Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ejakulacioni"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Seksi cila eshte kohezgjatja ideale - Shekulli

pTe gjithe ne te pakten nje here te vetme kemi pyetur veten se sa duhet te zgjase nje raport seksual per te qene i kenaqshem Nese do te mbeshtetemi te filmografia e forte nuk do te mjaftonte as edhe n
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Seksi: Kohėzgjatja ideale, 13 minuta - Gazeta Shqip

Studiuesit e terapive seksuale kanė zbuluar sė fundmi se kohėzgjatja ideale e njė raporti intim ėshtė 13 minuta. Por ata theksojnė se mė e rėndėsishme se kjo e dhėnė ėshtė cilėsia e kėn
- Shtuar 11 muaj mė parė


»1/3 e meshkujveejakulojne para kohe - Shqiptarja.com

Ejakulacion i parakohshem ndodh atehere kur mashkulli gjate aktit seksual ejakulon perpara sec do te deshironte ai dhe partnerja e tij. Per sa kohe ndodh shume rralle nuk duhet te perbeje problem. Nes
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kohezgjatja ideale e seksit - Koha Jonë

Ekspert e "Sexual Medicine" kane dale ne perfundimin se midis 7 dhe 13 minutash, eshte kohezgjatja ideale Kush nuk e ka kerkuar qe nje raport seksual te zgjase me shume per te qene me bukur? T
- Shtuar 6 vite mė parė


»Gratė, tre rregullat e arta - Shekulli

  Shumė nga vėshtirėsitė dhe problemet e jetės sonė seksuale mund tė evitohen, po qe se gjatė marrėdhėnies seksuale zbatoni tre rregulla tė thjeshta, tė cilat nė emisionet e mia i kam
- Shtuar 7 vite mė parė


»Dua tė kem njė fėmijė... - Shekulli

SHËNIM I REDAKTORIT -Materiali i mėposhtėm nga Dr.Adem Harxhi ėshtė vijim i pėrgjigjes sė pyetjes sė njė lexueseje nga Pogradeci, teksti i SMS, i sė cilės nė numrin tonė 06920 61489, ishte: &#
- Shtuar 7 vite mė parė


»15 mėnyra pėr tė jetuar mė gjatė - Ballkan

Autori i Lajmit: red.-Flini me orar tė zgjatur Ky ėshtė njė faktor i cili nuk duhet nėnvlerėsuar aspak. Gjumi nėn 7 orė mund ta reduktojė jetėn nė mėnyrė tė dallueshme nga ata persona qė zb
- Shtuar 7 vite mė parė


»VIVA VIAGRA! - Shekulli

Ky ėshtė refreni qė kėndojnė qindra miliona çifte kudo nė botė, tė cilėve Viagra u kthen lumturinė e jetės seksuale. Asnjė fjalė tjetėr nuk ėshtė futur kaq shpejt dhe nė mėnyrė kaq imponue
- Shtuar 7 vite mė parė


»Pyetje-Pėrgjigje mbi ejakulacionin e parakohshėm - Shekulli

PYETJE: Dr.Ademi, Problemi im lidhet me shpeshtėsinė. Herėn e parė kur bėj seks ejakuloj shumė shpejt. Herėn e dytė apo tė tretė lodhem shumė dhe shpesh heq dorė. Jam 34 vjeç. A ka diç
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ejakulacioni ->ejakulacioni 0 docs[0] -> docs[0] 1 9 ->9 0 hits[0] -> hits[0] 1 13 ->13

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos