Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Elbasanin Bujar Kllogjeri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»10 vjet LSI, jo koktej, por aksionsocial, Rama: Urime partnerėve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Lėvizja Socialiste pėr Integrim feston sot 10-vjetorin e themelimit tė saj. Ndrysh
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Elbasan, mungojnë kushtet higjeno-sanitare mbyllet shkolla - BalkanWeb

ELBASAN- Mbyllet përkohësisht nga Drejtoria e Shëndetit Publik shkolla e fshatit Papërr në Elbasan. Shkak për marrjen e kësaj mase ka qënë mungesa e të
- Shtuar 4 vite mė parė


»Elbasan, mungojnë kushtet higjeno-sanitare, mbyllet shkolla - BalkanWeb

ELBASAN- Mbyllet përkohësisht nga Drejtoria e Shëndetit Publik shkolla e fshatit Papërr në Elbasan. Shkak për marrjen e kësaj mase ka qënë mungesa e të
- Shtuar 4 vite mė parė


»Librezat, qytetarėt kalojnė sėmundjen nė radhė - Metropol

12/11/2009  Dyndje qytetarėsh nė DRSKSH. Ankohen kryesisht prindėrit: Pse kėrkohen libreza pėr fėmijėt ELBASAN- Me dhjetėra qytetarė tashmė i janė drejtuar sportelit pėr tė pėrfituar
- Shtuar 5 vite mė parė


»Meta prezanton kandidatėt pėr deputetė - Metropol

17/04/2009  Kreu i LSI-sė hap me miting fushatėn elektorale nė Elbasan ELBASAN - Kreu i LSI-sė ka zhvilluar njė miting nė pallatin e sportit “Tomor Sinani”, ku ka prezantuar veē tė t
- Shtuar 6 vite mė parė


»Meta prezanton 3 kandidate dhe hap fushaten ne Elbasan - Koha Jonë

Kreu i LSI Ilir Meta ka zhvilluar nje miting ne Pallatin e Sportit "Tomorr Sinani", ku ka prezantuar, vec te tjerash edhe 3 kandidate per deputete per Elbasanin. Pjerin Xhuvani, kryetar i LSI Elbasan,
- Shtuar 6 vite mė parė


» Besa ėshtė nė delir, sfidė kryeqytetitPas pushimit tė Partizanit, kavajasit marrin kreun, Teuta e dyta. Flamurtari rikthehet me 6 gola. Laēi-Luftėtari dominojnė grupet - Albania Sport

Pergatiti: Jorgis Memo (Panorama Sport) Pritej dhe ashtu ndodhi. Besa ka marrė kryesimin e kampionatit superiore tė tė rinjve, pas fitores sė djeshme me Elbasanin, me rezultatin minimal 1-0.
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 7 ->7 0 total_found -> total_found 1 7 ->7 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 elbasanin ->elbasanin 0 docs[0] -> docs[0] 1 2710 ->2710 0 hits[0] -> hits[0] 1 3532 ->3532 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 bujar ->bujar 0 docs[1] -> docs[1] 1 17686 ->17686 0 hits[1] -> hits[1] 1 25588 ->25588 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 kllogjeri ->kllogjeri 0 docs[2] -> docs[2] 1 313 ->313 0 hits[2] -> hits[2] 1 434 ->434

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos