Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Drejt Tirane"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vrasja e 16-vjeçarit, i ati: Vrasësi duhej të ishte në burg, e liruan - BalkanWeb

TIRANE-Briken Ibraj, 16 vjeç, e humbi betejën me jetën në Spitalin e Traumës, 8 ditë pasi u qëllua me automatik nga 17-vjeçari Ervin Gërguri, i arrestu
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ardian Bitraj flet nga qelia: Përfitova, në Thesar nuk funksionojnë shumë gjëra - BalkanWeb

TIRANE-Kërcitja e bravës teksa hapet dera kryesore e burgut 313 të ngjall një ndjenjë ftohtësie. Deri jashtë dëgjohen zërat e grave të dënuara dh
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Gjiknuri Masa per uljen e konsumit te energjise elektrike - News of Albania

Tirane 14 shtator 2014 NOAal- Ministri i Energjise dhe Industrise Damian Gjiknuri ne konferencen Politikat e eficiences se energjise ne Ballkan Mundesi bashkepunimi rajonal deklaroi se kjo tryeze syno
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ardian Bitraj flet nga qelia: Pėrfitova, nė Thesar nuk funksionojnė shumė gjėra - BalkanWeb

TIRANE-Kėrcitja e bravės teksa hapet dera kryesore e burgut 313 tė ngjall njė ndjenjė ftohtėsie. Deri jashtė dėgjohen zėrat e grave tė dėnuara dhe tė paraburgosura, qė tė ndara nė dy skuadra, ‘s
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Fotot e përgatitjeve në vendetku do të kalojë Ati i Shenjtë - Shqiptarja.com

Papa Françesku do ta vizitojë zyrtarisht në një datë shumë të rëndësishme për të.Këtë e ka bërë të ditur sot k
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Fullani nė Gjykatėn e ApelitNga prangat... kėrkon lirinė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit BSH, Arvizu takim me Metėn pėr guvernatorin e ri VIDEO Rama takim me Nishanin nė Presidencė pėr guvernatorin e ri Ja si u shmang Gjin Gjoni, Malaj 'mori' Fullanin
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Apeli lë në burg Inspektoren ePërgjitshme të Bankës së Shqipërisë - Shqiptarja.com

TIRANE - Inspektorja e Përgjithshme e Bankës së Shqipërisë Elivar Golemi do të vijojë të qëndrojë në burg, e vënë përballë ak
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Apeli lė nė burg GoleminFullani, nga prangat do lirinė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Elivar Golemi kthehet nė qelinė e paraburgimit 313 Arvizu: JO politizimit, ruani pavarėsinė e gjyqėsorit VIDEO Rama takim me Nishanin nė Presidencė pėr guvernatorin e ri J
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Papa Francesku, nė Shqipėri nė datėn kur iu 'dorėzua' Zotit - Shqiptarja.com

Papa Franēesku do ta vizitojė zyrtarisht nė njė datė shumė tė rėndėsishme pėr tė.Kėtė e ka bėrė tė ditur sot koordinatori i vizitės sė Atit tė Shenjtė nė Shqipėri, Albert Nikolla, i cili ka de
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Fullani lė burgun, Apeli ēon nėshtėpi ish-guvernatorin e BSH - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Elivar Golemi kthehet nė qelinė e paraburgimit 313 Haxhia:S'ka dėshmi kundėr Fullanit, duam rekurs Braēe: Del kush ka shokė me pushtet politik, turp! Arvizu: JO politi
- Shtuar 1 ditė mė parė


»I denuar kapet ne portin e Durresit ne tentative per tu larguar - News of Albania

PUBLICITET Durres 15 shtator 2014 NOAal- Policia kufitare ne portin e Durresit vuri ne pranga nje djale te ri i cili ishte shpallur ne kerkimbr br Nga ana e uniformave blu gjate ore
- Shtuar 1 ditė mė parė


»E drejta për informim, gjoba zyrtarëve nëse nuk raportojnë në kohë - BalkanWeb

TIRANE- 1 deri në 6 paga, do të jetë masa ndëshkuese për zyrtarin, i cili nuk jep informacion e kërkuar nga qytetarët në bazë të ligjit. Kompetenc&eum
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Nishani takon Jenkins: Sfidė pėr Shqipėrinė, reforma nė drejtėsi - BalkanWeb

TIRANE- Presidenti i republikės, Bujar Nishani ka theksuar se disa nga sfidat e ardhshme pėr Shqipėrinė janė konsolidimi i shtetit ligjor dhe demokracisė. Kėtė deklaratė, kreu i Shtetit e bėri gjatė n
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Meta-Jenkis: Mbretėria e Bashkuar, asistencė Shqipėrisė pėr reformat kyēe - BalkanWeb

TIRANE- Mbretėria e Bashkuar do tė ofrojė asistencė dhe mbėshtetje nė reformat kyēe qė do tė ndėrmarrė Shqipėria. Ky fakt ėshtė bėrė i ditur nga Owen Jenkins, drejtor pėr Ballkanin Perėndimor nė Minis
- Shtuar 1 ditė mė parė


»‘Fullani’, Disha: Drejtësia të fshijë turpin me kartëmonedha 500 Euroshe! - BalkanWeb

TIRANE-Ka reaguar shoqëria civile në lidhje me lirimin e ish-Guvernatorit Ardian Fullani, duke e cilësuar veprimin turp nga ana e drejtësisë. Një prej aktivi
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Lirimi i Fullanit, Braēe: Turp e faqja e zezė, kjo ėshtė drejtėsia shqiptare - BalkanWeb

TIRANE- I pari qė ka reaguar nė lidhje me lirimin e ish-Guvernatorit Ardian Fullani ka qenė kryetari i Komisionit tė Ekonomisė, Erjon Braēe. Braēe, me anė tė njė mesazhi nė rrjetin social “Faceb
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Doda: Përse Elivar Golemi qëndroinë burg, dhe Fullani ‘arrest shtëpie’ - Shqiptarja.com

TIRANE- Pas dhënies së vendimeve nga Gjykata e Apelit ndaj 6 të pandehurve lidhur me skandalin e vjedhjes së thesarit të Bankës së Shqipërisë, kanë ar
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Doda: Ç'kuptim ka drejtësi e barabartë kur Fullani është jashtë dhe Golemi në burg - BalkanWeb

TIRANE-Vendimi i Gjykatës së Apelit për të lënë në burg Inspektoren e Përgjithshme të Bankës së Shqipërisë Elivar Golemi dhe dhëni
- Shtuar 1 ditė mė parė


»‘Fullani’, Disha: Drejtėsia tė fshijė turpin me kartėmonedha 500 Euroshe! - BalkanWeb

TIRANE-Ka reaguar Shoqėria Civile nė lidhje me lirimin e ish-Guvernatorit Ardian Fullani, duke e cilėsuar veprimin turp nga ana e drejtėsisė. Njė prej aktivistėve, i cili u impenjua shumė me n
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Vizat Shengen, BE: Shenjat e gishtit për aplikuesit me qëndrim të shkurtër - BalkanWeb

TIRANE- BE-ja ka bërë të ditur se që nga 25 shtatori 2014, konsullatat e gjithë shteteve Shengen "në Shqipëri do të përdorin Sistemin informativ për V
- Shtuar 1 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 20644 ->20644 0 time -> time 1 0.022 ->0.022 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 drejt ->drejt 0 docs[0] -> docs[0] 1 227747 ->227747 0 hits[0] -> hits[0] 1 441561 ->441561 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 tirane ->tirane 0 docs[1] -> docs[1] 1 89834 ->89834 0 hits[1] -> hits[1] 1 112399 ->112399

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos