Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Elona Cekaj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010 - Albania

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 elona ->elona 0 docs[0] -> docs[0] 1 1870 ->1870 0 hits[0] -> hits[0] 1 2599 ->2599 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 cekaj ->cekaj 0 docs[1] -> docs[1] 1 187 ->187 0 hits[1] -> hits[1] 1 239 ->239

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos