Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dostojevskit Vellezerit Karamazov"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nje udhetim ne qytetet e letersise - Gazeta Standard

Revista prestigjioze National Geographic ka perpiluar nje liste me top-10 qytetet letrare. Harta eshte e gjere dhe secili prej qyteteve qe ze vend ne liste ka karakterist
- Shtuar 3 vite mė parė


»Absurdi mbreteron prej tij te shpeton vetem dashuria - Gazeta Standard

Me rastin e 50-vjetorit te vdekjes se ekzistencialistit Alber Kamy arti i Kamyse eshte i zhveshur nga elitarizmi nje art i thjeshte i kuptueshem dhe i thelle qe ka arritur me sukses te misheroje ed
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dostojevskit ->dostojevskit 0 docs[0] -> docs[0] 1 116 ->116 0 hits[0] -> hits[0] 1 154 ->154 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 vellezerit ->vellezerit 0 docs[1] -> docs[1] 1 1601 ->1601 0 hits[1] -> hits[1] 1 2452 ->2452 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 karamazov ->karamazov 0 docs[2] -> docs[2] 1 29 ->29 0 hits[2] -> hits[2] 1 32 ->32

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos