Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dropulli"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Reformė historike e riorganizimit administrativ tė Shqipėrisė - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama ne seancėn e sotme parlamentare: Tė nderuar parlamentarė,
- Shtuar 5 javė mė parė


»Totozani per arrestimet ne banke - Vizion Plus

brbrPas arrestimit te 19 punonjesve te bankes se Shqiperise per vjedhjen e thesarit ne zyren e avokatit te popullit nuk eshte paraqitur asnje ankese per trajtimin e tyre ne qeli Konfirmimi vjen nga v
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Edi Rama Nuk kam kohe per te humbur me Sali Berishen - Video - News of Albania

Transmetuar me 01082014 - 2103 Kryeministri Edi Rama para medias PUBLICITET Kryeministri Edi Rama deklaroi sot per shtypin se reforma t
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Reforma territoriale, Rama: Dulen e kam mik, i keqardhur nėse largohet nga koalicioni - BalkanWeb

TIRANE – Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se do tė ndjehej i keqardhur nė rast se kundėrshtimet e kreut tė PBDNJ-sė lidhur me ndarjen e re territoriale, do tė bėheshin shkak pėr largimin e tij
- Shtuar 3 muaj mė parė»Zagoriotët letë ministrit kundërbashkimit me Libohovën:S’kemi lidhje - Shqiptarja.com

Shoqatës “ZAGORIA” ka kërkuar ndryshimin e hartës së re territorial ku parashikohet bashkimi i tyre me Libohovën. Madje në një shkresë zyrtare thuhe
- Shtuar 3 muaj mė parė


»HIMARA KA HUMBUR QYSH KUR DELEGOI PĖRFAQĖSIMIN - Gazeta Shqip

ALEKSANDĖR ĒIPA
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kontestimet, Kokėdhima, Marto dhe Ēuēi, takime nė Sarandė - Gazeta Shqip

Lėvizja Deputeti socialist shprehet se nuk ka gisht pėr ndarjen e Himarės
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Reforma territoriale, AK: Ndarja mbi baza etnike e paligjshme - BalkanWeb

TIRANË-Aleanca Kuq e Zi ka reaguar ditën e sotme kundër ndarjes territoriale mbi baza etnike. AK bën me dije se nuk e njeh ndarjen antikushtetuese. Aipas AK-së Fshati Pustec d
- Shtuar 3 muaj mė parė
»Territorialja dhe territoret politike - Tema


- Shtuar 4 muaj mė parė


»Gjirokastër, një i prekur meantrakst, 17 me brucelozë - Shqiptarja.com

GJIROKASTER- Sëmundjet zonoze janë kthyer në një shqetësim në qarkun e Gjirokastrës, teka një bari nga Dropulli është prekur së fundi nga antraks
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Sėmundjet zonoze, nė GjirokastėrNjė me antrakst, 17 me brucelozė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO GJIROKASTER- Sėmundjet zonoze janė kthyer nė njė shqetėsim nė qarkun e Gjirokastrės, teka n
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Mitologjia s’mund tė jetė histori! - Shekulli

Panajot Barka Dje shpenzova kohė tė ēmuar pėr tė vendosur nėse duhet t’i pėrgjigjesha replikės ndaj njė shkrimi nė gazetėn “Shekulli”. Dilema nisej nga fakti se artikullshkrue
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Tahiri ne Dropull Do godasim gjithe kultivuesit - Vizion Plus

Nje dite pas aksionit te policise ne zonen e Kurveleshit per shkaterrimin e parcelave te mbjella me kanabis sativa ministri i brendshem Sajmir Tahiri deklaroi nga Dropulli se shteti do te nder
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Tahiri nga Dropulli: Do monitorojmė nga ajri mbjelljen e drogės, asnjė lėshim - Gazeta Shqip

Ministri i Brendshėm Sajmir T
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ndarja e bashkive, Braho kėrkon sqarime pėr minoritetin - Gazeta Shqip

Reduktimi - Nga rreth 400 njėsi vendore qė ndodhen aktualisht nė vend, numri i tyre pritet tė mos jetė mė shumė se 47. Ky ėshtė njė reduktim drastik
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Reforma Territoriale Jo me pak se 39 njesi jo me shume se 47 - Vizion Plus

Puna per reformen territoriale do te vijoje me dy variante nje harte administrative me jo me pak se 39 njesi vendore dhe jo me shume se 47 Ne mbledhjen e radhes te ketij komisioni e cila u zhv
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Territorialja, ja variantet zyrtarepėr ndarjen e re tė Shqipėrisė - Shqiptarja.com

TIRANE- Varianti pėrfundimtar i Reformės Territoriale do tė zgjidhet mes dy hartave, asaj qė parashikon ndarjen e vendit nė 39 bashki dhe asaj qė e ndan vendin nė 47 tė tilla. Nė njė mbledhje tė gjatė
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 180 ->180 0 total_found -> total_found 1 180 ->180 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dropulli ->dropulli 0 docs[0] -> docs[0] 1 180 ->180 0 hits[0] -> hits[0] 1 220 ->220

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos