Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Drejtoria Arsimore Durres"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nxėnėsit nė ish-Kėnetė protestakundėr kushteve tė mėsimdhėnies - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO DURRES - Nxėnėsit e viteve tė para dhe tė dyta nė "Shkollėn e Re" tė ish-Kėnetės nė Durrės
- Shtuar 3 javė mė parė


»Durres gjenden fondet per tre shkolla - Vizion Plus

brbrViti i ri shkollor do ti gjej nxenesit e shkollave nentevjecare ne Romanat Sukth dhe Kulle te Durresit me godina te reja Kur kane mbetur edhe pak dite nga fillimi i vitit te ri shkollor punimet n
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shkarkimet nga puna, 400 tė larguar marrin paratė pas gjyqit - BalkanWeb

TIRANE-Vetėm javės sė shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar mbi 400 vendimesh gjyqėsore nė favor tė tė larguarve nga puna, me njė vlerė mė shumė se 400 milionė lekė (mė shumė se 4 milionė dollar
- Shtuar 4 muaj mė parė


»262 të larguar nga puna marrin paratë, ja lista e emrave të punonjësve - BalkanWeb

TIRANE - Gjyqet e fituara nga punonjësit e larguar nga administrata janë kthyer në një barrë të rëndë për arkën e shtetit. Vetëm javës s&eum
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Vrasja në Shkozet, Babai: Drejtoria e Arsimit për turp, nuk na ngushëlloi - BalkanWeb

DURRES-Dheu është ende i butë, në varrin ku prehet nxënësi 17-vjeçar Adriatik Tota, i cili u ekzekutua një javë më parë në ambientet e shk
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Durres kampionati i shkollave - ABC News

Kampionati i mini-futbollit mes ekipeve të shkollave të mesme në Durrës, i cili mbahet për të dytën herë, ka nisur me një ceremoni rinore, të organizu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Dobrushi: Mesuesit, punesohet vetem nje ne 30 vete Luljeta Ndoka - Koha Jonë

Telashet nuk kane te sosur per te rinjte shqiptare qe diplomohen, sidomos per ata qe kane mbaruar mesuesi. Sa jane ne gjimnaz, nxenesit vuajne dilemen se c'dege do te zgjedhin. Pasi e kalojne
- Shtuar 3 vite mė parė


»Shendeti i foshnjave OKB-ja sjell aparatura ne maternitete per defektet - Gazeta Standard

UNFPA pajisjet per mbikeqyrjen e semundjeve kongjenitale ne nivel vendi. Ministri Vasili Me shume aparatura dhe teknologji te re drejt spitaleve te rretheve Nje set prej 18 pajisje
- Shtuar 3 vite mė parė


»Te drejtat e femijeve me aftesi te kufizuar - Deutsche Welle

Observatoret e ngritur ne Elbasan Shkoder Diber Durres Kukes dhe se fundmi ne Vlore Tirane e Gjirokaster do te funksionoje fillimisht si strukture e shoqerise civile si nje platforme per shpalo
- Shtuar 4 vite mė parė


»Faturat abuzive te CEZ protestojne banoret e Shkozes 1 2 3 4 5 6 vota - Alsat

Akuzat e qytetareve ne Tirane, ndaj mungeses se sherbimeve te kompanise CEZ- Shperndarja, vazhdojne ende. Mungesa e faturave ne banesa eshte nje fenomen qe ka disa muaj qe ndodh. Keshtu shprehen banor
- Shtuar 4 vite mė parė


»ShƃĀ«ndetƃĀ«sia, plan emergjence. VƃĀ«mendja te shmangia e epidemive 1 2 3 4 5 (9 vota) - Alsat

Autoritetet e shendetsise kane pergatitur nje plan emergjence, per rehabilitimin sanitar te zonave te permbytura ne rrethin e Shkodres. Sipas ministrise se Shendetesise, tashme me terheqjen e ujit ne
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vendime te miratuara ne mbledhjen e qeverise - Keshilli i Ministrave

V E N D I M PEumlR DISA NDRYSHIME NEuml VENDIMIN NR. 234 DATEuml 6.3.2009 TEuml KEumlSHILLIT TEuml MINISTRAVE PEumlR SHPRONEumlSIMIN PEumlR INTERES PUBLIK
- Shtuar 4 vite mė parė


»Perspektivat e zhvillimit ekonomik te Kosoves - Gazeta Standard

Zhvillimi ekonomik investimet e jashtme dhe ndertimi i infrastruktures jane sh
- Shtuar 4 vite mė parė


»Edhe Universiteti i Durresit me part-time - Gazeta Standard

Universiteti Aleksander Moisiu cel programet e studimit me kohe te pjesshme dokumentet dhe procedurat Zv.rektori i Universitetit A. Moisiu ne Durres z. Mithat Mema de
- Shtuar 4 vite mė parė


»Privatizimet,Qeveria nxjerr nė shitje stadiumin “Qemal Stafa” - Panorama

Erald KapriQeveria nxjerr nė ankand listėn e radhės sė objekteve dhe aseteve publike tė cilat do tė privatizohen. Kėto asete do tė privatizohet me procedurė ankandi tė hapur ku ēdo
- Shtuar 5 vite mė parė


»Durrėsi problematik, shtohen nė masė sėmundjet infektive - Metropol

15/04/2010 Kėtė vit pati mė shumė raste tė meningjitit, zgjebes, TBC-sė. Shkak dhe ujėrat e zeza DURRES- Rritja e kėrkesave pėr higjienė si dhe masat parandaluese tė pėrhapjes sė virusit infe
- Shtuar 5 vite mė parė


»Arsimtarėt takim nė 73-vjetorin e shkollės “Shaqe Mazreku” - Metropol

12/03/2010 Elita e Durrėsit nė njė vend, aty ku u arsimuan. Si u ēel kjo shkollė nė njė barakė me 3 dhoma DURRES- Shkolla 9-vjeēare “Shaqe Mazreku” nė Durrės ka pėrkujtuar 73-vjetorin e hapj
- Shtuar 5 vite mė parė


»Shpėrndarja e teksteve, procesi i korruptuar - Metropol

14/09/2009  DAR: Mėsuesit tė shmangin kurset private DURRES- Stafi drejtues i arsimit nė Durrės ka vendosur tė pėrqendrojė vėmendje kryesore nė drejtim tė luftės kundėr korrupsionit
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universitetet, brenda datės 15 shtator emrat e fituesve - Panorama

 Zirina LlambroEmrat e fituesve nė universitete pritet tė shpallen javėn qė vjen. Ministria e Arsimit sqaron se procesi ėshtė vonuar pėr shkak tė rivlerėsimit tė tezave. Por a
- Shtuar 6 vite mė parė


»Asnjė fond pėr lyerjen e objekteve arsimore - Metropol

03/07/2009  Bashkia Durrės DURRES- Bashkia e Durrėsit nuk ka planifikuar asnjė fond pėr lyerjen e shkollave e kopshteve. Prej gjashtė vitesh shkollat publike dhe kopshtet shtetėrore
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 26 ->26 0 total_found -> total_found 1 26 ->26 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 drejtoria ->drejtoria 0 docs[0] -> docs[0] 1 21011 ->21011 0 hits[0] -> hits[0] 1 29660 ->29660 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 arsimore ->arsimore 0 docs[1] -> docs[1] 1 7133 ->7133 0 hits[1] -> hits[1] 1 11760 ->11760 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 durres ->durres 0 docs[2] -> docs[2] 1 11794 ->11794 0 hits[2] -> hits[2] 1 16960 ->16960

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos