Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Doruntina Hala"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Universiteti i Tiranės, lista e atyre qė pėrfitojnė kuponat e letėrnjoftimeve - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės ka shpallur dje listėn e plotė tė 1714 personave qė duhet tė tėrheqin kuponat e letėrnjoftimeve pranė sekretarive, me vetėm 200 lekė tė reja. Pėrfituesit janė s
- Shtuar 6 vite mė parė


»Njė valixhe me ngarkesė bėrthamore - Albania

Mehmet ELEZI 1. Ndodhem nėn tėrheqjen e njė fushe magnetike tė njohur: Kanga e Ali Bukurisė (“Kėngė popullore trimėrie nga Tropoja”, mbledhur e pėrgatitur pėr botim nga Nuredin L
- Shtuar 7 vite mė parė


»Fituesit e Fakulteteve - Gazeta Standard

UNIVERSITETI I TIRANĖS 001:Histori Faqe 1 Rend R.Deg ID Emri - Atėsia - Mbiemri Rrethi Mes D1 D2 Z1 Z2 Pikė Pr. Shėnime 1 0815498 Iva Armand Balza Elbasan 9.97 9.74 8.78 9.68 9.51 6,48
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 3 ->3 0 total_found -> total_found 1 3 ->3 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 doruntina ->doruntina 0 docs[0] -> docs[0] 1 142 ->142 0 hits[0] -> hits[0] 1 201 ->201 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 hala ->hala 0 docs[1] -> docs[1] 1 167 ->167 0 hits[1] -> hits[1] 1 215 ->215

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos