Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Endri Ago"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Basha kredi pėr shtėpi Agim Llupos, vrasėsit tė 21 Janarit - Shqiptarja.com

TIRANE - Lulėzim Basha ka futur nė listėn e personave qė pėrfitojnė kredi tė buta pėr shtėpi nė Tiranė familjen e Agim Llupos. Nė listėn e kredive tė shpėrndara nė Kėshillin Bashkiak, bie nė sy emri i
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lista e familjarėve qė pėrfitojė kredi nga bashkia - Metropol

03/04/2012  Robert Adem Goxaj Nikollė Ndue Qehajaj Gjergji Ilir Bashari Violeta Ismail Bego Valentina Luftim Minxhozi Jolanda
- Shtuar 3 vite mė parė»Fituesit e specializimeve te Mjekėsia - Metropol

06/04/2011  Tė pėrzgjedhurit pėr 33 specialitetet e ndryshme mjekėsore Shpallen zyrtarisht kandidatėt fitues qė do tė ndjekin programin e specializimeve nė Fakultetin e Mjekėsisė. P
- Shtuar 4 vite mė parė


»Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010 - Albania

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi
- Shtuar 4 vite mė parė


»350 studentėt qė pėrfunduan procesin - Gazeta Shqip

Njohja e diplomave Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda ēela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbėr Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova
- Shtuar 5 vite mė parė


»Konvertimi, 346 personat qė u janė njohur diplomat - Gazeta Standard

Ministria e Arsimit dhe e Shkencės ka publikuar dje listėn me 346 personat qė u janė njohur diplomat e huaja nė vendin tonė Ada Haxhiaj
- Shtuar 5 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»UT, shpallen 81 fituesit e masterit - Koha Jonë

Universiteti i Tiranes ka shpallur dje fituesit e programit Master i Nivelit te Dyte per Studime Evropiane ne Institutin e Studimeve Evropiane te Universitetit te Tiranes. Sipas ketij universiteti, pe
- Shtuar 5 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


»Borxhi, dy tė rinj nė gjyq pėr pengmarrje - Panorama

 TIRANE – Dy tė rinj dėrgohen nė gjyq me akuzėn e “heqjes sė paligjshme tė lirisė” ndaj njė bashkėmoshatari tė tyre, i cili u kishte njė detyrim financiar prej 20 mijė l
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Universiteti i Korēės Cikli i Ulėt ADA ĒELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat shtese te fituesve ne universitete - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAĒI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER ID
- Shtuar 6 vite mė parė


»Listat e fituesve ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETR
- Shtuar 6 vite mė parė


»I sėmuri mendor, nė burg pėr vrasje - Shekulli

Prekė Gjelaj, prej pesė vitesh qėndron i izoluar nė burg edhe pse ndaj tij nuk ka njė vendim dėnimi TIRANĖ- Njė person i akuzuar pėr vrasje, nga Shkodra dyshohet se ėshtė mbajtur p
- Shtuar 6 vite mė parė


»Arrestohet i riu, mori peng pėr borxhin 200 mijė lekėsh - Panorama

 TIRANE - Prangoset i riu, mori peng fqinjin pėr borxhin 200 mijė lekėsh. Policia e kryeqytetit pohon se nė bazė tė njė urdhėr arresti, tė lėshuar nga gjykata, ėshtė vėnė nė pranga 21-vje
- Shtuar 6 vite mė parė


»Peng pėr njė celular, nė pranga autori i dytė - Gazeta Shqip

Arrestohet njė nga pengmarrėsit e njė adoleshenti, i cili ėshtė dėrguar nė tunelet e Yzberishtit pėr njė celular. Policia e Tiranės deklaroi zyrtarisht se ka vėnė nė pranga Endri Agon, 21 vjeē, ndėrko
- Shtuar 6 vite mė parė


»Shpallen emrat fitues, 525 studentė shqiptarė nė Itali - Panorama

 zirina llambroAmbasada Italiane shpall 525 emrat e studentėve shqiptarė, tė cilėt janė pranuar nė universitetet e kėtij shteti. Nga data 16-30 korrik, ata do tė kenė mundėsi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kandidatėt, publikohen listat zyrtare - Gazeta Shqip

PS zhvillon mbledhje maratonė tė Kryesisė Partia Socialiste tejkaloi ēdo limit dje nė pėrpjekjen pėr tė formuluar njė listė tė kandidatėve pėr deputetė. Deri nė orėt
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universiteti i Tiranės, lista e atyre qė pėrfitojnė kuponat e letėrnjoftimeve - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės ka shpallur dje listėn e plotė tė 1714 personave qė duhet tė tėrheqin kuponat e letėrnjoftimeve pranė sekretarive, me vetėm 200 lekė tė reja. Pėrfituesit janė s
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 25 ->25 0 total_found -> total_found 1 25 ->25 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 endri ->endri 0 docs[0] -> docs[0] 1 2156 ->2156 0 hits[0] -> hits[0] 1 3081 ->3081 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ago ->ago 0 docs[1] -> docs[1] 1 576 ->576 0 hits[1] -> hits[1] 1 990 ->990

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos