Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Devolli Ne"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zhbogar viziton Devollin - Kosova Live 360

Shefi i Zyrės sė BE-sė nė Kosovė/Pėrfaqėsuesi Special i BE-sė, Samuel Zhbogar, tė hėnėn do tė vizitojė komunėn e Pejės. Gjatė kėsaj vizite, ai do tė takohet me kry
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Zbogar i ofron mbështetje Devolli Corporation - IndeksiOnline

Një delegacioni i udhëhequr nga Përfaqësuesi special i Bashkimit Evropian në Kosovë, Samuel Zbogar kanë vizituar Devolli Corporation. 
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Driteroi mbush 83 vjec mesazhe nga Rama e Meta - Panorama

e Marte 14 Tetor 20141258 pm p classwp-caption-text Ceremonia ne 80-vjetorin e lindjes se Dritero AgollitbrbrShkolla e Bilishtit merr emrin 8220Dritero Agolli8221brbrKryeministri
- Shtuar 1 javė mė parė


»Korēė, vrau 19-vjeēarin pėr dy arka me mollė, arrestohet autori - BalkanWeb

KORĒĖ-Policia e Korēės ka vėnė nė pranga ditėn e sotme autorin e vrasjes sė 19-vjeēarit Muhamet Ēela. Burime nga policia bėjnė me dije se arrestuan Ervin Spaho 26-vjeē nga Devolli. Ky i fundit ishte s
- Shtuar 1 javė mė parė


»Luhet java e dyte probleme me stadiumet - Panorama

e Shtune 4 Tetor 20141408 pm Do te luhen sot ndeshjet e javes se dyte te kampionatit te Kategorise se Pare Ne Grupin A spikat sfida ndermjet Kastriotit dhe Beses qe do te luhet ne
- Shtuar 3 javė mė parė»Kryeministri Rama: Biznesi i Kosovės i mirėpritur nė Shqipėri - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot njė vizitė pune nė Kosovė, ku u takua me drejtues tė Komunės sė Gjakovės dhe tė Komunės sė Pejės, si edhe v
- Shtuar 4 javė mė parė


»Nga Eksodi tek Partneriteti Strategjik - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama, mbajtur nė konferencėn "Nga Eksodi tek Partneriteti Strategjik", nė Kukės: Me s
- Shtuar 4 javė mė parė


»Legalizim falas zotim i mbajtur - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama sot nė Kuvend, gjatė diskutimit pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin pėr legalizimet: Si
- Shtuar 4 javė mė parė


»“Devolli Corporation” thotë se ata që gënjyen do të përballen me ligjin - IndeksiOnline

Ka reaguar “Devolli Corporation” duke thënë se ka qenë kohëve të fundit objekt i akuzave të pabazuara dhe të paargumentuara të atyre që
- Shtuar 1 muaj mė parė

»Pogradec kamioni perplas per vdekje 50 vjecarin - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Pogradec 4 gusht 2014 NOAal - Nje 50 vjecar ka gjetur vdekjen si pasoje e perplasjes nga nje kamionbr br Per shkak te konfidencialitetit te informacionit
- Shtuar 3 muaj mė parė»EKSKURSIONET PĖRTEJ LOKALIZMAVE - Gazeta Shqip

ARBĖR ZAIMI Rrugės nga Prishtina pėr Tiranė po shfletoja autobiografinė e Petro Markos, sė cilės himarjoti i ka dhėnė formėn e njė vetinterviste, apo tė njė dialogu tė gjatė
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 924 ->924 0 total_found -> total_found 1 924 ->924 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 devolli ->devolli 0 docs[0] -> docs[0] 1 924 ->924 0 hits[0] -> hits[0] 1 1373 ->1373

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos