Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dorjan Petraq Fidhe"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dorjan ->dorjan 0 docs[0] -> docs[0] 1 359 ->359 0 hits[0] -> hits[0] 1 474 ->474 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 petraq ->petraq 0 docs[1] -> docs[1] 1 1417 ->1417 0 hits[1] -> hits[1] 1 1884 ->1884 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 fidhe ->fidhe 0 docs[2] -> docs[2] 1 2 ->2 0 hits[2] -> hits[2] 1 4 ->4

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos