Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Drejtor Menaxhues"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»FMN e BB diskutojnė pėr proceset ekonomike nė Kosovė - Kosova Live 360

Nė takimet vjetore tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar (FMN) dhe Grupit tė Bankės Botėrore (BB) qė po zhvillohen nė Uashington D.C. dhe ku po marrin pjesė delegacione nga 186
- Shtuar 2 javė mė parė


»PayPal dhe eBay do të ndahen në 2015 - BalkanWeb

SHBA- PayPal dhe eBay që aktualisht përbëjnë një kompani kanë njoftuar se do të ndahen.Lajmi është bërë i ditur nga bordi i drejtorë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kompania ENAGAS i bashkohet TAP-it, rrit aksionet dhe FLUXYS - BalkanWeb

TIRANE- Trans Adriatic Pipeline AG (TAP) njoftoi sot se ENAGAS i është bashkuar projektit si aksioner i ri, me 16% aksione ndërsa aksioneri ekzistues FLUXYS ka rritur aksionet tek TAP n
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kompania 'ENAGAS' i bashkohet'TAP'-it, rrit aksionet dhe 'FLUXYS' - Shqiptarja.com

TIRANE - Trans Adriatic Pipeline AG (TAP) njoftoi sot se ENAGAS i është bashkuar projektit si aksioner i ri, me 16% aksione ndërsa aksioneri ekzistues FLUXYS ka rritur aksionet tek TAP
- Shtuar 4 javė mė parė


»KEK-u kërkon 6.4 milionë euro nga qeveria për të siguruar rrymë gjatë dimri - IndeksiOnline

6.4 milionë euro është shuma të cilën Korporata Energjetike e Kosovës e kërkon nga Qeveria, në mënyrë që të fillojë me remontet
- Shtuar 4 javė mė parė


»KEK-u kėrkon 6.4 milionė euro nga Qeveria pėr remont - Kosova Live 360

Korporata Energjetika e Kosovės ka kėrkuar nga Qeveria e Kosovės njė shumė prej 6.4 milionė euro nė mėnyrė qė tė fillojė me remontet nė disa njėsi tė saj. Kjo kėrk
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ja si grabiten 45 milionë dollarë nga rrogat e naftëtarëve! - BalkanWeb

Letër e hapur, drejtuar Kryeministrit dhe institucioneve ligjzbatuese “Albpetrol”-in po e “mjelin” drejtuesit e rinj - Për zhdukjen apo keqpërdor
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ndahet nga jeta, Adrian Osojathemelues e drejtues i disa gazetave - Shqiptarja.com

Në moshën 46 vjeçare, u nda nga jeta një nga drejtuesit dhe njerëzit më aktivë të medies së shkruar në Shqipëri, Adrian Osoja. Në mën
- Shtuar 3 muaj mė parė


»KEK nis riparimi ne TEC-in Kosova A - Top Channel

Koorporata Energjitike e Kosovës ka njoftuar se ka nisur riparimet në Termocentralin “Kosova A”, ku më 6 Qershor ndodhi një avari, e cila nxori nga prodhimi tri blloqe
- Shtuar 3 muaj mė parė


»James Hooper: Raporti i Williamsonka të bëjë me të ardhmen e Kosovës - Shqiptarja.com

Në një intervistë për "Zërin e Amerikës", ish-diplomati James Hooper, ekspert i çështjeve të Ballkanit, tha se raporti i Kryeprokurorit amerika
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Hooper: Raporti i Williamsonit nuk e errëson imazhin e UÇK-së - IndeksiOnline

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, ish diplomati James Hooper, ekspert i çështjeve të Ballkanit, tha se raporti i Kryeprokurorit amerikan Cl
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Katër supermenaxherët më të paguar në Kosovë - IndeksiOnline

Sipas deklarimit të pasurisë që kanë bërë në Agjencinë Kosovare Kundër Korrupsionit, në Kosovë janë katër super drejtor menaxhu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Bruksel, Harito: Bashkëpunim ndërajonal në fushën e inovacionit - Shqiptarja.com

BRUKSEL - Ministrja e Inovacionit Milena Harito, gjatë konferencës së organizuar  në Bruksel, për Strategjinë Evropiane të Rajonit të Adriatikut dhe Jonit,
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Përçarjet çojnë në anulimin ekonkursit për drejtor të AKP-së - Shqiptarja.com

Bordi i Agjencisë Kosovare të Privatizimit ka dështuar të zgjedhë drejtorin menaxhues të këtij institucioni. Zëdhënësi i AKP-së, Ylli Kaloshi, nu
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Percarja con ne anulimin e konkursit per drejtor te AKP-se - Vizion Plus

Bordi i Agjencise Kosovare te Privatizimit ka deshtuar te zgjedhe drejtorin menaxhues te ketij institucioni Zedhenesi i AKP-se Ylli Kaloshi nuk ka dhene ndonje arsyetim per anulimin e konkursi
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Hooper: Kosovës i duhet një forcë e armatosur - IndeksiOnline

Në një intervistë për programin e mëngjesit në RTK, analisti amerikan Jim Hooper fletë për procese të rëndësishme që po kalon Kosova
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Halil Mustafa emërohet në krye të “Trafikut Urban” - IndeksiOnline

Ndërmarrja që ndodhet në gjendje të keqe në Komunën e Prishtinës është bërë më drejtues të ri. Pas disa dështimeve të
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Avokati: Naser Osmani nesër do të paraqitet në Polici - IndeksiOnline

(I plotësuar) -   Avokati i deputetit të LDK-së, Naser Osmanit ndaj të cilit është lëshuar sot një fletë-arrest në kuad&
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Arrestohet deputeti Osmani - Top Channel

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Osmani është dorëzuar në polici mëngjesin e së enjtes.
- Shtuar 6 muaj mė parė


»11 te arrestuar per korrupsion - Top Channel

Të paktën 11 zyrtarë dhe ish-zyrtarë të Agjencisë Kosovare të Privatizimit kanë rënë në prangat e Policisë së Kosovës si të d
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 157 ->157 0 total_found -> total_found 1 157 ->157 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 drejtor ->drejtor 0 docs[0] -> docs[0] 1 21258 ->21258 0 hits[0] -> hits[0] 1 31545 ->31545 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 menaxhues ->menaxhues 0 docs[1] -> docs[1] 1 667 ->667 0 hits[1] -> hits[1] 1 798 ->798

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos