Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dionis Teqja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Thellohet skandali i pėrpunimit tė mbeturinave - Gazeta Shqip

Gazeta ShqipAkuzat Fakte tė reja nxjerrin kunatin e kryebashkiakut tė lidhur me pro
- Shtuar 3 vite mė parė»Abuzime me PavaresineKunati i Bashes dekoron Tiranen - Shqiptarja.com

Milionat e hedhura per te zbukuruar Tiranen per festen e Pavaresise me 28 nentor dhe me gjase edhe zbukurimet qe do te behen per vitin e ri Lulzim Basha ia ka besuar nje njeriu te vetem Erjon Isufajt
- Shtuar 3 vite mė parė


»Viti i Ri kunati i Bashesvendos kioska 3000 euroshe - Shqiptarja.com

Te tjera rreth shkrimit PDF Faqja e pare e gazetes Shqiptarja.com Erion Isufaj beri dekorimin e Tiranes per festat e Nentorit PS Bashkia e Kunatit po vjedh parate e Tiranes Bashkia e Tiranes padit
- Shtuar 3 vite mė parė


»Megatek bėn 2 vjeē, feston me ulje ēmimesh deri nė 50% - Ora News

Hipermarketi Megatek festoi mes ofertash të shumta dy vjetorin e hapjes së tij. Për të kremtuar këtë ditë të shënuar megatek ka ofruar për të
- Shtuar 3 vite mė parė
»Krijohet edhe ne Shqiperi Klubi i Lirise - Panorama

/ / Mbeshtetja dhe stimulimi i pjesemarrjes aktive te grupeve te ndryshme sociale ne promovimin e vlerave zhvillimit dhe mireqenies eshte ky misioni i Klubit te Lirise ne
- Shtuar 4 vite mė parė


»"Megatek" ne Shqiperi, Berisha: Nje investim domethenes - Koha Jonë

Hipermarketi me i madh "Beje vete" ne Shqiperi, Megatek, hapi dyert mbreme per publikun duke sjelle ne vendin tone nje investim te rendesishem. Kryeministri Sali Berisha duke folur ne ceremonine e per
- Shtuar 5 vite mė parė


»Hap dyert dhe nė Shqipėri Megatek, Berisha vlerėson investimin - News of Albania

Tiranė, 29 Dhjetor NOA - Hipermarketi mė i madh Bėje vetė nė Shqipėri, Megatek, hapi dyert sonte pėr publikun duke sjellė nė vendin tonė njė investim tė rėndėsishėm. Kryeministri Sali Berisha duke fol
- Shtuar 5 vite mė parė


»Hap dyert hipermarketi i ri “Megatek” - Panorama

 U inaugurua dje hipermarketi mė i madh nė Shqipėri, qė ofron artikuj tė ndėrtimit dhe arredimit, njė investim plot 40 milionė euro. Tė pranishėm nė ceremoni ishin kryeministri Sali Berisha, pėrf
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kryeministri Berisha merr pjesė nė inaugurimin e Qendrės Tregtare “Megatek”, nė Tiranė   - Keshilli i Ministrave

Kryeministri theksoi se qeveria nuk do tė ndalet nė pėrpjekjet e saj, pėr tė zhvilluar hapėsirat dhe liritė e investitorėve nė vend, si faktorė tė rėndėsishėm tė punėsimit dhe begatimit tė qytetarėve
- Shtuar 5 vite mė parė


»S'ka objekt, gjykata pushon padinė e kunatit tė Bashės - Panorama

 TIRANE - Pushohet padia e kunatit tė ministrit tė Jashtėm Lulzim Basha, kundėr prokurorisė pėr heqjen e sekuestros nga kompanitė e tij. Pushimi i çėshtjes u bė pas deklarimit nė s
- Shtuar 6 vite mė parė


»Gjykata: Erion Isufit nuk i janė bllokuar pasuritė - Gazeta Shqip

Gjykata e Tiranės ka pushuar kėrkesėn pe nale tė hapur pėr heqjen e sekuestrove ndaj pasurive tė Erion Isufit, me kėrkesė tė vetė tė tė interesuarit. Gjyqtari Sokol
- Shtuar 6 vite mė parė


»Dosja "Fazlliē", gati fletė thirrjet pėr bashkėpunėtorėt - Top Channel

Prokuroria e Tiranės po pėrgatit fletėthirrje pėr bashkėpunėtorėt nė biznese tė Damir Fazllic. Pas Erion Isufit, nė prokurori do tė dėshmojnė edhe Flutura Kola, si dhe persona tė tjerė, qė kanė apo ka
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 31 ->31 0 total_found -> total_found 1 31 ->31 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dionis ->dionis 0 docs[0] -> docs[0] 1 226 ->226 0 hits[0] -> hits[0] 1 306 ->306 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 teqja ->teqja 0 docs[1] -> docs[1] 1 272 ->272 0 hits[1] -> hits[1] 1 413 ->413

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos