Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Emiliano Dhimo"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Energjia e Aureles do mbahet mend - Gazeta Standard

style=positionrelativez-index2> Energji energji energji.. mes flakeve ne dridhjen e kitares ekstravagante te Blendi Sejkos nje sfond fluturues
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pse u eliminua? - Gazeta Express

Kompozitorėt kosovarė nuk e kuptojnė pse Aurela Gaēe ėshtė eliminuar nga “Eurovision 2011”. Ata thonė se paraqitja skenike e kėngėtares ka qenė shumė e mirė dhe se nuk i dinė arsyet e elimi
- Shtuar 4 vite mė parė»Skualifikohet Aurela: Votimi ishte politik - Gazeta Mapo

SHKRUAN: Aida Tuci 11-05-2011 10:52Ashtu siē dhe kishte premtuar Aurela Gaēe, miliona europianėve i dhuroi njė copėz shpirti dhe pasioni shqiptar, por nė fund ata nuk ia dhanė votėn pėr tė kaluar
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ēelet sonte Festivali Evropian i Kėngės - Metropol

10/05/2011  Aurela Gaēe do tė ngjitet nė skenė nė gjysmėfinalen e parė tė garės sė kėngės evropiane, qė do tė mbahet mė 10 maj nė Gjermani, ndėrkohė qė gjysmėfinalja e dytė do tė zhvillohet
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 5 ->5 0 total_found -> total_found 1 5 ->5 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 emiliano ->emiliano 0 docs[0] -> docs[0] 1 662 ->662 0 hits[0] -> hits[0] 1 945 ->945 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 dhimo ->dhimo 0 docs[1] -> docs[1] 1 240 ->240 0 hits[1] -> hits[1] 1 331 ->331

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos