Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Drejtorise Arsimore Durres"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shtyhet provimi me goje per kandidatet e DAR ne Fier Elbasan Durres Kukes e Shkoder - ABC News

Ankthin e nxenesve kete here e kane kaluar mesuesit. Kandidatet per postin e drejtorit te drejtorise arsimore ne 12 qarqe te vendit kete te marte duhet t’i nenshtroheshin provimit me goje
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Tafaj, premton rritje pagash per mesuesit - Koha Jonë

Ministri i Arsimit dhe Shkences, Myqerem Tafaj, premton vazhdimin e politikes se rritjes se pagave per mesuesit. Kete deklarate, Tafaj e beri gjate nje takimi qe zhvilloi dje me mesuesit e drejtorise
- Shtuar 2 vite mė parė


»Shendeti i foshnjave OKB-ja sjell aparatura ne maternitete per defektet - Gazeta Standard

UNFPA pajisjet per mbikeqyrjen e semundjeve kongjenitale ne nivel vendi. Ministri Vasili Me shume aparatura dhe teknologji te re drejt spitaleve te rretheve Nje set prej 18 pajisje
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tritol drejtoreshes Arsimore ne Durres Ballani Nuk trembem do te zbatoj ligjet - Gazeta Standard

style=positionrelativez-index2> Artur Ajazi/Artan Koci Sasia e eksplozivit te vendosur ne deren e jashtme te baneses se Mira Ballanit d
- Shtuar 4 vite mė parė


»Xhaferaj:"Femijet, nje nga prioritetet e programit tim" - Koha Jonë

Kandidati i koalicionit "Aleanca per Qytetarin" per kreun e Bashkise se Durresit, Ferdinand Xhaferaj, zhvilloi nje takim ne mjediset e Qendres Kulturore te Femijeve me femijet dhe stafin e mes
- Shtuar 4 vite mė parė


»Durres flaket djegin arkiven e drejtorise arsimore - Alsat

Gjithe arkiva e ish- URT-se dhe drejtorise arsimore në Durres eshte shkrumbuar nga flaket e zjarrit, te cilat perfshine ndertesen e vjeter ne lagjen 16 te Durresit. Per fikjen e zjarrit jane mobi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vendime te miratuara ne mbledhjen e qeverise - Keshilli i Ministrave

V E N D I M PEumlR DISA NDRYSHIME NEuml VENDIMIN NR. 234 DATEuml 6.3.2009 TEuml KEumlSHILLIT TEuml MINISTRAVE PEumlR SHPRONEumlSIMIN PEumlR INTERES PUBLIK
- Shtuar 4 vite mė parė


»Privatizimet,Qeveria nxjerr nė shitje stadiumin “Qemal Stafa” - Panorama

Erald KapriQeveria nxjerr nė ankand listėn e radhės sė objekteve dhe aseteve publike tė cilat do tė privatizohen. Kėto asete do tė privatizohet me procedurė ankandi tė hapur ku ēdo
- Shtuar 5 vite mė parė


»Formulari A4, fituesit shpallen ne 1 dhjetor - Koha Jonë

Sonila Isaku Sekretarite e gjimnazeve dhe Drejtorite Arsimore do te presin deri ne 25 nentor te gjithe maturantet qe ende nuk kane fituar ndonje te drejte studimi. Edhe pse ndodhemi gati ne f
- Shtuar 5 vite mė parė


»Aksidente rrugore, dy te vdekur - Top Channel

Dy persona humben jeten sot ne dy aksidente ne Kavaje dhe ne Vore. Behet fjale per nje zyrtar te drejtorise arsimore te Lushnjes qe humbi jeten pasi automjeti qe ai drejtonte eshte perplasur prane kav
- Shtuar 5 vite mė parė


»Studimet pėr nė Itali, botohen rregullat pėr aplikantėt - Panorama

Tė gjithė maturantėt qė duan tė vazhdojnė nė universitet italiane duhet tė plotėsojnė njė sėrė dokumentesh e procedurash. Pėr t’u ardhur nė ndihmė ambasada italiane publikon udhėzim
- Shtuar 7 vite mė parė


»Prangoset falsifikatori - Koha Jonë

TIRANE - Vihet ne pranga nje falsifikator i dokumenteve zyrtare. Policia e Tiranes, ka bere te ditur dje se ka vene ne pranga Kujtim Borovan, 55 vjec, nga kryeqyteti, per disa akuza. Sipas te dhenave,
- Shtuar 7 vite mė parė


»Nendrejtori, leter dashurie nxeneses - Koha Jonë

Nendrejtori i nje shkolle te mesme ne qytetin e Durresit eshte shkarkuar dje nga detyra, pas denoncimit te prinderve te nje nxeneseje. Burime nga Drejtoria Rajonale Arsimore ne Durres pohojne se 59-vj
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 13 ->13 0 total_found -> total_found 1 13 ->13 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 drejtorise ->drejtorise 0 docs[0] -> docs[0] 1 4067 ->4067 0 hits[0] -> hits[0] 1 5234 ->5234 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 arsimore ->arsimore 0 docs[1] -> docs[1] 1 7132 ->7132 0 hits[1] -> hits[1] 1 11759 ->11759 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 durres ->durres 0 docs[2] -> docs[2] 1 11789 ->11789 0 hits[2] -> hits[2] 1 16955 ->16955

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos