Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Edmond Gogo"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tahiri- Unionit tė Gjyqtarėve: Krijoni pavarėsi nga korrupsioni dhe pazaret me drejtėsinė - BalkanWeb

TIRANĖ-Ministri i Brendshėm Saimir Tahiri ka reaguar sot lidhur me deklaratat e Unionit tė Gjyqtarėvei  icili cilėson jo etike publikimin e dosjeve dhe emrave tė gjyqtarėve nga ministri. Nė njė postim
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ja si u shmang Gjin Gjoni, Malaj'mori' Fullanin nė short urgjent - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Brenda Shtatorit Fullani-Golemi-Bitraj nė Gjykatė Malaj i "merr" Fullanin Gjin Gjonit, mė 15 Shtator nė Apel Gjin Gjoni qė fshehu pasurinė do tė gjykojė Fullanin nė Apel
- Shtuar 2 muaj mė parė


»KLD, asnjë vëmendjeve akuzavetë Tahirit për disa gjyqtarë - Shqiptarja.com

TIRANË - Këshilli i Lartë i Drejtësisë, në një mbledhje me dyer të mbyllura, nuk ka diskutuar fare për disa shkelje flagrante të gjykatësve, v&eu
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Shpėrthen Nishani: Frenoni sulmin politik. Tahiri, dacibao kineze ndaj meje - BalkanWeb

TIRANE- Presidenti i Republikės, Bujar Nishani me anė tė njė analize me titull “Mbi pėrgjegjėsitė” i bėn thirrje qeverisė tė ndalė urgjentisht shantazhimin e gjyqtarėve dhe sulmet politike
- Shtuar 7 muaj mė parė»PD: Tahiri hakmerret ndaj gjyqtarit qė e dėnoi pėr shpifje - Ora News

Partia Demokratike ka akuzuar ministrin e brendshėm Saimir Tahiri se nėpėrmjet letrės drejtuar Presidentit kėrkon tė hakmerret ndaj njė gjykatėsi I cili e ka dėnuar me gjobė kur ai ishte deputet.
- Shtuar 7 muaj mė parė


»PD: Tahiri hakmerret ndaj gjyqtarit që e dënoi për shpifje - BalkanWeb

TIRANË- Partia Demokratike ka denoncuar ditën e sotme kërkesën e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ndaj Presidentit për të marrë masa ndaj gjyqtarë
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Bylykbashi Tahiri hakmerret ndaj gjyqtarit qe e denoi per shpifje - News of Albania

Transmetuar me 08042014 - 1306 Deputeti i PD Oerd Bylykbashi Tirane 8 prill 2014 NOAal- Partia Demokratike e ka cilesuar si shantazh
- Shtuar 7 muaj mė parė»PD: Tahiri merr hak ndaj gjyqtaritqė i la nė fuqi gjobėn pėr shpifje - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Tahiri i ēoi letėr Nishanit pėr tė rishikuar vendimet e gjyqtarit Edmond Gogo TIRANE – Kė
- Shtuar 7 muaj mė parė


»PD Hakmarrje ndaj gjykatesit - Top Channel

Duke iu referuar letres së ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, drejtuar Presidentit të Republikës për të marrë masa ndaj disa gjyqtarëve në apel
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Projektligji qė shkarkon Presidentin, PD: Rama po shtrin tentakulat te ushtria - Ora News

Partia Demokratike, akuzoi ashpėr mazhorancėn sot, pėr goditje ndaj institucioneve tė pavarura por dhe pėr presion ndaj drejtėsisė. Demokratėt janė ndalur nė projektligjin mbi menaxhimin dhe drejti
- Shtuar 7 muaj mė parė»Tiranė, Gjykata i zgjat qendriminnė burg, Arben Isufajt - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Seancat gjyqesore nė ngarkim tė "Ben Qimes" TIRANĖ - Gjykata e Tiranės ka zgjatur masėn e arresti
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Tahiri letėr Nishanit: KLD tėhetojė lirimin e Gjin Nikės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF/Ja letra e Tahirit pėr Nishanin Gjykata e Lartė "lan duart" pėr Nikėn Letra, PD: Tahiri sulmon gjykatat
- Shtuar 7 muaj mė parė»Tahiri letėr Nishanit: Vendimi i Apelit, parathėnie e atentatit me dy tė vrarė - Gazeta Shqip

Ministri i Brendshėm, Presidentit: Nxit KLD-nė qė tė verifikojė Hajdarin, Gogon dhe Levanajn Vrasja Shtetasi Gjin Nika, sė bashku me njė shtetas tjetėr, u v
- Shtuar 7 muaj mė parė


»EkskluziveAtentati me dy te vrare ne Fushe Kruje vendimi i plote i gjykates - News of Albania

Transmetuar me 04042014 - 1334 Nga Klodiana KotorriNOAalbr br Si u lirua Nikabr br Gjykata e Apelit Tirane liroi nga qelia duke ndryshuar masen e siguris
- Shtuar 7 muaj mė parė
< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 76 ->76 0 total_found -> total_found 1 76 ->76 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 edmond ->edmond 0 docs[0] -> docs[0] 1 15282 ->15282 0 hits[0] -> hits[0] 1 20814 ->20814 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gogo ->gogo 0 docs[1] -> docs[1] 1 220 ->220 0 hits[1] -> hits[1] 1 307 ->307

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos