Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dietologia Blerina Bombaj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pija qe blindon organizmin ne dimer - News of Albania

Transmetuar me 21102014 - 1710 Foto ilustruese Dietologia Blerina Bombaj Troci keshillon qe per tu mbrojtur nga virozat e stines ftohj
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Te mirat e ngrenies se shalqirit me djathe - News of Albania

Transmetuar me 02072014 - 1142 Nje nga ushqimet qe ne shqiptaret dhe jo vetem preferojme te konsumojme ne stinen e veres eshte edhe kombinimi i shalqirit me
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ushqimet, që s’duhetti keni në tavolinë - Shqiptarja.com

Ne konsumojmë produkte ushqimore të cilat jo vetëm nuk sjellin asnjë dobi për shëndetin por mund ta dëmtojnë atë. Janë disa hile që fshihen pas p
- Shtuar 1 vit mė parė


»Dua tė shtoj nė peshė - Shekulli


- Shtuar 3 vite mė parė»Buka, spekulimet qė fshihen pas saj - Shekulli


- Shtuar 3 vite mė parė»Banania, fruti i mrekullive për shëndetin tonë - BalkanWeb

TIRANE-Me një tul të butë dhe të ëmbël, e paketuar në lëkurën e saj të verdhë, banania është një nga frutat më të mrekul
- Shtuar 3 vite mė parė
»Konsumi: Ēfarė duan shqiptarėt - Albania

Albana MUĒAJ Ndryshe nga dhjetė vite mė parė, sot e keni shumė mė tė lehtė tė blini produkte ushqimore qė mbajnė markėn e njė prodhimi natyral apo bio. Janė shtuar pikat e shitjes me
- Shtuar 4 vite mė parė


»"E diela...", jashte dimensionit te studios - Koha Jonë

Nga jave ne jave "E diela shqiptare" ne ekranin e Televizionit Kombetar Klan, zbulon nje dimension te ri. Jemi mesuar tashme, qe studion e ketij programi te shohim larmi tematikash, debatesh, probleme
- Shtuar 6 vite mė parė


»"E diela..." ve ne prove komunitetin - Koha Jonë

E ndersa ka hyre tashme ne cdo familje "E diela shqiptare" eshte kthyer ne nje tradite, qe cdo fundjave ne ekranin e Televizionit Kombetar Klan, sjell argetim, debat dhe show. Nje format, qe arriti te
- Shtuar 6 vite mė parė


»"E diela shqiptare", ose e diela e muzikes - Koha Jonë

Per here te pare kane rrefyer dashurine e tyre ne nje ekran televiziv. Miriam Cani dhe Alban Skenderaj kane dale keshtu se bashku pas nje lidhjeje gati 2-vjecare, qe e ka bere djaloshin vlonjat te ler
- Shtuar 6 vite mė parė


»Liljana Kondakci tek "E diela shqiptare" - Koha Jonë

Eshte ajo skena, ne te cilen takohen brezat. Eshte ajo skena e te gjithe artisteve dhe e te gjithe profesionisteve. Eshte skena e programit "E diela shqiptare", ajo qe ka pritur kengetaren Liljana Kon
- Shtuar 6 vite mė parė


»"E Diela Shqiptare", maratones nuk i ndahet as humori - Koha Jonë

Mes ritmit, ngjyrave dhe harmonise e Diela e shqiptareve ka zene vend edhe dje ne ekranin e Televizionit Kombetar Klan. I kthyer tashme ne nje tradite televizive, qe nga muaji shtator, programi popull
- Shtuar 6 vite mė parė


»Jeta dhe vertetesia e saj tek "E diela shqiptare" - Koha Jonë

A eshte jeta nje teater ne te cilin ne aktrojme? Ka qene ky thelbi i debatit "Pro dhe kunder" ne programin e djeshem te "E diela shqiptare", qe ashtu si cdo jave sjell dimensione interesante diskutimi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Brokoli, i dyti nė 10 ushqimet mė tė shėndetshme! - Shekulli

Dietologia klinike, Blerina Bombaj Historiku i brokolit Brokoli u zhvillua nė Itali dhe bėn pjesė nė grupin e zarzavateve, nė familjen e lulelakrės, lakrės, preshit, lakrės sė Brukselit et
- Shtuar 7 vite mė parė


»Orizi, me tė mirat dhe tė kėqijat e veta - Shekulli

Orizi ėshtė baza e ushqimit pėr mė shumė se 3 bilionė njerėz (shumica tė varfėr), pothuajse gjysma e popullsisė nė botė. Por edhe ne shqiptarėt nė fakt e njohim mirė pasi e kemi pėrdorur atė rėndom
- Shtuar 7 vite mė parė


»Dorina largohet nga shtėpia e "Big Brother" - Gazeta Shqip

Dorina ka lėnė dje aventurėn e saj brenda shtėpisė sė "Big Brother". Pas tri javėsh brenda shtėpisė mė tė madhe nė vend, vajza nga Korēa ka dalė duke mos realizuar ėndrrėn pėr tė qenė nė finale. "Nuk
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 21 ->21 0 total_found -> total_found 1 21 ->21 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dietologia ->dietologia 0 docs[0] -> docs[0] 1 47 ->47 0 hits[0] -> hits[0] 1 82 ->82 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 blerina ->blerina 0 docs[1] -> docs[1] 1 1917 ->1917 0 hits[1] -> hits[1] 1 2405 ->2405 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 bombaj ->bombaj 0 docs[2] -> docs[2] 1 140 ->140 0 hits[2] -> hits[2] 1 566 ->566

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos