Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ekzekutuan"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ekzekutuan 22 kriminelė, arrestohen 8 ushtarė meksikanė - Ora News

Meksikė- Autoritetet meksikane kanė arrestuar tetė pjestarė tė ushtrisė nėn akuzėn se kanė ekzekutuar 22 anėtarė bandash kriminale. Tetė ushtarakėt, njė oficer dhe shtatė us
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Mos vrisni ne emer te Zotit - Panorama

e Hene 22 Shtator 20141310 pm p classwp-caption-text Papa ne shesh duke bekuar nje nga femijet e pranishembrbrMediat me prestigjioze ne bote nuk e kane lene menjane mbuliminĀ  viz
- Shtuar 1 javė mė parė


»Shkodėr, ish-tė pėrndjekurit: 29 nėntori simboli i instalimit tė diktaturės - Ora News

Shkodėr-Festimet kushtuar 70- vjetorit tė ēlirimit tė vendit dhe shfaqja e portreteve tė diktatorit Enver Hoxha ka sjellė reagimin kritik tė ish tė burgosurve e pėrndjekurve politi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Pėrleshje me kurdėt nė kufi meSirinė, Turqia mbyll pikat kufitare - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TURQI- Turqia ka mbyllur disa nga pikat e saj nė kufi me Sirinė pasi rreth 130 mijė refugja
- Shtuar 2 javė mė parė


»The Telegraph mbi vizitën e Papës“10 gjërat që s’dini për Shqipërinë” - Shqiptarja.com

“Papa viziton Shqipërinë: 10 gjërat që ndoshta nuk i dini mbi një nga venedet më pak të kuptuara të europës”. Ky ka qënë titulli i nj
- Shtuar 2 javė mė parė


»5 gjėra qė duhet t’i dini pėr vizitėn e Papa Franēeskut nė Shqipėri - BalkanWeb

Pas njė fluturimi tė shpejtė mbi detin Adriatik, Franēesku do tė kalojė 11 orė nė vendin me shumicė myslimane. Ai do tė takohet me udhėheqės tė shtetit dhe peshkopė, pėrfaqėsues tė feve tė tjera dhe b
- Shtuar 2 javė mė parė


»Papa mrekulli ne Tirane pajton te majtet e te djathtet - Panorama

e Diele 21 Shtator 20141710 pm REUTERS- Papa Francesku ka bere nje mrekulli te vogel ne Shqiperi edhe para mberritjes se tij te dielen duke nxitur armiqte e hidhur politike qe te
- Shtuar 2 javė mė parė»Arrestohet nė Milano autori i vrasjes sė trefishte, 49 vjeēari vrau fqinjėt nė 2012 - Ora News

Itali - Arrestohet nė Itali autori i njė vrasjeje tė trefishė nė Blinisht tė Lezhės. Interpol Tirana nė bashkėpunim me policinė italine ka vėnė nė pranga 49 vjeēarin Kastriot Zhuba
- Shtuar 2 javė mė parė


»ISIS ekzekuton britanikun Kameron Do tju gjurmoj - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141243 pm p classwp-caption-text Nga video e ekzekutimit te David Haines publikuar dje ne mengjesbrbrXhihadi Xhon britaniku ekzekutues zyrtar i pengjeve peren
- Shtuar 3 javė mė parė


»Trafik droge dhe armesh mes Italise dhe Shqiperise 28 te arrestuar - News of Albania

PUBLICITET Rome 16 shtator 2014 NOAal- Policia italiane po ekzekuton nje sere urdher arrestesh ndaj nje grupi shqiptaresh italianesh dhe rumunesh te cilet bazuar ne hetimet e kryera j
- Shtuar 3 javė mė parė


»Klosi: Disponoj detaje tronditëse për vrasjen e Azem Hajdarit, ja si i ndihmoi Sali Berisha vrasësit - IndeksiOnline

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, në një prononcim për gazetën “Sot”, ka deklaruar se disponon fakte të reja tronditës
- Shtuar 3 javė mė parė


»Zemaj i kërkon Fatos Klosit të tregoi së kush e vrau Ahmet Krasniqin - IndeksiOnline

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj ka kërkuar nga ish shefi i SHIK-ut (ish- SHISH-i), Fatos Klosi të tregoi së kush e vrau ministrin e Mbrojtj&eum
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kuliçaj e Burgaj nën hetim për 21 Janarin, nuk ekzekutuan urdhërarrestet - BalkanWeb

TIRANE- Dy ish krerët më të lartë të Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj dhe Agron Kulicaj, janë vënë nën hetim në lidhje me ngjarjet e 21 Jan
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kuliēaj e Burgaj nėn hetim pėr 21 Janarin, nuk ekzekutuan urdhėrarrestet - BalkanWeb

TIRANE- Dy ish krerėt mė tė lartė tė Policisė sė Shtetit, Hysni Burgaj dhe Agron Kulicaj, janė vėnė nėn hetim nė lidhje me ngjarjet e 21 Janarit 2011. Dy ish-drejtuesit po hetohen pėr mos bind
- Shtuar 3 javė mė parė


»ISIS tjeter ekzekutim mizor - Vizion Plus

brbrEkstremistet e grupimit Shteti Islamik ne Siri dhe Irak vijojne me ekzekutimet demonstrative ndersa SHBA po lobon per nje koalicion global kunder tyrebr Militantet i kane prere koken nje tjeter nj
- Shtuar 3 javė mė parė


»“Falsifikim kompjuterik”, SHKB arreston 3 ish-punonjës të Policisë Kufitare - BalkanWeb

TIRANË-Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm ka arrestuar tre ish punonjës të policisë Kufitare të akuzuar për falsifikim kompjuterik. Gjykata kishte ven
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vrasja e kunatave policia e cileson vjedhje me dhune - Panorama

e Enjte 4 Shtator 20141133 am p classwp-caption-text Viktimat Elsa Vava Gjinovefa Vavabrbr8220Vjedhje me pasoje vdekjen8221 Keshtu e ka klasifikuar policia ngjarjen kur Gjinovefa
- Shtuar 5 javė mė parė


»David Cameron takim per kercenimet e ISIS - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 5 javė mė parė


»PD, Noka: Rama-Meta emëroi Shef Komisariati xhelatin e diktaturës - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i PD, Flamur Noka vijon të denoncojë përfshirjen në administratë të personave, që PD-ja i quan si të lidhur me krimin. Noka denoncoi so
- Shtuar 5 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1626 ->1626 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ekzekutuan ->ekzekutuan 0 docs[0] -> docs[0] 1 1626 ->1626 0 hits[0] -> hits[0] 1 1771 ->1771

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos