Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Eduard Halimi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shkarkimi i anėtarėve, PD: Krimi dhe korrupsioni kapin KLD - BalkanWeb

TIRANE-Partia Demokratike e cilėson shkelje tė Kushtetutės dhe kapje tė drejtėsisė pėr interesat e grupeve kriminale dhe korrupsionit, shkarkimin sot nė parlament tė dy anėtarėve tė KLD. Nė njė deklar
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Raporti shkeljet e efes dhe Lelcajt - Panorama

e Marte 21 Tetor 20141215 pm p classwp-caption-text Elvis efa dhe Lulzim LelcajbrbrZbardhet raporti perfundimtar i Komisionit hetimor parlamentar per shkarkimin e dy anetareve te
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Zbardhet raporti i Komisionit Hetimor: Ja shkeljet e Çefës dhe Lelçajt - BalkanWeb

TIRANE - Zbardhet raporti përfundimtar i Komisionit hetimor parlamentar për shkarkimin e dy anëtarëve të KLD-së, zv.kryetarit Elvis Çefa dhe anëtarit Lulzim L
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Zbardhet raporti i Komisionit Hetimor: Ja shkeljet e Ēefės dhe Lelēajt - BalkanWeb

TIRANE - Zbardhet raporti pėrfundimtar i Komisionit hetimor parlamentar pėr shkarkimin e dy anėtarėve tė KLD-sė, zv.kryetarit Elvis Ēefa dhe anėtarit Lulzim Lelēaj. Gazeta “Panorama” shkru
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Halimi: Rama gjyq politik anėtarėve tė KLD-sė - Gazeta Start

Tiranė - Partia Demokratike e cilėson tė jashtėligjshėm komisionin hetimor parlamentar pėr shkarkimin nga detyra tė dy anėtarėve tė Kėshi
- Shtuar 7 ditė mė parė


»PD: Shkarkimi i anėtarėve tė KLD-sė antiligjor. Ndėrkombėtarėt tė monitorojė procesin - BalkanWeb

TIRANE- Nisma pėr zėvendėsimi i dy anėtarėve tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, pas ngritjes sė komisionit hetimor nga ana e mazhorancės, pėr opozitėn pėrbėn shkelje tė kushtetutės. Nė njė dalje pub
- Shtuar 1 javė mė parė


»Halimi: Komisioni për shkarkimin eanëtarëve të KLD, antikushtetues - Shqiptarja.com

TIRANE- Partia Demokratike e ka quajtur jo ligjor dhe antikushtetues Komisionin Hetimor për shkarkimin e dy anëtarëve të KLD, Elvis Çefa dhe Lulzim Lelçaj, ndërs
- Shtuar 1 javė mė parė


»Halimi Sulmi i Policise ndaj News 24 Prokuroria ta hetoje - Panorama

e Merkure 15 Tetor 20141411 pm p classwp-caption-text Deputeti i PD Eduard Halimi dje ne konference per shtypbrbrReagimi i Policise se Shtetit mbi transmetimin nga ana e televizio
- Shtuar 1 javė mė parė»Vrasja e Santos, PD: Policia dheqeveria tė pėrfshirė, tė nisin hetimet - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit "News 24" bllof me dėshmitarin e Santos Dėshmitari: Tregova, dua 100.000 euro Ja si veprohet pėr shpėrblimet nga policia Hetimi, cilat janė pistat qė po ndiqen nga prokuro
- Shtuar 1 javė mė parė


»Deshmia per vrasjen e Santos PD Qeveria e perfshire ne krim - News of Albania

Transmetuar me 14102014 - 1406 Deputeti demokrat Eduard Halimi Lajme te lidhuraQytetari denoncon publikisht se di emrat e atyre qe vrane Artan Santo
- Shtuar 2 javė mė parė


»Dėshmia pėr vrasjen e Santos, PD: Policia dhe qeveria tė pėrfshirė nė krim, Prokuroria tė vihet nė lėvizje - BalkanWeb

TIRANĖ -Partia Demokratike denoncon moskryerjen e veprimeve nga policia pas dėshmisė sė qytetarit pėr vrasjen e bankierit Artan Santo. Nė njė deklaratė pėr mediat deputeti i PDs-ė Eduard Halimi kėrkon
- Shtuar 2 javė mė parė


»PD: Parlamenti, oborr personal i Ramës e Metës, s'ka vend për opozitën - BalkanWeb

TIRANË- Oborr personal të kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Kuvendit Ilir Meta e cilëson Partia Demokratike parlamentin. Në një deklaratë për media depute
- Shtuar 2 javė mė parė


»PD: Pėrjashtimi i opozitės nga delegacioni, shkelje e Kushtetutės‏ - BalkanWeb

TIRANĖ- Oborr personal tė kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit tė Kuvendit Ilir Meta e cilėson Partia Demokratike parlamentin. Nė njė deklaratė pėr media deputeti i kėsaj partie Eduard Halimi u shpreh
- Shtuar 2 javė mė parė


»PD Shpura qe kerkon me vete Meta klonim artificial - News of Albania

Transmetuar me 12102014 - 1236 Deputeti demokrat Eduard Halimi PUBLICITET Tirane 12 tetor 2014 NOAal- Partia Demokratike denoncoi a
- Shtuar 2 javė mė parė


»PD, Halimi:U shkel kushtetuta pėrdelegacionin nė Unionin Parlamentar  - Shqiptarja.com

Deputeti i Partisė Demokratike, Eduard  Halimi ka vlerėsuar se pėrjashtimi i PD nga delegacioni i pėrhershėm nė Unionin Parlamentar Botėror, vėrteton skenarin e dyshes Rama-Meta.Pėrmes njė dek
- Shtuar 2 javė mė parė


»PD: Parlamenti, oborr personal i Ramės e Metės, nuk ka hapėsirė pėr opozitėn - Gazeta Start

Parlamenti ėshtė kthyer nė oborr personal tė kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit tė Kuvendit Ilir Meta, kėshtu e cilėson Partia Demokrat
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kėshilli Kombėtar i PD, emrat qė pritet tė votohen pėr pozicionet drejtuese - Koha Jonë

Megjithėse nė statutin e Partisė Demokratike ėshtė e pėrcaktuar qė mbledhja e Kėshillit Kombėtar tė Partisė Demokratike njoftohet
- Shtuar 2 javė mė parė


»Këshilli Kombëtar i PD u manipuluaja bisedat, Mziu: Votova katër herë! - Shqiptarja.com

Enigma e zgjedhjes së kandidatëve të PD-së në Këshillin Kombëtar në mënyrë të njëanshme nga Basha ka dalë në sipërfaqe dje ng
- Shtuar 3 javė mė parė


»Eduard Halimi në FB: Armiku më i madh për drejtësinë, kapja politike - BalkanWeb

TIRANE- ‘Armiku më i madh që kërcënon sot drejtësinë është kapja politike e drejtësisë, nga ajo vijnë gjithë veset e tjera. Opozita e
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2552 ->2552 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 eduard ->eduard 0 docs[0] -> docs[0] 1 8546 ->8546 0 hits[0] -> hits[0] 1 11580 ->11580 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 halimi ->halimi 0 docs[1] -> docs[1] 1 4708 ->4708 0 hits[1] -> hits[1] 1 11398 ->11398

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos