Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dogana Vlore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Anija e ndaluar me 48 ton cigare, sot kontroll nė Durrės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO VLORE -  Njė anije tregtare me flamur tė Tanzanisė ėshtė ndaluar nga Anti-kontrabanda nė Po
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Anija me 48 ton cigare tė dyshuarakontrabandė, sot kontroll nė Durrės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO VLORE -  Njė anije tregtare me flamur tė Tanzanisė ėshtė ndaluar nga Anti-kontrabanda nė Po
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Anija me 48 ton cigare kontroll nėDurrės, dyshohen kontrabandė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FOTO VLORE -  Njė anije tregtare me flamur tė Tanzanisė ėshtė ndaluar nga Anti-kontrabanda
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Vlorë, vihen në eficencë 6 radarëÇela:Rritet siguria në vijën bregdetare - Shqiptarja.com

VLORE- Pas 3 vitesh jashtë funksionit, strukturat e policisë kufitare në Vlorë kanë vënë në eficencë 6 radarë, për monitorimin e hapësirave
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Vlorė, vihen nė eficencė 6 radarėĒela:Rritet siguria nė vijėn bregdetare - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO VLORE- Pas 3 vitesh jashtė funksionit, strukturat e policisė kufitare nė Vlorė kanė vėnė nė eficencė 6 radarė, pėr m
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Vlorė, pėrmirėsohet situata nėdoganė, rriten tė ardhurat nė 2 muaj - Shqiptarja.com

VLORE- Rriten tė ardhurat e pėrfituara nga dogana e Vlorės pėrgjatė 2 muajve tė fundit. Ky rezultat ėshtė bėrė i njohur nga drejtori i ri doganės nė Vlorės, Kasem Cenaj sipas tė cilit prioritet ka qen
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Vlore kater doganiere ne pranga - Top Channel

Katër doganierë të pikës kufitare të Qafë Botës kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës, e cila i akuzon se kanë lejuar k
- Shtuar 2 vite mė parė»Kontrabanda, arrestohet doganieri në Vlorë - BalkanWeb

VLORË- Kalonin mallra kontrabandë, arrestohet doganieri në Vlorë dhe 3 persona të tjerë. Operacioni i koduar “Dogana” është kryer nga sektori kund&e
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kontrabanda ne Vlore 4 te arrestuar mes tyre nje doganier - ABC News

Strukturat Kundër Krimit Ekonomiko-Financiar në Vlorë mbas një hetimi intensiv 1 mujor është finalizuar operacioni i koduar "DOGANA" ku si rezultat i të ci
- Shtuar 3 vite mė parė


»MPPT jep situaten e rrugeveproblem veriu e verilindja - Shqiptarja.com

Ministria e Puneve Publike dhe Transportit njofton per situaten e rrugeve ne te gjithe vendin. Problematike mbetet veriu dhe verilindja e vendit ku po punohet per pastrimin e askeve rrugore. Disa ak
- Shtuar 3 vite mė parė


»MPPT Situata ne akset rrugore per diten e sotme - Shqiptarja.com

Sipas Ministrise se Puneve Publike dhe Transporteve rritja e temperaturave ne te gjithe vendin ka permiresuar qarkullimin e mjeteve ne zonat veriore dhe juglindore te vendit. Sipas te dhenave me te fu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Nasip Naco Shqiptareve u duhetgjeneratori po erdhi PS ne pushtet - Shqiptarja.com

Ministri i Energjetikes Nasip Naco ne emisionin Debat te Alfred Pezes gjate fundjaves foli per akuzat e opozites HEC e dhena me koncesion si dhe privatizimin e Albpetrolit. Por ne pjesen e madhe te ko
- Shtuar 3 vite mė parė


»Emrat pergjimet akuzat - Shqiptarja.com

Ne perfundim te ketij hetimi prokuroria ka derguar per gjykimHajri ElezajIljas FishekuBledar RamaEdmo
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kapshtice-Kozane bllokohet qarkullimi nga bora - Top Channel

Policia kufitare njofton se ndalohet qarkullimi në aksin rrugor Kapshticë-Kozanë. Autoritetet doganore greke kanë paralajmëruar bllokimin e lëvizjes për mjetet e
- Shtuar 3 vite mė parė


»Emigrantet kthehen ne atdhe per festa fluks ne te gjitha pikat kufitare - Gazeta Standard

Kapshtica nje nder pikat ku ka me shume probleme Porti i Durresit numer i larte te ardhurash Fluksi i emigranteve drejt p
- Shtuar 3 vite mė parė


»Shkurt fushata - Shekulli

Berisha Na votoni sepse rritem paga e pensione Kryeministri Berisha ka sulmuar dje opoziten duke e cilesuar sloganin e saj E vetmja rruge si rrugen e vetmise. fare ju ofroi ju te dashur qytet
- Shtuar 4 vite mė parė


»Administrata KLSH Abuzuan me 1.6 miliarde leke - Shekulli

TIRAN- Punonjesit e administrates qendrore dhe lokale i kane shkaktuar nje dem prej 1.6 miliarde lekesh buxhetit te shtetit. Shkelje te tilla si mosmbledhje e detyrimeve tatimore dhe doganore shpen
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 67 ->67 0 total_found -> total_found 1 67 ->67 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dogana ->dogana 0 docs[0] -> docs[0] 1 4030 ->4030 0 hits[0] -> hits[0] 1 5600 ->5600 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 vlore ->vlore 0 docs[1] -> docs[1] 1 9086 ->9086 0 hits[1] -> hits[1] 1 13320 ->13320

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos