Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dita Boterore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pritje triumfuese per Kombetaren - Panorama

e Merkure 15 Tetor 20141220 pm p classwp-caption-text Festimet ne TiranebrbrFestime deri pas mesnate ne te gjitha qytetet e Shqiperise dhe te KosovebrbrSNgjela Ngjarja na ktheu ne
- Shtuar 1 javė mė parė


»8220Kujtohet dita e clirimit8221 - Vizion Plus

brbrVlora ka perkujtuar sot 70 vjetorin e clirimit te saj Ceremonia e rastit e kthyer tashme ne ritual te pervitshem u organizua tek varrezat e deshmoreve Ne ceremoni moren pjese perfaqesues te pushte
- Shtuar 1 javė mė parė


»Mirela Kumbaro Politika te mos e perdore historine - Panorama

e Marte 14 Tetor 20141250 pm p classwp-caption-text Ministrja Kumbaro dje ne hapjen e ekspozitesbrbrNje shekull dramatik Luftera diktatore dhe miliona viktima vijne permes fotogra
- Shtuar 1 javė mė parė


»Dita e shendetit mendor 25 te prekur - Vizion Plus

brbrKujdes nga stresi dhe luhatjet e humorit keto jane dy nga faktoret kryesore qe cojne drejt semundjeve mendore Vetem ne qendren komunitare nr 3 shkojne cdo dite 15 persona per te kryer nje vizite m
- Shtuar 2 javė mė parė


»Sot qe Papa eshte midis nesh kujtojme Nene Terezen8230 - Panorama

e Diele 21 Shtator 20141219 pm VISAR ZHITIbrbrĀ  Ā  Ā  Nese Nene Tereza do te ishte ende ne kete jete dhe jo ne qiell Ajo sot do teĀ gjendej ketu ne Tirane do te vinte nga kudo pa
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kosova per dhunen seksuale Shqiperia film per LGBT - Panorama

e Marte 19 Gusht 20141200 pm p classwp-caption-text Festivali i Filmit ne SarajevebrbrNe diten e tij te katert Festivali i 20-te i Filmit ne Sarajeve do te sjelle te mbijetuarit
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Dita boterore e te rinjve - Vizion Plus

brbr12 Gushti eshte sipas Kombeve te Bashkuara Dita Nderkombetare e te Rinjve qe prej vitit 1999 Per kete arsye per here te pare ne ambientet e ish-Kinostudios u organizua mbremjen e te martes nje kon
- Shtuar 3 muaj mė parė
»Ēmimet e barnave nė Shqipėri mė tėlarta nė rajon,Beqja:Reformė serioze - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Ēmimet e barnave nė Shqipėri janė mė tė larta krahasuar me vendet  e tjera tė rajo
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Zhvendoset Costa Concordia - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shqiperia kandidat ne BE - News of Albania

Transmetuar me 29062014 - 2133 Nga Edi Ramabr br Shqiperia nuk ka vuajtur pak prej te veshtruarit e te treguarit te saj rendom si vend mysliman ne ekranet
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Berisha nga selia e Bashes Rama presion Metes per venie prangash - News of Albania

Transmetuar me 25062014 - 1632 Per here te dyte ne pak dite ish kryetari i Partise Demokratike ka zhvilluar nje tjeter bashkebisedim me gazetaret ne seline e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»20 Qershori Dita Boterore e Refugjateve - Shekulli

brbrSot eshte Dita Boterore e Refugjateve qe synon te terheqe verejtjen per vuajtjet e miliona refugjateve ne mbare botenbrbr brbrNe kete dite te refugjateve shume prej tyre nuk kane shpresa per kthi
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kryeministri Rama dhuron gjak - Vizion Plus

Sot eshte dita boterore e dhurimit te gjakut Qellimi i kesaj dite eshte rritja e ndergjegjesimit per sigurimin e gjakut Per kete vit fokusi i fushates eshte gjak i sigurt per te shpetuar nenat
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Shqiptare dhuroni gjak - Vizion Plus

Sot eshte dita boterore e dhurimit te gjakut Qellimi i kesaj dite eshte rritja e ndergjegjesimit per sigurimin e gjakut Per kete vit fokusi i fushates eshte Gjak i sigurt per te shpetuar nenat
- Shtuar 5 muaj mė parė


»D-Day mbledh udheheqesit boterore - Top Channel

Udhëheqësit botërore po mblidhen në Normandi për të përkujtuar 70-vjetorin e “D-Day”, dita e nisjes së operacioneve të forcave aleate në E
- Shtuar 5 muaj mė parė


»quotD-Dayquot mbledh udheheqesit boterore - Top Channel

Miliona njerëz në mbarë botën përkujtojnë sot 70-vjetorin e Ditës së Fitores, zbarkimit të forcave aleate në Normandi të Francës, një p
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 496 ->496 0 total_found -> total_found 1 496 ->496 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dita ->dita 0 docs[0] -> docs[0] 1 33686 ->33686 0 hits[0] -> hits[0] 1 43421 ->43421 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 boterore ->boterore 0 docs[1] -> docs[1] 1 8301 ->8301 0 hits[1] -> hits[1] 1 12283 ->12283

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos