Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Drejtoria Rajonale Pyjore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»KLSH Qeveria 12 milione USD abuzime - Panorama

Raporti i publikuar nga Kontrolli i Larte i Shtetit ben me dije se jane zbuluar parregullsi dhe shkelje financiare ne te ardhurat dhe ne shpenzimet e kryera nga institucionet me nje dem efektiv pre
- Shtuar 5 vite mė parė


»Zjarret, nė fundjavė u dogjėn 400 ha pyje e 1200 ha kullota - Gazeta Shqip

Raporti i Ministris s Mjedisit: Pushteti vendor neglizhon Fundi i vers vazhdon t jet problematik sa u prket zjarreve. Ministria e Mjedisit raportoi dje pr dmtimin e rreth 400 hektarve pyje dhe rret
- Shtuar 5 vite mė parė


»Procedurat e reja tė ndryshimit tė kategorive tė resurseve tė tokės - Albania

Laureta Rryēi - Qeveria miratoi dje njė vendim tė posaēėm qė pėrcakton procedurat qė do tė ndiqen nė tė gjitha rastet kur do tė ndryshohet kategoria e resurseve tė tokės. Bėhet fjalė pėr tė g
- Shtuar 5 vite mė parė


»Resurset e tokės, qeveria miraton rregullat e reja - Gazeta Standard

Si kalon toka pėr ndėrtim, veprimtari minerare dhe kullota Qeveria harton rregulla t forta pr kalimin e siprfaqeve t toks t kategorive t resurseve pyll, tok pyjore
- Shtuar 5 vite mė parė


»VENDIM PĖR RREGULLAT DHE PROCEDURAT E NDRYSHIMIT TĖ KATEGORIVE TĖ RESURSEVE TĖ TOKĖS - Keshilli i Ministrave

V E N D I M PėR RREGULLAT DHE PROCEDURAT E NDRYSHIMIT Tė KATEGORIVE Tė RESURSEVE Tė TOKėS Nė mbėshtetje tė nenit 10
- Shtuar 5 vite mė parė


»KLSH: Administrata, 9.7 milionė USD dėm - Panorama

nertila mahoKontrollet e ushtruara tre muajt e para tė kėtij viti nė disa nga institucionet e vendit kanė nxjerrė nė pah njė dėm me vlerė 9.7 milionė dollarė. Nė raportin e fundit
- Shtuar 5 vite mė parė


»VENDIM PĖR PROCEDURAT E MBLEDHJES, PĖRPUNIMIT DHE ADMINISTRIMIT TĖ AKTEVE TĖ SUBJEKTEVE TĖ SHPRONĖSUARA, GJATĖ PROCESIT TĖ NJOHJES DHE KTHIMIT APO KOMPENSIMIT TĖ PRONĖS - Keshilli i Ministrave

V E N D I M PėR PROCEDURAT E MBLEDHJES, PėRPUNIMIT DHE ADMINISTRIMIT Tė AKTEVE Tė SUBJEKTEVE Tė SHPRONėSUARA, GJATė PROCESIT Tė NJ
- Shtuar 5 vite mė parė


»Qeveria miraton procedurat e reja pėr njohjen e pronės - Metropol

14/04/2010 Dokumentacioni qė duhet dorėzuar pranė AKKP-sė nga ish-pronarėt Me vendim Qeverie janė miratuar dje procedurat e reja pėr dokumentacionin qė duhet tė dorėzohet pranė Agjencisė sė K
- Shtuar 5 vite mė parė


»KESH dhe KEK marrėveshje tė pėrbashkėt pėr energjinė - Albania

Korporata Energjetike e Kosovės dhe Korporata Elektreoenergjetike e Shqipėrisė janė zotuar pėr avancimin e bashkėpunimit tė ndėrsjellė, si dhe pėr angazhimin e pėrbashkėt mes tyre nė tejkalim
- Shtuar 5 vite mė parė


»Aplikimi nė sistemin part-time, afatet, regjistrimi deri nė datėn 14 janar - Korrieri

  Mė 9 janar, Universiteti i Tiranės do tė shpallė listat e tė gjithė aplikantėve, tė renditura sipas rendit zbritės tė pikėve   Marsel LELA Universiteti i Tiranės do tė rinisė pranimin
- Shtuar 5 vite mė parė»Banesat e palegalizuara, ne "siten" e verifikimit te titujve te pronesise - Koha Jonë

Denisa Xhoga Nuk do te jete aspak e nevojshme, qe cdo tapi e dhene nga Agjencia e Legalizimit dhe Urbanizimit te Zonave Informale, t'i nenshtrohet procesit te verifikimit te titujve te prones
- Shtuar 6 vite mė parė


»Banesat e palegalizuara, ne siten e verifikimit te titujve te pronesise - Koha Jonë

Denisa Xhoga Nuk do te jete aspak e nevojshme, qe cdo tapi e dhene nga Agjencia e Legalizimit dhe Urbanizimit te Zonave Informale, t'i nenshtrohet procesit te verifikimit te titujve te pronesi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pukė, sekuestrohet lėndė drusore kondrabandė - BalkanWeb

Sekuestrohen gjatė ditėve tė fundit 140 metėr kub lėndė drusore nė pyjet e Pukės. Aksionet pėr kapjen e lėndės kondrabandė u realizua nga Drejtoria Rajonale e Shėrbimit Pyjor dhe Policia Pyjore. 
- Shtuar 6 vite mė parė


»Fier, masaker ne zonat pyjore - Top Channel

Siperfaqet pyjore te Qarkut te Fierit vazhdojne te regjistrojne demtime. Fondi pyjor ka konstatuar: prerje te drureve, si dhe vatra e zjarrit te rena ne to. Keshtu, flaket e zjarrit kan
- Shtuar 6 vite mė parė


»Dėmtohen pyjet, rritet numri i vrojtuesve - Gazeta Shqip

Sipėrfaqet pyjore tė Qarkut tė Fierit vazhdojnė tė regjistrojnė dėmtime. Fondi pyjor ka konstatuar: prerje tė drurėve, si dhe vatra e zjarrit tė rėna nė to. Kėshtu, flakėt e zjarrit kanė dėmtuar gjatė
- Shtuar 6 vite mė parė


»t si mė poshtė;   V E N D I M   PËR

 

MIRAT - Keshilli i Ministrave

Nė mbledhjen e sotme tė Kėshillit tė Ministrave, u morėn nė shqyrtim dhe u miratuan vendimet dhe projektligjet si mė poshtė;   V E N D I M   PËR
- Shtuar 6 vite mė parė


»Drejtoria Arsimore e Shkodrės: Nuk ndihet konkurrenca nga arsimi privat - Gazeta Sot

Nė Shkodėr krahas njė numri tė madh tė shkollave publike, si ato 9-tė vjeēare dhe gjimnaze, ka edhe disa shkolla tė arsimit privat. Por konkurrenca nuk ėshtė kaq e madhe, edhe pse nė tė tilla shkolla
- Shtuar 6 vite mė parė


»Projektligje dhe vendime tė miratuara nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave   - Keshilli i Ministrave

Kėshilli i Ministrave miratoi sot projektligjet dhe vendimet e mėposhtme:
- Shtuar 6 vite mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 53 ->53 0 total_found -> total_found 1 53 ->53 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 drejtoria ->drejtoria 0 docs[0] -> docs[0] 1 21011 ->21011 0 hits[0] -> hits[0] 1 29660 ->29660 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 rajonale ->rajonale 0 docs[1] -> docs[1] 1 23651 ->23651 0 hits[1] -> hits[1] 1 33776 ->33776 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 pyjore ->pyjore 0 docs[2] -> docs[2] 1 1734 ->1734 0 hits[2] -> hits[2] 1 2840 ->2840

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos