte 18 Shtator 20141107 am Ish-kryeministri Sali Berisha ka numeruar dje ato qe ai i quajti 24 skandalet e qeverise Rama ne vitin e pare te mandatit Berisha e ka nisur listen
- Shtuar 3 javė mė parė


»Një vit, sukses apo dështim? - BalkanWeb

Analizën e vitit të parë të qeverisë “Rama” do ta filloja me një krahasim. Një foshnjë rreth 12-muajshe sapo ka nisur apo është në fa
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kruja: Veliaj ka shfrytëzuar postinProkuroria të nisë hetimet - Shqiptarja.com

TIRANE- Deputeti i Partisë Demokratike, Keltis Kruja, me aneë të një deklarate për shtyp ka hedhur akuza të forta për shfrytëzim të postit ndaj Ministrit t
- Shtuar 3 javė mė parė


»“Minifundet, fitojnë më shumë se një rock artist!” - IndeksiOnline

Ndonëse shumë vjet në skenë, rock këngëtari i njohur Bb Poqi nuk ndalet asnjëherë. Ai vazhdimisht sjell këngë të reja dhe mban gjallë
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD: Erion Veliaj në seri skandalesh, prokuroria të hetojë - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i PD-së Keltis Kruja në një deklaratë për media i kërkon prokurorisë të hetojë ministrin Erjon Veliaj, pasi sipas tyre, ai është
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD Veliaj i zhytur ne skandale deri ne gryke Prokuroria te hetoje - News of Albania

Transmetuar me 17092014 - 1457 Keltis Kruja PUBLICITET Tirane 17 shtator 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet deputetit Kel
- Shtuar 3 javė mė parė


»‘NRG Band’ synon tregun gjerman - IndeksiOnline

Si grup u themelua në vitin 2000 dhe në gjithë këtë periudhë kohore ata arritën te njëri ndër ‘pop bendet’ më të kërkuar
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1518 ->1518 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dasma ->dasma 0 docs[0] -> docs[0] 1 1518 ->1518 0 hits[0] -> hits[0] 1 2087 ->2087

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos