Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Depistimi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bashkia e Tiranės, mamografi falaspėr gratė nė pamundėsi ekonomike - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit “Maratona e jetės”, Milela:Tė dielėn sensibilizimi nė ndihmė tė gruas Sensibilizim nė muajin e kancerit tė gjiritFarkė, sensibilizohen mėsueset dhe nėnatMamogr
- Shtuar 1 javė mė parė


»“Maratona e jetės”, Milela:Tė dielėnsensibilizimi nė ndihmė tė gruas - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO “Maratona e Jetės” nė krah tė gruas shqiptare kundėr kancerit tė gjirit Kanceri i gjirit, Pere: Trajtimi me kimioterapi zgjat mbijetesėn A1Report dhe S
- Shtuar 1 javė mė parė


»“Maratona e jetës”, Milella: Mund t'imbijetoni kancerit, ekzaminohuni - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit “Maratona e Jetës” në krah të gruas shqiptare kundër kancerit të gjirit Kanceri i gjirit, Pere: Trajtimi me kimioterapi zgjat mbijete
- Shtuar 2 javė mė parė


»“Maratona e Jetės” nė krah tė gruasshqiptare kundėr kancerit tė gjirit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kanceri i gjirit, Pere: Trajtimi me kimioterapi zgjat mbijetesėn A1Report dhe Shqiptarja.com me fjongon rozė nė ndihmė tė gruas Depistimi i kancerit tė Gjirit, Gojani: Gr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kontrolli falas qytetaret do te lajmerohen me poste - Panorama

e Diele 12 Tetor 20141154 am brbrNje here ne vit cdo qytetar qe i takon grupmoshes nga 40 deri ne 65 ka te drejten e nje kontrolli baze shendetesor falasĀ Ministria e Shendetesise
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kanceri i gjirit, Pere: Trajtimi mekimioterapi zgjat mbijetesėn - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO A1Report dhe Shqiptarja.com me fjongon rozė nė ndihmė tė gruas Depistimi i kancerit tė Gjirit, Gojani: Gratė duhet tė bėjnė mamografinė Kanceri i gjirit, 2000 mam
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kanceri i gjirit, spitali i Kukėsit prejvitesh nuk ka aparaturė mamografie - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Deputetet e PD: Rritje tė ndėrgjegjėsimit VIDEO Sensibilizim nė muajin e kancerit tė gjiritFarkė, sensibilizohen mėsueset dhe nėnatMamografė levizės pėr gratė nė gjithė v
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fier, apeli i 44 vjeēares me kancertė gjirit: S'kam mundėsi tė kurohem! - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Lezhė, rritet numri i grave tė prekura Kanceri i gjirit, 2000 mamografi nė vit nė shėrbimin e onkologjisė ASHRT e mėsuesit apel pėr ekzaminimPėr gratė shėndeti vijen pas v
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fushata kundėr Kancerit, ASHRTme mėsuesit apel pėr ekzaminim - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Gratė neglizhente, shėndeti pas veshjes FOTOLAJM/ Fushatė nė rrjetet sociale VIDEO Depistimi i kancerit tė Gjirit, Gojani: Gratė duhet tė bėjnė mamografinė A1Report dhe
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gratė neglizhencė ndaj kancerit tė gjirit..Shėndeti vjen pas veshjeve! - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Sallaku jep alarmin: 7 mijė raste tė reja FOTOLAJM/ Fushatė nė rrjetet sociale VIDEO Depistimi i kancerit tė Gjirit, Gojani: Gratė duhet tė bėjnė mamografinė A1Report dhe
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kanceri i gjirit, Sallaku: 7 mijėraste tė reja, 2500 vetėm nė Tiranė  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Depistimi i kancerit tė Gjirit, Gojani: Gratė duhet tė bėjnė mamografinė A1Report dhe Shqiptarja.com me fjongon rozė nė ndihmė tė gruas
- Shtuar 4 javė mė parė


»Depistimi i kancerit të Gjirit, Gojani:Gratë duhet të bëjnë mamografinë - Shqiptarja.com

SHKODER- Muaji tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, për të rritur vëmendjen dhe mbështetjen p&
- Shtuar 4 javė mė parė»"Raportet seksuale, dyfishim i të infektuarve nga sifilizi" - BalkanWeb

TIRANE- Numri rasteve të infek tuar me sifiliz gjatë vitit 2013 u dyfishua në krahasim me vitet e mëparshme, ndërkohë që për herë të parë u konst
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Beqaj do tė financojė fondacionin e Liri Berishės - Gazeta Shqip

Bashkėshortja e ish-Kryeministrit: E vlerėsoj shumė punėn e ministrit  Shpresa Mezini
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Dita Botėrore e Talasemisė, Beqaj: Tėnisim depistimin qė nė adoleshencė - Shqiptarja.com

TIRANE- Nė ditėn Botėrore tė Talasemisė, Ministri i Shėndetėsisė Ilir Beqaj ka kėrkuar mė shumė ndėrgjegjėsim nga qytetarėt dhe diagnostikim tė hershėm tė kėsaj sėmundje. Nė njė takim tė organizuar me
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kontroll shëndetësorfalas për 40-65 vjeçarët - Shqiptarja.com

TIRANE- Për herë të parë personat e moshës 40 deri 65 vjeç do të kryejnë falas kontrollet bazë shëndetësore. Një herë në vit, at
- Shtuar 7 muaj mė parė»Kontroll shėndetėsorfalas pėr 40-65 vjeēarėt - Shqiptarja.com

TIRANE- Pėr herė tė parė personat e moshės 40 deri 65 vjeē do tė kryejnė falas kontrollet bazė shėndetėsore. Njė herė nė vit, ata do tė thirren nga qendra shėndetėsore, pėr tė bėrė njė sėrė analizash
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Kontroll shendetesor falas per 40-65-vjecaret - Vizion Plus

Per here te pare personat e moshes 40 deri 65 vjec do te kryejne falas kontrollet baze shendetesore Nje here ne vit ata do te thirren nga qendra shendetesore me ndihmen e postes per te bere nj
- Shtuar 7 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 128 ->128 0 total_found -> total_found 1 128 ->128 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 depistimi ->depistimi 0 docs[0] -> docs[0] 1 128 ->128 0 hits[0] -> hits[0] 1 152 ->152

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos