Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Egin Ceka"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zbardhet pasuria e 25 ambasadorėve shqiptarė jashtė vendit, kush kryeson listėn - BalkanWeb

TIRANE- Llogari bankare, shtėpi, troje, por edhe kre di bankare kanė ambasadorėt tanė jashtė vendit. Jo tė gjithė nė fakt rrojnė vetėm me pagėn qė marrin nga puna e tyre si diplomatė. “Gazeta Sh
- Shtuar 3 muaj mė parė»Zbardhet pasuria e ambasadorėve shqiptarė jashtė vendit, kush kryeson listėn - BalkanWeb

TIRANE-  Llogari bankare, shtėpi, troje, por edhe kredi bankare kanė ambasadorėt tanė jashtė vendit. Jo tė gjithė nė fakt rrojnė vetėm me pagėn qė marrin nga puna e tyre si diplomatė. “Gazeta Sh
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zbardhet pasuria e ambasadorėve shqiptarė, Dritan Tola mė i pasuri, me 22 mijė m2 tokė - BalkanWeb

TIRANE-  Llogari bankare, shtėpi, troje, por edhe kredi bankare kanė ambasadorėt tanė jashtė vendit. Jo tė gjithė nė fakt rrojnė vetėm me pagėn qė marrin nga puna e tyre si diplomatė. “Gazeta Sh
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vėzhgimi/Fate Velaj, nga elektricist nė Kryekėshilltar kulturor i Ramės - Gazeta 55

18-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSJeta i rezervon njeriut shumë surpriza. Një ditë të bukur je elektricist i zonës së Kaninës dhe Vlorës dhe disa vite m&e
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Pasqyrimi i kohės kur Edi ishte “antikomunist” - Gazeta 55

08-12-2013 / Nga Kostaq Xoxa Kompleksi i AlqiviadhitPërveç kompleksit të Edipit, mbase kemi edhe komplekse të tjera, duke mos përjashtuar atë q&
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Nishani refuzoi tė shkarkojė Cekėn si ambasador - Gazeta Shqip

Prapaskenat Ministri propozoi lirimin, pėr shkak tė mbushjes sė moshės pėr pension
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Ambasadorėt, Nishan-Qeverisherr pėr Neritan Cekėn?! - Shqiptarja.com

TIRANE- Mendohet se shkaku i ngėrēit tė komunikimit mes kreut tė shtetit Bujar Nishani dhe qeverisė ėshtė emri i ambasadorit shqiptar nė Romė, Neritan Ceka. Qė mund tė jetė refuzuar si kėrkesė e Minis
- Shtuar 1 vit mė parė


»Këshilltari i Ramës: Unë elektriçist? S’e kam për turp, s’më doli shkolla - BalkanWeb

TIRANE- Fate Velaj ka përveshur mëngët. Intervista është shtyrë disa herë, për shkak të angazhimeve me detyrën e re: këshilltar i kryeministrit E
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kėshilltari i Ramės: Unė elektriēist? S’e kam pėr turp, nuk mė doli shkolla - BalkanWeb

TIRANE- Fate Velaj ka pėrveshur mėngėt. Intervista ėshtė shtyrė disa herė, pėr shkak tė angazhimeve me detyrėn e re: kėshilltar i kryeministrit Edi Rama pėr diplomacinė kulturore. Vjen pothuaj me vrap
- Shtuar 1 vit mė parė


»Vėzhgimi/Kėshilltari i Ramės, Fate Velaj i diplomuar nė universitetin Kristal nė vitin 2011 - Gazeta 55

03-09-2013 / Gazeta 55 Në moshën 48 vjeçare, miku i Edi Ramës është diplomuar në Universitetin “Kristal” për marrëdhënie nd&
- Shtuar 1 vit mė parė


»Velat e Fates, kllounadė emigracioni - Gazeta 55

02-09-2013 / Gazeta 55 Vëzhgimi/Rama shpërblen dëshmitarin e rremë të incidentit të Vjenës dhe konfirmon amatorizmin dhe endacakllëkun si yll polar
- Shtuar 1 vit mė parė


»Fate Velaj caktohet kėshilltari i kryeministrit Rama pėr diplomacinė kulturore - BalkanWeb

TIRANĖ-Kryeministri i zgjedhur Edi Rama bėri tė ditur sot se kėshillat mbi diplomacinė kulturore do i marrė nga z Fate Velaj, diplomat nė Vjenė. Rama e bėri tė ditur kėtė fakt nėpėrmjet njė post
- Shtuar 1 vit mė parė


»Fate Velaj, kėshilltari i kryeministrit Rama pėr diplomacinė kulturore - BalkanWeb

TIRANĖ-Kryeministri i zgjedhur Edi Rama bėri tė ditur sot se kėshillat mbi diplomacinė kulturore do i marrė nga z Fate Velaj, diplomat nė Vjenė. Rama e bėri tė ditur kėtė fakt nėpėrmjet njė post
- Shtuar 1 vit mė parė»Edi Rama nuk ka staturėn e njė shtetari - Gazeta 55

26-06-2013 / Nga Kostaq Xoxa Në faqet 51-52 të librit të parë, Edi Rama ishte në dalje të aventurave të tij të bujshme dhe në kërkim t&eum
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rama pas intervistës i ‘shkul’ veshin Blendi Fevziut -FOTO - BalkanWeb

TIRANË- I ftuar në emisionin ‘Opinion’, kreu i PS-së, pas intervistës së gjatë të dhënë për gazetarin Blendi Fevziu, nuk ka harruar ti &ls
- Shtuar 1 vit mė parė


»Dėshton “komisioni i Veshit”, nuk miratoi asnjė raport deri mė 20 maj - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Rama nuk e njeh komisionin TIRANE - Ka dėshtuar komisioni hetimor qė u ngrit nga mazhoranca pėr hetimin e incidentit qė ndodhi nė 24 prill nė Akademinė Poli
- Shtuar 1 vit mė parė»Veshi dhe i gjati - Tema


- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 219 ->219 0 total_found -> total_found 1 219 ->219 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 egin ->egin 0 docs[0] -> docs[0] 1 234 ->234 0 hits[0] -> hits[0] 1 491 ->491 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ceka ->ceka 0 docs[1] -> docs[1] 1 2338 ->2338 0 hits[1] -> hits[1] 1 5493 ->5493

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos