Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Djegiet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Prirjet pėr tė ngritur sėrish kultin e individit tė Enverit - Gazeta 55

1997-a qé njė ngjarje rrėnimtare pėr t'i ēuar fatet e popullit tonė nė vitin zero. Preteksti pėr tė pėrftuar njė kryengritje tė armatosur bandat enveriste,
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Fier, zjarr nė njė fabrikė polesteroli, plagosen 2 persona - BalkanWeb

FIER- Dy persona kanė mbetur tė plagosur pas njė zjarri tė rėnė sot nė njė fabrikė nė Fier. Mėsohet se fabrika e polesterolit ndodhet nė hyrje tė autostradės Fier-Lushnje, ku kanė mbetur tė plagosur V
- Shtuar 3 javė mė parė


»Inferiore nĆ« pamje, djeg njĆ« vajzĆ« me benzinĆ«. Pas dy vitesh e reja heq maskĆ«n nga fytyra |FOTO |VIDEO - News of Albania

Transmetuar më 04.10.2014 - 09:35 Dana Vulin Ć«shtĆ« njĆ« vajzĆ« britanike 28 vjeƧare, faji i vetĆ«m i sĆ« cilĆ«s Ć«shtĆ« bukuria. PĆ«r kĆ«tĆ« arsye nĆ«
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vuani nga gastriti ushqimet qe duhet te shmangni - News of Albania

Transmetuar me 21092014 - 1350 Foto arkiv PUBLICITET Semundja e gastritit eshte thuajse gjithmone e lidhur me regjimin e keq us
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ja si t’i lehtësoni djegiet e lëkurës nga dielli - BalkanWeb

Ju ka djegur dielli dhe nuk dini si të veproni? Ndiqni këshillat në vazhdim, për të krijuar disa ilaçe shtëpiake kundër djegies nga dielli.Çfar
- Shtuar 3 muaj mė parė


»9 mënyrat më të mira natyrore për të përmirësuar strijat - BalkanWeb

Të gjithë e dimë se si duken strijat, por çfarë janë në të vërtetë ato? Strijat formohen kur lëkura zgjerohet shumë shpejt, në raste
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shefi i kabinetit Infarkti i pare ne 73 Enverit ia incizojne fjalimet - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141646 pm p classwp-caption-text NGA E MAJTA NE TE DJATHTE MJEKET E ENVERIT FEJZI HOXHA PETRIT GAE DHE YLLI POPA DJATHTAS DY KIRURGET FRANCEZE QE REALIZUAN NJ
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Pėrfshihet nga flakėt skafi me3 persona, plagoset njėri prej tyre - Shqiptarja.com

SARANDE - Njė skaf me tre persona nė bord nė mes tė detit ėshtė pėrfshirė nga flakėt, dhe pėr pasojė ka mbetur i plagosur nga djegiet njėri prej tyre. Ngjarja ka ndodhur mesditėn e sotme nė plazhin e
- Shtuar 3 muaj mė parė»Shtëpi me teknologji për ushtarët e plagosur - Zėri i Amerikės

Gati 300 mijƫ ushtarƫ amerikanƫ janƫ kthyer nga Iraku apo Afganistani me aftƫsi tƫ kufizuara fizike dhe emocionale. Tani, ushtria amerikane po bashkƫpunon me njƫ kompani tƫ pa
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Tre kura natyrale me sode - News of Albania

Transmetuar me 25072014 - 1454 Foto arkiv PUBLICITET Soda e bukes eshte shume e mire edhe per te kuruar probleme shendetesorebr br -S
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Disa kura natyrale kunder djegies se stomakut - News of Albania

Transmetuar me 17072014 - 1721 Foto ilustruese PUBLICITET Nje nga shqetesimet me te zakonshme eshte djegia e stomakut e cila nis qe ne
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shkodėr, pėrplasen 4 automjete nė Kryebushat, njė autobus pėrfshihet nė flakė - BalkanWeb

SHKODĖR-Katėr automjete janė pėrfshirė nė njė aksident automobilistik ditėn e sotme nė fshatin Kryebushat. Burime nga vendi i ngjarjes bėjnė me dije se nė aksident ėshtė pėrfshirė edhe njė aut
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Jeta ėshtė mė e bukur melimonė!   - Gazeta Shqip

Objektivi mė i pėrgjithshėm i frutės sė limonit ėshtė qė ti bėjė mė tė shijshme tortat apo tu japė njė plus mė tepėr koktejeve tona tė fundjavės. Por jo tė gjithė e dinė se ai ėshtė i d
- Shtuar 4 muaj mė parė


»16-vjeçari palestinez ishte djegur i gjallë - IndeksiOnline

Gjetjet e autopsisë së bërë ndaj trupit të adoleshentit palestinez të vrarë në Jeruzalemin lindor, dëshmuan se ai ishte djegur i gjallë.
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Humanizmi, pjesa e ndritur e bashkėjetesės sė kombeve - Tirana Observer

Nga Pėllumb Gorica
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Nuk ishte vetëm shenjtërim - BalkanWeb

Disa ditë më parë u krye shenjtërimi i katedrales së ortodoksëve shqiptarë në Tiranë, “Lindja e Krishtit”. Ndërtimi, nga ana arkitekt
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Lure projekti per rehabilitimin - Top Channel

Ministria e Mjedisit ka nisur punën për rehabilitimin, pyllëzimin e Parkut Kombëtar të Lurës. Ministri i Mjedisit, Lefter Koka, ka parë nga afër dëmtimin e
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Qershia, fruti i lëkurës së bukur - BalkanWeb

TIRANE-Qershor është muaji i qershisë. Ky frut piqet në stinën e nxehtë dhe rezervon energjinë "Yang". Në librat e mjekësisë kineze janë shë
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Mbėrrin kremi solar qė pihet, Harmonised H20 UV - Gazeta Shqip

Kėtė verė, trupi juaj mund tė marrė ngjyrė tė njėtrajtshme falė njė kremi tė ri solar qė pihet! Nėpėrmjet Harmonised H20 UV, i cili kushton 15 euro dhe qė momentalisht shitet vetėm nė S
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 428 ->428 0 total_found -> total_found 1 428 ->428 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 djegiet ->djegiet 0 docs[0] -> docs[0] 1 428 ->428 0 hits[0] -> hits[0] 1 489 ->489

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos