Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dyqanet Vodafone"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dyqani "Vodafone Smart" vjen në Tiranë me shërbime të reja - Shqiptarja.com

TIRANE - Hapet në Tiranë dyqani i ri i Vodafone Smart, dyqan ky i modeluar dhe përshtatur sipas kerkesave të klientëve. Dyqani Vodafone Smart ofron një mënyrë
- Shtuar 2 vite mė parė


»Mbėrrin nė Shqipėri telefoni i parė nė botė me Facebook - Gazeta Mapo

Telefoni Vodafone 555 Blue tashmė nė dyqanet Vodafone vetėm pėr 9 000 Lekė (me TVSH). Vodafone Albania sjell ekskluzivisht pėr tregun shqiptar telefonin inteligjent Vodafone 555 Blue. Vodafone 555
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vodafone sjell risi dhe ofertė speciale pėr klientėt - Gazeta Mapo

Klientėt Vodafone e gėzojnė mė shumė se tė gjithė stinėn e verės, falė ofertave dhe risive qė kompania Vodafone Albania sjell gjithnjė nė treg pėr ta. Edhe kėtė herė Vodafone ka menduar tė gėzoje
- Shtuar 4 vite mė parė»Blini njė Netbook, Vodafone dhuron deri nė 6 muaj internet falas - Gazeta Mapo

Kjo verė do jetė akoma mė e ngrohtė dhe e bukur pėr tė gjithė, falė ofertave fantastike tė internetit nga Vodafone Albania. Pėr tė gjithė ata qė duan tė shijojnė botėn virtuale tė internetit dhe tė
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vodafone Albania, pjesė e iniciativės globale “Ora e Tokės” - Gazeta Mapo

Vodafone Albania i bashkohet pėr tė tretin vit radhazi iniciativės globale Ora e Tokės. Burime nga Vodafone konfirmuan se ditėn e shtunė, 26 Mars, nga ora 20:30 deri 21:30, Vodafone Albania respek
- Shtuar 4 vite mė parė


»Broumidis: Te rejat qe do te sjellim me 3G - Koha Jonë

INTERVISTA/ Drejtori i Pergjithshem i Vodafone Albania, Haris Broumidis, perballe gazetarit Blendi Fevziu flet ne "Opinion" ne Tv Klan, per risine qe sjell kjo kompani ne Shqiperi dhe avantazhet e 3G
- Shtuar 4 vite mė parė


»Broumidis Te rejat qe do te sjellim me 3G - Koha Jonë

INTERVISTA/ Drejtori i Pergjithshem i Vodafone Albania Haris Broumidis perballe gazetarit Blendi Fevziu flet ne Opinion ne Tv Klan per risine qe sjell kjo kompani ne Shqiperi dhe avantazhet e 3G Ci
- Shtuar 4 vite mė parė


»Mberrin karta e re Vodafone American Express - Metropol

15/10/2010Mund te perdoret per te gjitha blerjet brenda e jashte vendit apo ne internet Alpha Bank Albania dhe Vodafone sjellin produktin ne tregun shqiptar Prezantohet ne tregun shqi
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ricikloni celularin e vjetėr pranė dyqaneve Vodafone dhe kontribuoni nė mbrojtjen e mjedisit - Albania

Vodafone Albania vazhdon fushatėn e riciklimit tė celularėve tė pėrdorur nė tė gjitha dyqanet e saj nė tė gjithė Shqipėrinė. Vodafone ėshtė i vetmi operator shqiptar nė fushėn e kom
- Shtuar 5 vite mė parė


»Riciklimi i celularit, mbrojtje e mjedisit - Koha Jonë

Vodafone eshte i vetmi operator shqiptar ne fushen e komunikimeve elektronike qe nxit riciklimin e aparateve celulare te perdorur. Fillimisht, Vodafone prezantoi skemen e riciklimit te celulareve ne v
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ricikloni celularin e vjetėr te dyqanet Vodafone - Gazeta Shqip

Breaking Views Kompania “Vodafone Albania” vazhdon fushatn e riciklimit t celularve t prdorur n t gjith dyqanet e saj n t gjith Shqiprin. “Vodafone” sht i vetmi operator sh
- Shtuar 5 vite mė parė


»Vodafone mbledh celularėt e pėrdorur - Gazeta Shqip

Breaking Views Kompania nis fushatėn pėr mbrojtjen e ambientit Kompania “Vodafone” komunikoi dje se tashmė ka zgjeruar fushatėn e saj tė riciklimit tė celularėve nė tė gjithė dyqanet e
- Shtuar 5 vite mė parė


»“Vodafone Albania”, fushatė pėr riciklimin e celularėve tė pėrdorur - Albania

Vodafone ėshtė i vetmi operator shqiptar nė fushėn e komunikimeve elektronike qė nxit riciklimin e aparateve celularė tė pėrdorur. Fillimisht, skema e riciklimit tė celularėve u prezantua nė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Operacioni Teknotronik, sekuestrohen 57 telefona celularė kontrabandė - News of Albania

Elbasan, 24 Qershor, NOA Plot 57 telefona celularė kontrabandė tė sekuestruar, ka qenė bilanci i njė operacioni tė organizuar nga forcat e policisė sė Elbasanit, tė koduar me e
- Shtuar 5 vite mė parė


»KESH, tender nė korrik pėr 27 mijė tonė naftė pėr TEC-in e Vlorės - Albania

Korporata Elektroenergjetike Shqiptare po pėrgatitet qė tė zhvillojė njė supertender nė mujuan korrik me njė vlerė 40 milionė dollarė. Tenderi nuk do tė jetė pėr shitje ose blerje energjie el
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tre muaj “BlackBerry Internet Service” falas pėr tė gjithė abonentėt e rinj - Albania

Shėrbimi “BlackBerry®” ka fituar njė reputacion tė padiskutueshėm si zgjidhja perfekte pėr tė gjithė ato biznese dhe individė qė i besojnė teknologjisė mė tė pėrparuar pėr tė pėrmbushur nevoj
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tre muaj BlackBerry Internet Service falas pėr abonentėt e rinj - Gazeta Shqip

Breaking Views Vodafone Albania, nė treg me njė tjetėr ofertė pėr telefonat “inteligjentė” BlackBerry® Shėrbimi BlackBerry® ka fituar njė reputacion tė padiskutueshėm si zgjidh
- Shtuar 5 vite mė parė


»Oferta “Vodafone Duo” vijon tė jetė e pranishme nė dyqanet “Vodafone” - Gazeta Standard

Tė gjithė ata qė ende nuk kanė mundur tė bėjnė tė tyren paketėn “Vodafone Duo”, tashmė kanė njė tjetėr mundėsi pėr t’iu bėrė surprizė njerėzve tė tyre tė dashur, pasi kompania “Vodafone” ka njoftuar s
- Shtuar 5 vite mė parė


»Oferta “Vodafone Duo” vijon tė jetė e pranishme nė dyqanet “Vodafone - Albania

Tė gjithė ata qė ende nuk kanė mundur tė bėjnė tė tyren paketėn “Vodafone Duo”, tashmė kanė njė tjetėr mundėsi pėr ti bėrė surprizė njerėzve tė tyre tė dashur. Kompania “Vodafone” ka njoftuar se kjo o
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 42 ->42 0 total_found -> total_found 1 42 ->42 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dyqanet ->dyqanet 0 docs[0] -> docs[0] 1 2441 ->2441 0 hits[0] -> hits[0] 1 2967 ->2967 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 vodafone ->vodafone 0 docs[1] -> docs[1] 1 1019 ->1019 0 hits[1] -> hits[1] 1 4019 ->4019

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos