Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dieta Atkins"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Si përgatiten yjet për plazh? - IndeksiOnline

ā€‹Pas secilit trup vital, fshihet shumë mund dhe ndonjë truk. Nga Plani-M i Katy Perry-it e deri te ushtrimi i jogës i Britney Spears, lexo se si disa nga yjet përgatiten
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kim Kardashian linja perfekte, më seksi se kurrë - IndeksiOnline

Kim Kardashian kohët e fundit zbuloi se pas lindjes së vajzës ka përdorur dietën Atkins për të humbur në peshë. Ditën e djeshme show-girl-j
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kim Kardashian linja perfekte, mė seksi se kurrė - Ora News

Kim Kardashian kohėt e fundit zbuloi se pas lindjes sė vajzės ka pėrdorur dietėn Atkins pėr tė humbur nė peshė.
- Shtuar 1 vit mė parė


»Suksesi i dietes Djuken - Zėri i Amerikės

Shume njerez do te fillojne te mbajne diete ne fillim te ketij viti te ri. Ndoshta shume prej jush do tju shtyje nje diete qe pretendon se nuk te ben te ndjehesh i uritur. Dieta Dukan po quhet tani
- Shtuar 4 vite mė parė


»Stina e nxehtė dhe ushqimet - Gazeta Shqip

Nėse vendosni tė mbani dietė bėni mirė tė ndiqni lloje tė tilla dietash si ajo e kosit, e supės apo e ushqimeve tė gjalla. Janė mė tė mira nė krahasim me llojet e tjera drastike tė reduktimit tė ushqi
- Shtuar 5 vite mė parė


»Moda e fundit, kush janė 10 dietat mė tė famshme tė momentit - Albania

Pjesa mė e madhe e njerėzve qė janė mbipeshė bėjnė dieta pikėrisht nė kėtė periudhė. Dhe shpesh zgjedhja bėhet nė mėnyrė tė rastėsishme, duke ndjekur modėn e fundit. “Por si i bėhet pėr tė zg
- Shtuar 5 vite mė parė


»Dietat, nė 90 pėr qind tė rasteve dėshtojnė - Gazeta Shqip

Tė ngrejė dorėn kush ka qenė ai person qė tė paktėn njė herė nė jetė nuk ka mbajtur dietė. Nė njė darkė miqsh apo nė ndonjė mbledhje pune, kjo pyetje do tė shkaktojė debate aq tė shumta, sa tė gjithė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Formula, si ta gjeni nėse jeni mbipeshė - Metropol

09/05/2005  Mjekėt kanė formulėn e tyre tė llogaritjes. Njė shėndet normal ndihmon nė pėrballimin e sėmundjeve, sidomos te fėmijėt, ndėrsa mbipesha, kryesisht te moshat e mėdha, shkakton sėm
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 8 ->8 0 total_found -> total_found 1 8 ->8 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dieta ->dieta 0 docs[0] -> docs[0] 1 1495 ->1495 0 hits[0] -> hits[0] 1 2280 ->2280 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 atkins ->atkins 0 docs[1] -> docs[1] 1 24 ->24 0 hits[1] -> hits[1] 1 28 ->28

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos