Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Delina Fico"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Berisha akuzon Ramen Akte urrejtjeje ndaj ish-bashkeshortes se tij - ABC News

Ish kryeministri Sali Berisha ne vijim te akuzave te tij ndaj kryeministrit Edi Rama ka komentuar edhe njerin prej vendimeve te fundit te qeverise. Sipas Berishes VKM-ja nuk ka asnje baze juridike por
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha pė Ramėn: Njėrės grua i bėri burrin ministėr, tjetrės i rrėmbeu pronat - Tirana Observer

Nėpėrmjet rrjetit social ish kryeministri Berisha ka sulmuar kryeministrin aktual Rama. Mesazhi i plotė i Berishės nė Facebook
- Shtuar 1 vit mė parė»“Edvini bėn burrin e ish-gruas ministėr, ndėrsa ish-gruas tjetėr i rrėmben pronat” - Gazeta 55

03-10-2013 / Gazeta 55 Lideri historik i demokratëve, Berisha akuza kundër kryeministrit Rama, për sjelljen e tij pa karakter, të cilën për rrezik të shq
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha ironi Ramės pėr ish-gratė: Njėrės i bėri burrin ministėr, tjetrės i rrėmbeu pronat - Ora News

Vendimet e fundit tė qeverisė kanė rikthyer edhe njėherė nė qendėr akuzat e ish-kryeministrit Sali Berisha nė drejtim tė kryeministrit Edi Rama lidhur me raportet e ketij te fundit me gratė. Berish
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha sulmon Ramën: Njërës nga ish-gratë i bëri burrin ministër, tjetrës i rrëmbeu pronat - BalkanWeb

TIRANE – Në reagimin e radhës në faqen e tij zyrtare në rrjetin social "Facebook", ish-kryeministri Sali Berisha akuzon pasardhësin e tij Edi Rama për sjellje
- Shtuar 1 vit mė parė


»Mbi grupin e ministrave qė vijnė nga oborri personal i Edvinit - Gazeta 55

01-08-2013 / Gazeta 55 Niko Peleshi, Zv/Kryeministër: Njihet si njeriu i punëve të këqija në Korçë. I ka humbur qytetit vlerat arkitekturore, infrastru
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rama emëron ministër, burrin e ish- gruas së tij - IndeksiOnline

Ministri i radhitur si i fundit në listën e publikuar të Qeverisë së re të Edi Ramës, ai i Çështjeve Vendore, Bled Çuçi, është
- Shtuar 1 vit mė parė


»Në 13 maj LGBT jep çmiminpër aleatin dhe aleaten e vitit - Shqiptarja.com

TIRANE - Në muajin shkurt dy organizata që punojnë për të drejtat e LGBT, “Aleanca Kundër Diskriminimit LGBT” dhe “Pro LGBT” i propozuan komunitet
- Shtuar 1 vit mė parė


»LGBT: 12 ēmimet Aleati dhe Aleatja e Vitit, ne Muzeun Historik Kombėtar - Ora News

Pas lanēimit tė nismės nga dy organizatat LGBT, Aleanca LGBT dhe Pro LGBT pėr dhėnien e ēmimit Aleatet LGBT tė vitit, i pari i kėtij lloji, me 15 maj do shpėrndahen dhe cmimet pėr fituesit. Nė njė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Fokus/Rama, qė ka Oskar pėr rrahjen e grave, flet nė Shkodėr pėr dhunėn ndaj grave - Gazeta 55

24-04-2013 / Gazeta 55 Partia Socialiste zhvilloi në Shkodër konferencën për prezantimin e programit “Rilindjes”, në fokus të së cilës i
- Shtuar 2 vite mė parė


»"Big Brother", pa opinionist klasik - IndeksiOnline

Për ata që kanë aplikuar, këto janë ditë tepër emocionuese, pasi shfaqja më e madhe në Shqipëri, “Big Brother”, do të fillojë
- Shtuar 2 vite mė parė


»PS, tryezė pėr dhunėn ndaj grave. E drejton “Kompetenti” - Gazeta 55

29-01-2013 / Gazeta 55 Edi Rama kishte thirrur dje gratë e partisë dhe të ftuara të tjera, që t’u përcillte përvojën e tij të pasur n&eum
- Shtuar 2 vite mė parė


»Aleati dhe aleatja mė e mirėLGBT shpall konkursin e vitit - Shqiptarja.com

TIRANE - Lėvizja LGBT nė Shqipėri ka shpallur konkursin “Aleati dhe Aleatja e vitit”. Nė konkurs janė propozuar 12 emra, tė cilėt sipas kėsaj lėvizje kanė treguar mbėshtetje pėr kėtė komun
- Shtuar 2 vite mė parė


»“Dy gratë” e Ramës nën të njëjtën çadër - BalkanWeb

TIRANË- Ato kanë qenë mikesha të mira, që përpara se Linda Basha të lidhte kurorë me liderin e partisë më të madhe të opozitës, Edi Ram
- Shtuar 3 vite mė parė


»Ish-gruaja e Ramės, Delina Fico: “Presidenti, jo nga politika” - Gazeta 55

24-05-2012 / Gazeta 55 Duke u paraqitur si zëdhënëse e shoqërisë civile, Delina Fico, ish-gruaja e Edi Ramës, është shndërruar në një
- Shtuar 3 vite mė parė
»Nė pėrkujtim tė Ardian Klosit - Shekulli


- Shtuar 3 vite mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 45 ->45 0 total_found -> total_found 1 45 ->45 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 delina ->delina 0 docs[0] -> docs[0] 1 1108 ->1108 0 hits[0] -> hits[0] 1 1272 ->1272 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 fico ->fico 0 docs[1] -> docs[1] 1 307 ->307 0 hits[1] -> hits[1] 1 661 ->661

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos