Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Detergjentet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nevoja: shpėrdorimi i ujit tė pijshėm do ta ēojė njerėzimin drejt riciklimit tė ujėrave tė zeza - Gazeta Shqip

Koha kur do tė riciklohen ujėrat e zeza do tė jetė e afėrt, kjo prej faktit tė shpėrdorimit tė ujit tė pijshėm. Gjithsesi ka ende kohė qė ēdokush tė ndėrgjegjėsohet pėr kursimin e kėtij
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tė gjitha truket pėr tė mos hekurosur (pothuajse) kurrė - Gazeta Shqip

Ndiqni hap pas hapi kėshillat tona pėr tė braktisur hekurin, por gjithsesi pa veshur rroba tė zhubravitura!
- Shtuar 5 muaj mė parė»Dėshton ligji, pallatet pa administratorė, ankohen banorėt - Gazeta Shqip

Askush nuk pėrgjigjet pėr paratė qė mblidhen ēdo muaj. Madje paguajnė shtesė nė rast defektesh  Shpresa Mezini
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Avokati i Popullit draft-raport per sistemin shendetesor - ABC News

Te shkosh ne spital per te kuruar nje semundje e shpesh te dalesh prej andej me dy. Ne Qendren Universitare « Nene Tereza » thuajse te gjithe sherbimet i bashkon e njejta problematike nga
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Tiranė, sekuestrohet punishtja edetergjentėve falsė, pranga pronarit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Detergjentėt e prodhuar dhe etiketat TIRANE- Zbulohet njė tjetėr bazė falsifikimi detergjentėsh nė kryeqytet, ku prej
- Shtuar 1 vit mė parė
»Shkodėr, masakra ekologjike e mjedisore, liqeni kthehet nė kėnetė - BalkanWeb

SHKODER - Liqeni i Shkodrės kthehet nė kėnetė. Mė shumė se kurrė ai po shkon drejt degradimit tė plotė. Tashmė nė kėtė fillim vjeshte ai ėshtė kėnetėzuar plotėsisht. Pamja qė ofron njė nga pikat mė tė
- Shtuar 4 vite mė parė


»Taksa e paligjeruar e arsimimit - Top Channel

Xhovani Shyti - Hapja e dyerve të sistemit shkollor parauniversitar, përpara mijëra prindërve ka ngritu
- Shtuar 4 vite mė parė


»Çerdhet pa detergjent, Bashkia: S’kemi fonde - BalkanWeb

TIRANE- Kopshtet dhe çerdhet e kryeqytetit prej muajsh kanë probleme me detergjentet. Kjo për faktin se pushteti vendor, që e ka për detyrë që t'i furnizoi nuk kan
- Shtuar 4 vite mė parė


»Shmanget gjakderdhja fsheh armen e krimit kapet nga policia - Gazeta Standard

Nje grindje per motive krejt banale per pak sa nuk i ka marre jeten nje personi i cili eshte qelluar disa here me pistolete nga nje tjeter. Ngjarja eshte shmangur ne kohe nga banore te tjere t
- Shtuar 4 vite mė parė


»7 produkte kancerogjene qe mbajme ne shtepi pa i ditur - News of Albania

Tirane 16 Shkurt 2011 NOA- Me sa duket shtepia jone mbart te fshehura substanca te demshme per shendetin tone. Nje numer produktesh qe zakonisht perdorim dhe blejme ne supermarkete ne fakt mund te
- Shtuar 4 vite mė parė


»mimet e ushqimeve ja sa u rriten nga janari i vjetshem - Panorama

/ / Duket se paralajmerimi i bere me heret nga ekspertet nderkombetare qe kriza do te jepte efektet e saj ne shume vende te botes eshte tashme nje realitet i prekshem edhe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pėr shkak tė stresit filloi tė hajė sapun dhe detergjent - Gazeta Mapo

Tempestt Henderson (19 vjeēare) thotė se han deri nė pesė sapunė nė javė, pasi ia pėrkujtojnė shtėpinė. Ishte e vetmuar nė fakultet, kėshtu qė iu drejtua erės sė njohur tė shtėpisė. Hender
- Shtuar 4 vite mė parė


»Tarifat doganore, sa do tė paguhet pėr mallrat e akcizės nė 2011-n - Albania

Ervin KOĒI Tarifat doganore kanė ndryshuar sėrish pėr kėtė vit, ku pėr njė pjesė tė mallrave ato do tė vazhdojnė tė bien, nė njė kohė qė pėr njė pjesė tjetėr ato do tė rriten. Prej j
- Shtuar 4 vite mė parė


»Tarifat, sa do tė paguhet nė doganė nga janari 2011 - Metropol

11/01/2011  Produkte qė do tė importohen pa doganė janė ato farmaceutike dhe fishekzjarrėt Tarifat doganore do tė vazhdojnė tė bien gjatė vitit 2011. Prej janarit disa produkte nuk d
- Shtuar 4 vite mė parė


»Hyri nė fuqi heqja e doganave pėr veturat - Ora News

Nga fillimi i këtij viti nuk do të paguhet doganë për veturat dhe prodhimet e tjera të importuara nga Bashkimi Evropian. Kjo masë për heqjen e doganimit v
- Shtuar 4 vite mė parė


»Bona e vogel 47 vjecare qe jeton edhe per te tjeret - Gazeta Shqip

Mes problemeve te shoqerise gjenit qe nuk e lejoi te rritej dhe mbylljes ne kafazin shtepi Ajo eshte 47 vjece e megjithate eshte e gjate me pak se 1 meter... Valbona Berberi jeton ne nje pr
- Shtuar 4 vite mė parė


»Mbrojtja nga alergjite - Gazeta Shqip

Shume persona vuajne nga ndonje intolerance lidhur me ushqimet detergjentet metalet kafshet. Ja cila eshte menyra per te zbuluar se cfare na ben keq dhe se si mund te veprojme ne te tilla raste Ne
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 58 ->58 0 total_found -> total_found 1 58 ->58 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 detergjentet ->detergjentet 0 docs[0] -> docs[0] 1 58 ->58 0 hits[0] -> hits[0] 1 84 ->84

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos