Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Demir Pojani"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Emocionet e njė udhėtimi tė papėrsėritshėm - Gazeta 55

31-05-2013 / Nga Bashkim Fishta Nga Bashkim FishtaIsh-i dënuar në revoltën e Spaçit, Që nga çasti i nisjes nga qyteti i Udines (Itali),
- Shtuar 1 vit mė parė


»Nė Spaē, si sot 40 vjet mė parė - Gazeta 55

23-05-2013 / Nga Sejdi Peka Vargu i makinave sapo la autostradën e “Rrugës së Kombit”, kaloi Repsin dhe po ngjitej një lugine të veshur me shkurre. Tan
- Shtuar 1 vit mė parė


»Lista e ushtarakeve qe perfitojne pension - Gazeta Standard

416 emrat e reja te publikuara nga Instituti i Sigurimeve Shoqerore. Pensionet e parakohshme mund te terhiqen ne pikat e pageses
- Shtuar 4 vite mė parė


»Qytetarė, studentė, studiues e pedagogė kanė vizituar pėr 5 ditė fotoekspozitėn “Demokracia nuk ndėrtohet mbi harresėn” nė mjediset e Institucionit tė Presidentit tė Republikės. - Presidenca

26 shkurt 2011 Fotoekspozita “Demokracia nuk ndėrtohet mbi harresėn”, e hapur nėn kujdesin e Presidentit tė Republikės Prof. Dr. Bamir Topi, vazhdon tė zgjojė interesin e qytetarėve tė mosha
- Shtuar 4 vite mė parė


»Qytetaret vizitojne ekspoziten e Topit per diktaturen - News of Albania

Qytetare studente studiues e pedagoge gjate vizites ne fotoekspoziten peseditore Demokracia nuk ndertohet mbi harresen Tirane 26 shkurt NOA 8211 Fotoekspozita Demokraci
- Shtuar 4 vite mė parė


»Topi Krimet e komunizmit duhen denuar - Panorama

/ / Presidenti i Republikes Bamir Topi deklaroi dje se krimet e komunizmit ende nuk jane denuar ne vendin tone e nje gje e tille duhet te ndodhe qofte edhe moralisht. Gjat
- Shtuar 4 vite mė parė


»Presidenti Topi dekoron tė pėrndjekur nga regjimi komunist nė njėzetvjetorin e rrėzimit tė tij   - Presidenca

21 shkurt 2011 Nė njėzetvjetorin e rrėzimit tė diktaturės komuniste nė Shqipėri, Presidenti i Republikės, Prof. Dr. Bamir Topi dekoroi sot tė pėrndjekur nga ky regjim, i cili ishte mė i egri
- Shtuar 4 vite mė parė


»Poetėt nėn malin e Moravės - Gazeta Standard

U rrokullisn gurt poetik nga mali dhe zun vendin e tyre n Kor. sht krijuar nj tradit e bukur n kt qytet, duke natyralizuar nett poetike, net t bukura
- Shtuar 5 vite mė parė


»Pjetėr Arbnori, dorėshkrimet qė zbulojnė jetėn e burgut - BalkanWeb

TIRANE-Shumė e dashuna nanė” dhe “Pse do tė rrėzohet komunizmi”, janė dy librat e Pjetėr Arbnorit, promovuar dje nė mje diset e Muzeut Historik Kombėtar. Promovimi i tyre u bė nė kua
- Shtuar 5 vite mė parė


»Lista e pedagogėve tė UT-sė, qė ndalohet tė japin mėsim nė universitetet private - Gazeta Standard

Pedagogėt e mėposhtėm nuk mund tė japin mėsim nė ciklet e dyta (MNP, DND) dhe tė treta (MND, Doktoraturė) nė universitetet private, si edhe nė asnjė cikėl nė Universitetin Ev
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Universiteti i Korēės Cikli i Ulėt ADA ĒELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat e fituesve ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETR
- Shtuar 6 vite mė parė


»Legalizimet, emrat e rinj qė marrin tapitė - Panorama

 lista e legalizimeveBashkia TiranėEmėrtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI H
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tė pėrndjekurit, pėrfundon afati i dorėzimit tė kėrkesave pėr dėmshpėrblim - Albania

Specialistėt nisin tė bėjnė kalkulimet pėr tė raportuar nė qeveri koston e kėtij procesi Laureta Rryēi Tiranė - Deri mė tani nė protokollin e Ministrisė sė Drejtėsisė janė regjistruar
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ministria e Drejtėsisė publikon listėn e re me emrat e tė pėrndjekurve - Albania

Statusi i dosjes nė varėsi tė kohės qė ėshtė bėrė aplikimi pėr dėmshpėrblim. Botohet lista me emrat dhe tė dhėnat kryesore qė pėrmban cdo dosje qė po shqyrtohet Laureta Rryēi Tiranė -
- Shtuar 6 vite mė parė


»Fituesit, pėrgjigja e dytė e lotarisė amerikane - Shekulli

Lotaria Amerikane, gazeta “Shekulli”, publikon 81 emrat fitues qė prekin tokėn e premtuar Personat fitues duhet tė paraqiten nė Ambasadėn Amerikane pėr tė aplikuar pėr vizė, apo
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lotaria Amerikane, zbardhen 80 emrat e rinj qė morėn pėrgjigjen e dytė - Albania

Fituesit mė tė shumtė nė numėr janė nė Tiranė, Durrės dhe Fier. Cilat janė procedurat qė ndiqen pas marrjes sė pėrgjigjes sė dytė Tiranė - Mbėrrijnė 80 emrat fitues me pėrgjigjet konfirmuese (
- Shtuar 6 vite mė parė


»81 emrat fitues tė fazės sė dytė tė lotarisė amerikane - Panorama

 TIRANË1.Merita Xhidra, rruga "Kongresi i Lushnjes", pall.42, shk.10, ap.1052.Kristi Çuko, rruga "Hoxha Tahsim", pall.288, ap.13.Liljana
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universitetet, lista e dytė zyrtare me emrat fitues nė Tiranė dhe rrethe - Panorama

 TIRANE- Shpallen listat pėrfundimtare tė fituese nė shkollat e larta publike. Gazeta publikon emrat pėr Universitetin e Tiranės, Politeknikun dhe Shkodrėn. Kėta universitete pas fazės pa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Fituesit e Fakulteteve - Gazeta Standard

UNIVERSITETI I TIRANĖS 001:Histori Faqe 1 Rend R.Deg ID Emri - Atėsia - Mbiemri Rrethi Mes D1 D2 Z1 Z2 Pikė Pr. Shėnime 1 0815498 Iva Armand Balza Elbasan 9.97 9.74 8.78 9.68 9.51 6,48
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 21 ->21 0 total_found -> total_found 1 21 ->21 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 demir ->demir 0 docs[0] -> docs[0] 1 602 ->602 0 hits[0] -> hits[0] 1 815 ->815 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 pojani ->pojani 0 docs[1] -> docs[1] 1 360 ->360 0 hits[1] -> hits[1] 1 623 ->623

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos