Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dega Infermieri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Universiteti i Prishtinės dėbon pedagogėt e diplomuar nė \"Kristal\" - News of Albania

Transmetuar më 26.12.2013 - 20:21 Prishtinė 26 Dhjetor 2013 NOA.al Pesėmbėdhjetė profesorėve asistentė nė Fakultetin e Mjekėsisė nė Universitetin e Pri
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Gruaja e zëvendësministrit Mustafa asistente pa master në Mjekësi - IndeksiOnline

Bashkëshortja e zëvendësministrit të Arsimit, Nehat Mustafa, Afërdita Mustafa, duket se ia ka barë hairin faktit se burri i saj mbanë pozitë të lart&eum
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Ndërprehet puna e 15 asistentëve në Fakultetin e Mjekësisë - IndeksiOnline

Universiteti i Prishtinës ua ka ndërprerë kontratat 15 asistentëve të angazhuar në departamentet e Fakultetit të Mjekësisë. Të gjithëve u &eum
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Avokati i Popullit reagon mbi vetëvrasjen e 20-vjeçares në Kukës - BalkanWeb

Avokati i Popullit, z. Igli Totozani ka reaguar në lidhje me ngjarjen e ndodhur dje në komisariatin e Policisë së Kukësit. Një 20-vjeçare ësht&eum
- Shtuar 1 vit mė parė»Avokati i Popullit heton pse uhodh studentja nga komisariati - Shqiptarja.com

TIRANE - Avokati i Popullit Igli Totozani dërguar dy komisionerë në Kukës për të zbardhur ngjarjen e ndodhur në komisariatin e policisë së këtij qytet
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha: “Pėr njeriun e lirė, interesi mė madhor mbetet interesi kombėtar i arsimimit” - Gazeta 55

16-09-2012 / Gazeta 55 Inaugurohet dega më e madhe vendore e një universiteti privat në Shqipëri, dega e Beratit e “Albanian University”Në
- Shtuar 3 vite mė parė


»Provimi i shtetit aplikantet hezitojne te regjistrohen publikohen pergjigjet alternative - Gazeta Standard

Provimi do te zhvillohet ne menyre elektronike Provimi i shtetit per 11 profesionet do te zhvillohet
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kuotat bosh nė universitete e rretheve - Metropol

20/09/2011  Vendet e lira nė programet studimore tė fakulteteve nė qytetin e Shkodrės, Elbasanit e Gjirokastrės Plotėsimi i kuotave tė parealizuara do tė bėhet me zbritje tė vijės s
- Shtuar 4 vite mė parė


»Universitet, si kanė ndryshuar pikėt e fituesve tė fundit - Metropol

15/07/2011   Kėshilla pėr maturantėt: fillimisht tė sigurohen pėr degėt, pastaj t’i rendisin 10 mė tė preferuarat Maturantėt duhet tė tregohen tė kujdesshėm nė renditjen e degėve k
- Shtuar 4 vite mė parė


»Skema e testit te provimeve Z1 dhe Z2 Provimet me zgjedhje, 80 pike maksimale - Koha Jonë

Per provimet me zgjedhje eshte parashikuar nje skeme e vecante vleresimi. Nga 25 pyetje qe ka pasur cdo vit nje test, sivjet do te kete 20 pyetje per cdo provim Z1 dhe Z2. Nga keto, 10 pyetje do te je
- Shtuar 4 vite mė parė


»Universitetet, Shkodra dhe Elbasani propozojnė 6094 kuota - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Jonida Tashi 12-04-2011 14:43Zbardhen propozimet e dy universiteteve tė rretheve, Shkodrės dhe Elbasanit, pėr kuotat dhe tarifat e studimit, pėr vitin e ri akademik 2011-2012. Sipas prop
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pranga vellezerve per 100 kg droge - Gazeta Shqip

Pas dy vitesh zbulohen vellezerit Etgar dhe Nertil Mema. Dyshohen edhe per vjedhje Pas dy vitesh policia ka mundur te gjeje dhe te vendose ne pranga pronaret e 100 kg droge me te cilen u kap nje st
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pranimet renditja e degeve per fituesit e rinj - Metropol

23/10/2010Formulari i plotesuar me dhjete preferencat e reja duhet dorezuar deri me 27 tetor Nxenesit e shkollave te mesme qe ende nuk kane siguruar nje te drejte studimi prane fakulteteve pu
- Shtuar 5 vite mė parė


»Part-time kuotat dhe tarifat per cdo dege - Shekulli

Drejtesia programi me me shume kuota. 500 per ciklin e pare te studimeve dhe 300 per ciklin e dyte Programi me i shtrenjte me kohe te pjesshme eshte Inxhinieria Mekanike ku studenti
- Shtuar 5 vite mė parė


»Universitetet sa do te ulet viza ne fazen e dyte - Gazeta Standard

Standard publikon sot piket minimale te te gjitha degeve ne vend dhe masen e uljes se vizes Faza e dyte e regjistrimit
- Shtuar 5 vite mė parė


»Rritet pragu minimal i pikėve pėr fituesit - Metropol

30/08/2010 Pranimet pėr 2010-ėn do tė realizohen vetėm me njė raund, fituesit do tė shpallen mė 15 shtator Nė degėt mė tė kėrkuara diferenca ndryshon nga 100-400 pikė mė shumė Gara e
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tirana, 5940 studentė me kohė tė plotė - Panorama

Nė Universitetin e Tiranės kėtė vit do tė pranohen pėr sistemin me kohė tė plotė plot 5940 studentė. Janė rreth 200 vende mė shumė se vitin e kaluar. UT mbetet mė i kėrkuari nga kandidatėt pėr nė shko
- Shtuar 5 vite mė parė


»Hilet pėr tė fituar nė universitete - Gazeta Shqip

Raporti i kandidatėve qė do tė fitojnė tė drejtėn pėr tė ndjekur studimet e larta ėshtė mė i vogėl krahasuar me njė vit mė parė. Nėse pėrvoja e vjetshme tregoi qė fitues do tė ishin afro 1 nė 6 mat
- Shtuar 5 vite mė parė


»Universitetet, 20 degėt ku ashpėrsohet gara e pranimit - Panorama

Ndėrsa Ministria e Arsimit u ka vėnė nė dispozicion maturantėve mė shumė se 225 programe studimi, degėt ku gara ėshtė e ashpėr janė jo mė shumė se 20. Bazuar mbi tė dhėnat e Agjenc
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 79 ->79 0 total_found -> total_found 1 79 ->79 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dega ->dega 0 docs[0] -> docs[0] 1 5100 ->5100 0 hits[0] -> hits[0] 1 7186 ->7186 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 infermieri ->infermieri 0 docs[1] -> docs[1] 1 767 ->767 0 hits[1] -> hits[1] 1 1256 ->1256

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos